Как да прекратя "връзката" си с него?
Женен, по - голям от мен с 20 години! Обичам го и той мен, показал ми го е....Всички казват, че тази връзка е глупост, грешка и лошо нещо...Как да я прекратя?

Коментари

1.   Не мила, той не те обича, разликата ви е голяма, но и той е женен и има семейство. Просто ти си му била разнообразието в скучния живот, с теб се е чувствал добре, както когато е бил млад. Само така си приказва, че те обича, Аз бях с 2-ма такива големи и женени. 1-я просто от любопитство и за да видя дали примерния женен мъж ще изневери. А втория знаех, че секса ще е много хубав и за това. С първия бях около 4 пъти и той се наложи да замине за 2 месеца извън страната и всичко свърши. След време ми писа някой друг смс, даже на 8-ми март тази година пак ми писа, явно се мъчи пак да се добере до мен, но не става. А втория с него се виждах година и нещо, но и той ми омръзна, все пак те не могат да предложат нищо повече освен секс и то на скрити места, за да не ги видят хората. Много хора си мислят, че младите момичета се подлъгват, защото жененият мъж им казва, че ги харесва или обича или че не може без тях, а това е само отчаян вход, как да разнообрази скучния си живот с някоя друга. просто измисляй оправдание, че си заета всеки път щом ти звънне или просто не вдигай телефона, все някога ще му писне. Или го излъжи че ще кажеш на жена му или на приятелите му какъв човек е. че докато жена му го чака той иска да мърсува с друга и то доста по-млада от него. Женените мъже са много страхливи, да не вземе от някъде да излезе информация, че после ще си стоят дълго време сами.

2.   Ами решаваш и го правиш, и аз имах такава връзка /само, че с по-млад мъж/. И двамата бяхме ангажирани, да, беше ни хубаво признавам. Само който го е опитал той ме разбира. Но... времето минава и все идва момента в който трябва да се сложи край.. иначе последствията може да бъдат лоши.

3.   Естествено, че е глупава такава връзка! Какво може да иска този чичко от теб освен секс? Щом предлагаш безплатен секс-той се възползва! И на мен да ми дават-и аз ще взимам! Даже ще лъжа, че да продължат да ми дават!

4.   Ами много лесно, стига да имаш воля, да си знаеш цената и да знаеш какво искаш и как да го постигнеш! Просто слагаш край и продължаваш живота си:)

5.   Както си я започнала така и ще я прекратиш... Била съм с женен не си стува повярай ми, с теб само убива време знам от личен опит! ! !