Обичам го но вече ми е безразличен
Здравейте ако може искам да ми дадете някакъв съвет защото вече не знам какво да правя.. На 19 години съм имам приятел от година и 8 месеца даже живеем заедно.. В началото всичко беше повече от перфектно излизахме на всякъде с приятели или сами забавлявахме се обичахме се и в леглото всичко беше уникално. Но от няколко месеца нищо не е същото някак си ми стана безразличен вече я няма тази тръпка от преди. Няма никакво разнообразие от 2 месеца не сме излизали никъде заедно той излиза сам а на мене не ми дава да излизам ревността е голяма и това ме дразни. Той си излиза когато и с когото си поиска а когато му кажа нещо за това той започва да се кара с мен. Той е автомонтьор в начало почети не ходеше на работа защото сервиза е негов а а от известно време започна да ходи почти денонощно на работа а аз знам че това не е така и се съмнявам че ми изнверява. Съсипах си нервите започнах да пия хапчета и изобщо не се чувствам добре все едно не съм аз преди си повтарях че това няма как да го позволя някой да си прави каквото си поиска с мене но ето че сана. Когато правя любов с него изпитвам удоволствие но не от него а от това което си представям се съм с някой друг срамувам се от това. Той не ми обръща никакво внимание не му пука как се чувствам аз и какво ми причинява като прави тези неща. Постоянно си представям се съм с други мъже и ми е добре само в мислите ми въпреки всичко това не мога да се откажа от него искам винаги да е до мен. А въпросът който ме мъчи е обичам ли го или просто се страхувам да не остана сама. Моля ви дайте ми някакъв съвет какво да правя...

Коментари

1.   На колко години е той?

2.   Зарежи го! Просто е, не е квантова физика. Връзката ви е приключила.

3.   Мила, събери си багажа, целуни го, пожелай му да бъде щастлив и намери своето щастие.

4.   Охх мила, при мен ситуацията е почти същата...и аз не знам как да постъпя :(

5.   А защо на 19 години си се съгласила да слугинстваш? Готвиш, переш, чистиш. Той те вижда рошава и неглиже и естествено ще изчезне тръпката. Мъжете са 'ловци'. Те обичат да гонят жената. А ти доброволно си му се дала и не си му интересна.
Напусни го, върни се при родителите си или започни работа, излез на квартира. Нека не си му сигурна. Нека си мисли вечер къде си и с кого си.
А сега щом го няма по цял ден може и да си има друга. И как така ти забранява да излизаш? Утре ще започне да те удря...
Махай се веднага от него. В една връзка трябва да има взаимно уважение. А не единият партньор да ограничава и нарежда на другия какво да прави. И не се бой-на 19 г. Си и няма да останеш сама.

7.   Не, даже изобщо не го обичаш!
Веднага го зарязвай!
В момента само си хабиш младостта, а щом и до хапчета си стигнала не след дълго ще вземеш да получиш някое нервно заболяване, а от там и други усложниения със здравето ти!
Не трябва да допускаш никой човек да се дръжи така с тебе!
Та ти не уважаваш себе си момиче!
И не трябва да се страхуваш да останеш сама по принцип, а особено пък щом си само на 19 години!
Научи се да бъдеш самостоятелна и да уважаваш себе си!

8.   Остави го мила. Не си губи времето!! И сз сам така. Не ме привлича вече. Ревноста му ми сасипа желанието

9.   Ми зарежи го. Какъв е проблема? Нямате дете още... Бягай, че после става сложно. В абсолютно същата ситуация съм, само дето имаме дете, не ме ревнува и не ми изневерява

10.   "Постоянно си представям се съм с други мъже и ми е добре само в мислите ми", и " А въпросът който ме мъчи е обичам ли го или просто се страхувам да не остана сама. " Отговора е:- след "или" във въпроса. Ти си използвачка, страх те е да се пуснеш от клона, докато не си хванала друг. Появи ли се новият, изобщо няма да си задаваш въпроси, а веднага ще прелетиш на новият цвят, като пчеличката Мая, изобщо няма да се замислиш. Щом си задаваш Хамлетови въпроси, по добре се разделете навреме и останете с добрите си чувства, отколкото да се разделите с омраза. Омразата е отрова!

11.   Още като прочетох заглавието ми стана смешно. Кефите ме еи.