Защо немога си намеря сериозна приятелка? Вълк единак ли ще остана ?
Здравейте на 21г съм. Вече година и половина съм сам и ми е някво много тегаво. Причината е че съм необвързан, а си търся приятелката, която да е сериозна. Искам просто едно момиче, което да е до мен да ме подкрепя с което да си прекарвам времето в разходки и разговори, с което да споделям всичко. Искам вечер да си я гушна и тя да ми каже обичам те. Толкова ли много искам? Не искам момиче за секс, не съм като другите пичове, секса е на последно място което ще търся в едно момиче, не ме интересуват годините нито дали е красива или не просто искам тя да ми е вярна и да бъде до мен.
Ето ви един пример ваши приятели си имат гаджета, разхождате се.. на всякъде влюбени двойки, кой от където дойде все за приятелката/приятеля си говори.. ми то омръзва и ти се иска и ти да си имаш и ти да си щаслив. Имам чуството, че ще си умра вълк единак...

Коментари

1.   Отпусни се, и аз съм така вече година и половина, но ако се тюхкаме и вайкаме няма да стане по-добре. Ще си дойдат сами момичетата.

3.   Аз стоя и си чакам, но вече ми става тъпо. Искам и аз да бъда обичан..

4.   Спокойно, аз съм още по-зле. Ти поне си имал приятелка. Аз съм момиче на 15 години и досега не съм имала нито едно гадже.

5.   Спокойно, аз също съм така. И нашето време ще дойде. Радвай се на живота и това е : ))
Ж21

6.   Разнообрази социалния си живот. Намери си хобита или занимания, които да включват и момичета и все ще срещнеш подходящата.

7.   Аз хобита , работа си имам, излизам с момичета,но нито една не е сериозна това е.. немоа намеря едно сериозно момиче ;/ . Или просто момиче с което да контантувам , Няма значение от къде е просто чат което да ме разбира...

8.   На 20 и съм сама вече повече от година и половина. Утеха е, донякъде, да знам, че и други споделят мъката ми. Трябва да си направим група на младите самотници. Хаха.

9.   Не е хубаво толкова да се филмирате.

10.   Кой се филмира бе младеж ? Знаеш ли кво е чуството да чустваш няква празнина в теб ? Да искаш и ти да си обичан и да чуеш " обичам те" не искам секс... искам просто да чувам тия думи и да знам,че има човек до мен на който мога да разчитам и да обичам... филмиране било. Това което приживях не ти го пожелавам. Да си имаш приятелка 4ри години да сте заедно и накрая да почне ти изневерява с други. И пак да я обичаш и да искаш да си с нея,но тя да не иска :)) кажи ми после,че се филмирам ...

12.   "Защо немога си намеря сериозна приятелка? Вълк единак ли ще остана? "

Заради феминизма. Които и жените не обичат, всъщност

13.   12 - Не знам братле, аз също съм от единаците, но почти всяка седмица си взимам почивка от "самотата". Или феминистите нещо са ме пропуснали, или просто авторът има нужда от малко мотиваця и съвети, свързани с това как да се държи и как да се харесва на дамите.

Моя съвет - пич, отиди на фризьор, купи си хубави дрехи, подържай се, говори редовно с момичета. Не има прекалено високи стандарти за хората и най-вече за себе си. Това не означава, е трябва и да се оставиш на течението, разбира се.

14.   Хахаха, номер 12, съгласна съм, че феминизма е страшен б*клук и аз много често го подигравам, но защо говориш така все едно в България го има? Съществува само една група във Фейсбук и слава Богу все още много мой познати и приятели не са чували думата "феминизъм", нито са се самоопределяли като част от това движение. В България нито има така наречените "Gender subjects" или "Gender studies" в университетите, нито протести на откачени феминистки за глупости, нито slutwalks, нито fat accepting feminists, нито social justice warriors, нито black lives matter, нито FEMEN, нито мъжете ни са толкова дискриминирани и демонизирани, колкото в някои други страни. Не мислиш ли, че преувеличаваш?
Единствените "нотки" на феминизъм, които ме притесниха, бяха глупостите, казани в "На кафе" с Гала по повод 8- ми март и една гнусна реклама на H&M, която е била създадена, защото дебела феминистка не е могла да влезе в определен номер дънки. И въпросната е качила снимка със себе си и дънките, осмивайки H&M, които реално нямат вина, че нейно величество не може да си обуе сланинестия г*з. Но нали "Women are beautiful and healthy in all different shapes and forms! ". Типична феминистка мисъл и много НЕвярна!
Мисля, че и ходенето на мъжете в токчета в знак на протест срещу насилието над жени, също е феминистка приумица. Но в общи линии това е "феминизмът" в България.
Към автора: мисля, че няма да е много далеч времето, в което ще намериш сериозно момиче. За съжаление, все по- малко момчета и момичета искат нещо сериозно. Около мен доста момичета търсят сериозна връзка, затова мога да ти дам съвет да огледаш в някое училище по изкуствата или просто по- висше учебно заведение, но внимавай, защото и там има много "несериозни" и лошото е, че са по- прикрити заради по- сериозните правила.
Друг вариант е да разпиташ твои приятели и познати за такива момичета. Току- виж си попаднал на нещо.
Номер 4, не е страшно, че на 15 не си имала гадже. Нещата започват да придобиват сериозен вид, когато си на почти 19 като мен и никога дори не си имала първа целувка! Тъпото в цялата ситуация е, че не съм грозна, а ако бях все някой някога щеше да ми го е казал, поддържам се, къпя се, отскоро започнах да спортувам сериозно за да вляза в по- добра форма и въпреки всичко съм избутана някъде в ъгъла и едвам ме забелязват... Боли, когато искаш да дадеш толкова много на някого, а стоиш сам като гол охлюв на средата на пътя и гледаш как другите се прегръщат и целуват. По- скоро на такива като мен ни е писано да умрем сами...

Black Sabbath

16.   Aмa ти в същност искaш кученце, дa ти е вярно и дa е до теб. Дa те подкрепя и дa те обичa блa блa.
Човек се печели с някaкви кaчествa, стигa си искaл, a си помисли кaкво НЕ дaвaш. Или си осинови кученце.

17.   Ами с този феминизъм няма как да получиш нормално момиче. Положението е страшно, но и ние трябва да не го позволяваме.

20.   17 0 Хайде стига с тоя феминизъм! Само ти се привиждат някакви феминистки. Направо е толкова страшо положението, че повечето хора, нямат и представа за какво става въпрос.

21.   Ужас. Аз като жена веднага бих избягала от такова същество което няма грам мнение. Това ми говори, че за теб жената е една взаимозаменяема вещ, за която не ти пука коя е, каква е стига да е налична. Много грозно отношение, което ние жените бързо надушваме и усещаме и бягаме на далеч

22.   21 - Да бе, сигурно.. то надушвате и още куп други неща, ама всъщност сте толкова наивни и заблудени, че няма описание на това чудо. Около вас читави, вие с нечитавите сте се хванали. Вече по улиците с енавъдиха по цели компании от такива като автора, а вие сте все най-добрите и винаги проблемът е у момчетата. Кога ще осъзнаете, че нямате нищо общо с жените отвъд тая държава и сте зле?

23.   Времената са други вече, не си ли забелязал когато отидеш на бар или заведение, че повечето компании са само женски или само мъжки.
Аз съм на 29 и повечето ми приятели са необвързани. Преди на тая възраст хората са имали по 2, 3 деца.

24.   На 21 години и си се депресирал за такива неща. Начи за всяка щастлива влюбена двойка дето виждаш на улицата, има още 5 човека на тяхната възраст, които не са в щастлива двойка. Щастливите двойки са малцинство, а не се знае и на 21 години колко ще са щастливи след още няколко месеца или години.

На 21 още си гледай ученето, работата и не мисли за сериозно гадже, защото самите жени не са достатъчно узрели на тази възраст. Може тук-таме флиртче нещо, за по-сериозни отношения ще трябва или голям късмет, или ти самият да станеш мъж, който не е за изпускане. Аз като бях на 21 не познавах нито една "щастлива двойка". Сега съм на 29 и тук-таме имам познати двойки, но повечето не са много щастливи (вероятно все пак им е по-добре в двойка, отколкото сами де)

25.   3здравей проблема може да се корени и да има някаква причина от предишните ти връзки и проблема да е в теб. И аз мечтая да намеря сродната си душа, но явно защото съм и по-малка от теб не наблягам толкова дълбоко на проблема Все ще я намериш, когато най не очакваш може да се крие ей там за ъгъла :)

26.   Приятелка/приятел не се търси! Когато си поставяш за цел да си намериш приятелка... и да си намериш няма да трае дълговреме тази връзка, защото всичко е станало по план, а не случайно.
Като за начало ще те посъветвам да не не гледаш на жените, като на обект. Не заговаряй напълно непознати жени и то с редовните клишета от типа "красива си" и подобни. Това честно казано отблъсква жените. Не ги лъжи, че ги обичаш, че се интересуваш от тях, като човек, като личност, само и само да захапят въдицата. Продължавай да си учиш или работиш и остави нещата да се случат от само себе си. Когато намериш момичето за теб ще го разбереш, не се притеснявай!

27.   22 ми взе думите от устата. Ти остави другото, ами и неопитните разпознавали:D Повечето са толкова обсебени от едни и същи неща, толкова повлияни от модата(между другото модата влияе на лабилните хора)само да отбележа! Утре една ще ти каже по ТВ, че не харесва чернооки мъже и след месец всяка втора ще ходи със синеок блондин и ще стане твърда тенденция, както и много други дебилщини от последно време. Смешно ли е, тъжно ли е.. да се чудиш.
И още нещо! Вярно е, има цели компании от такива ергени.