Мъж на 43
Здравейте!

Здравейте. Аз съм жена на 31 и се запознах с ерген на 43.
След 3 седмици от нашето запознавство ми предложи да живея при него.
Никога не се е интересувал от това къде живея, с какво се занимават родителите ми, какви са ми интересите, възгледите и така нататък.
През цялото време слушах само него, дори не ми даваше да се включа в разговор (то монолог беше), прекъсваше ме постоянно.
Опитах се да завържа разговор, като започнах да говоря на тема, която му харесва, та след това той пак ме прекъсна, погали ме по косата, все едно съм му дете и ми каза "Знам че си умна" и продължи да си говори по същата тема, но без да ми да дава дума.
После ми каза че смята неговото мнение за единственно вярно и чуждото мнение не го интересува, освен ако темата не засяга лично него.
Като сме на заведение той ми опипва бедрата. Не ми е приятно и му казах това. Той пък ми каза че така е прието и е нормално, че е прието когато жената е развълнувана да се успокоява.
Не е бил женен досега.
Не съм срещала досега такива мъже.
Смятате ли подобно мъжко поведение за нормално?

Коментари

1.   Не е нормално.

2.   Мацка, на 31 си. Защо търпиш такова поведение? Сама казваш, че води монолог, не зачита чуждо мнение, третира те не като дете, а като парче месо. Аз не бих издържала, но хора шарени. Прецени можеш ли да издържиш и до кога?

3.   Не, не е нормално поведението му, бягай от там. Смятам че този човек си има някакъв здравословен проблем и не е здравословно за теб да се сближаваш с него. На 43 все още да не е намерил жена, която да го търпи да не говорим да го обича и уважава - не смяташ ли това за странно? ! За жена на 31 би трябвало да имаш опит с взаимоотношенията и да не рискуваш свободата и щастието си заради загадъчни непознати индивиди.

4.   Е не ти ли стана ясно защо не е женен до сега???

5.   Бягай с 200. Този е психопат.

6.   Не смятам. Типичен егоист, който се интересува само от себе си. При това няма елементарно държане. Имал ли е досега връзка с жена? И ако е нямал скоро, затова ли толкова бърза да заживееш с него? Ще получи каквото иска и ще си дотам. Ако останеш с него в дома му, ще трябва да се съобразяваш само и единствено с него. Не виждаш ли, че той изобщо не се интересува от теб? Дори не иска да те изслуша. А и защо да те слуша, нали неговото мнение е правилното?

7.   А какви мъже сте срещали :). На тази възраст (аз съм на 42, но със семейство) един мъж без семейство е вероятно абсолютно закостенял и ни приема нито е готов на компромиси. Всичко е по неговия начин. Опознойте го добре и поговорете преди да се обвързвате. Успех

9.   Не, не смятаме, че е нормално. Ще си чупиш главата с него. Щом нещо не ти харесва, защо трябва сама да се въвличаш във връзка?

10.   Ами като е такъв, защо изобщо се занимаваш с него?

11.   Струва ми се странен тип. Не заживявай с него без да го познаваш добре. Това, че говори само той, а не се интересува какво ти мислиш по въпроса не е добре. Някак е авторитарен тип. Не гледа на теб като на партньор.

12.   ХАХАХАХАААХ!
Е, не! Тоя заслужава да бъде литературен герой в комично книжле, или да се изгради образ по негов калъп, и да се експлоатира в някоя медия! :Д
Другарят Донев, би оценил креативността и гения на въпросния ерген. :ДДДДДД
Аз бих се отстранила на секундата, но и аз съм имала отношения с подобен многознайко, напушва ме смях щом се сетя за някои истории с него.
Всеки си има поне един психопат в тефтерчето с бивши изгори, не е срамно, спасявай се авторке, :)

13.   Благодаря много за отгворите Ви! Не очаквах че някой ще обърне внимание. Наистина се оказа че има проблем и самият той скъса с мене.
Благодаря още веднъж за помощта Ви!

14.   Абе я бягай от тоя хахо.

15.   Омачкайте чаршафите няколко пъти, па го пусни да си ходи по живо, по здраво. Толкоз.

16.   Вечните тинейджъри! Махай го, не се излагай!

17.   Ти мазохист ли си или какво. Защо изобщо стоиш с него? Той е най-добре да стане гадже със самият себе си.