Мнение
Здравейте, драги читатели искам да ми дадете мнението си относно едно момиче на 18 години. С момичето се познаваме от една година, много добро и печено момиче. Излизаме, разходки, кино но не се виждаме често. Накратко приятелски, отношения.
Петък момичето ми пише. Хей хайде в неделя да се видим съгласих се. Неделята дойде, срещнах ме се ходих ме на кафе, седяха ме в парка след това се разхождах ме из центъра. Тя на този ден имаше рожден ден. след три часа заедно тя трябваше да се прибира. Изпратих я до метрото но след като я изпратих. Една мисъл ме обърка. Каква ли е причината момиче което има приятели по-близки от мен защо, избра с мен да е на този ден? !
Мислия и нищо не мога да си обясня защо.
Благодаря предварително на всички читатели. И за мненията

Коментари

1.   Мисли, мисли и нищо не измисли, така ли? :D Момичето те харесва. Това и е причината да предпочете да бъде с теб, отколкото с други, на рождения си ден.

Depravity

2.   Момче, купи си първо буквар!

3.   Явно си те е харесала. Като приятел или нещо повече не знам, но лично аз не бих прекарала този си ден с човек, който не ме интересува. Има нещо, разбери. Би си проличало, ако има нещо певече, но продължавайте да се виждате и ти ще усетиш някак си. Тези неща се разбират. :)

4.   Мислиш и нищо не можеш да си обясниш защо е избрала да бъде с теб на рожденният й ден. А да ти е минало на ум, че на рожденният й ден тя е искала да бъде целувана, целувана както никога до сега. Но ти не си се сетил момче младо. Тя сигурно ти е давала и някакви женски сигнали, но как момче на твоите години да разбере това. Хм, пропуснал си много. Не се учудвай ако повече не иска да ходи в парка с тебе. Ако аз бях на твое място ехеииий... на следващия ден пак щеше да иска да е с мен.

5.   От автора; до номер 2 знанието не се купува. но благодаря че ми го каза. от три години съм в България. и не съм чисто българско дете. на 17 съм момче майка ми е българка баща ми е грък. До 2014 съм живял и съм ходил на гръцко училище.

6.   Благодаря за мнението ви до 1-3-4.
Що се отнася до 3 следващия път ако въобще има такъв ще се опитам да разбера. отново благодаря..

7.   Харесва те. Дано си й подарил поне едно цвете за рождения й ден.

8.   В разказа ти по нищо не личи, че има по-близки приятели от теб. Причината може да е, че няма с кой да го празнува и е неудобно да покаже, че няма приятели с които да го празнува. Също може и да ѝ е неудобно от родителите да покани само теб. Общо взето, не си личи да знаеш много за личния ѝ живот. Ако има приятели, които е поканила за вечерта, искала е да се разнообрози през деня, вместо да кисне цял ден и нощ у тях на рожденния си ден, и то пак със същите приятели. Но определено не си ѝ антипатичен, щом е избрала да излезе с теб. :)