Той има дете
Здравейте, жена на 20 години съм. Имам връзка с мъж от 1 година, който има дете от друга. Не познавам нито нея, нито детето, тъй като ние сме от различни градове, а той в момента работи в града, където аз живея. Отначало всичко беше прекрасно, още на първата ни среща той беше искрен с мен и заяви, че има дете, но е разделен с бившата си. Тогава не обърнах внимание и не помислих какво може да е, но с течение на времето започна да ми става все по-трудно. Нямам нищо против детенцето, но те постоянно се чуват по телефона, тя постоянно му реве, че иска да се оправят и да са отново заедно, и когато той се прибира в родния му град, остава в техния апартамент, но твърди, че тя не е там, когато той се прибира. Каза ми че няма никакви чувства към нея, изглеждаше искрен, но аз така и не мога да повярвам напълно. Просто ми е много трудно в тази цялата ситуация, имам чувството, че той все още я обича, защото и често говори за нея, а аз съм винаги на заден план и може би съм просто едно забавление. Обвинявам себе си, че го допуснах толкова до себе си и че позволих емоциите да ме завладеят, трудно ми е да преглътна факта с цялата история около детето и неговата бивша, която е навсякъде. Дайте ми съвет как да се справя с тази ситуация :)

Коментари

1.   Знаеш ли, ако наистина толкова много ти действа на психиката тази връзка, то просто я прекрати!
Моя съвет е по принцип да си пазиш нервите и психиката, защото с годините ще ти трябват да са ти възможно по - малко изхабени.

Жена на 29

2.   Ще трябва да го преглътнеш. Това е неговото дете и тя е майката на неговото дете. Естествено, че ще комуникират във връзка с детето. То има нужда и от двамата си родители.

3.   Първо-си още дете и второ-нали не му вярваш?
Прибирал се там, ама жена му никога я няма. А къде да е? Естествено, че е там. Не му се доверявай. Шансът да ти изневерява с нея, а по-точно на нея да изневерява с теб, е 99%.

4.   Ами може и да поддържа връзка с нея, докато спи в апартамента им. Моят съвет е по-скоро да се разделите.

5.   Той е преди всичко баща. Детето има нужда от връзка с баща си и обратното.При положение,че това дете си има и майка, е абсолютно нормално той да поддържа някаква комуникация с нея.Но това можеш да разбереш чак когато станеш родител.
И това, че тя реве по телефона да се съберат, въобще не значи, че това ще се случи.За да живеят двама души заедно трябва да го искат и двамата.
Ако не спре да те гони тази параноя, обричаш връзката между двама ви на провал.
Приеми фактите ако искаш да сте заедно.Цял живот ще е родител, това е.

6.   Мачкайте чаршафа и газ нататък.

7.   Е па ще ти направи едно дете и на тебе и след това ще иде при следващата 20 годишна да й се оплаква от тебе.

8.   Използва те няма да се разведе с жена си, а ти винаги ще си резервното колело в тази връзка! Зарязвай го докато е време за да не страдаш после повече! Няма ли свободни момчета на твоята или близка до твоята възраст та с женен мъж се заби?

9.   Била съм в същата ситуация преди.. Бягай о време, вечно ще са на преден план детето, бившата, ангажиментите.. И ти ще си непрекъснато пренебрегната, а си млада и не си заслужава.

10.   На колко години е детето му?

11.   Детенцето е на 3

12.   Защо си толкова глуповата, бе момиче? Защо позволяваш на хора, които искат да си правят, само кефа, да се подиграват с теб? Детето му е малко, а с жена му са в прекрасни отношения, само че когато мъж иска нещо ново, нещо забранено, започва да играе театър, колко скучен и безчувствен брак има, само и само да му се вържеш и да му дадеш шанс.
Млада си, живота е пред теб намери си момче до твоите години и не се занимавай с женени, които освен един гол х.. й, не може да ти предложи друго.