Как да постъпя?
Здравейте момиче на 18 години съм имам връзка с момче на 23 години заедно сме от почти 2 години и живеем заедно.. В началото всичко вървеше добре. Излизахме на всякъде забавлявахме се сами или с приятели не минаваше ден в който да не сме заедно.. Преди няколко месеца се разболях и ми падна косата той беше до мен и ме подкрепяше но не за дълго.. От 2-3 месеца вече нищо не е същото започна да ми обръща все по малко внимание много често започнахме да се караме и преди сме се карали но за дребни неща най-вече за глупости но сега не е така много често тръгва да ми посяга или ме хваща за гърлото обижда ме прави си каквото поиска прибира се късно или изобщо не се прибира когато го попитам къде е бил той ми казва че е бил на работа но аз знам че не е така.. От негова страна ревността е много голяма не ми дава да излизам с приятелки дори да му се моля пак не става не съм направила нещо неродно че да си загуби доверието към мен защото го обичам много.. Хванах го че си беше писал и говорил с бившата му приятелка като го попитах отрече.. От 2 месеца не сме излизали никъде двамата ако идем до магазина и обратно питам го защо не излизаме да не би да се срамува от мен че нямам коса а той стои и ми се смее и ми казва че не съм добре да че мисля такива неща.. Скандалите стават нетърпими удря ме все по-често и то за нищо избива някакви комплекси ли не знам? ! Казвам му че е най-добре да се разделим защото тази връзка няма да я бъде с това недоверие с тези лъжи и с боя а той казва че ме обича и че не иска да се разделяме даже иска да се сгодим и да си вземем собствено жилище защото сега живеем в дома на мойте родители.. Преди два дена му казах край че не искам повече да съм с него и се разделихме на следващия ден ми се обади и плачеше каза ми че не може без мене че ме обича че не иска никоя друга иска да бъде с мене до края и че всичко ще се промени към по-добро.. Не знам защо не го оставих да се върне при мене и сега стоя и се чудя как може да съм такава идиотка да се върна при мъжа който не ме оценява защо го направих от жал или от любов дайте ми някакъв съвет моля ви какво да правя сама разбирам че с него си съсипвам бъдещето и живота...

Коментари

1.   Не допускай да се подиграват с теб та ти си само на 18 години ще съжаляваш че не си го зарязала! ;)

2.   Не го обичаш по някакъв начин се чувстваш длъжна към него

3.   Махай се от този психопат послушай ме бях в подобно положение

4.   Сигурна ли си, че той не живее у вас просто да не плаща квартира? Щом е такъв мъж да наеме квартира и да отидете да живеете заедно там. Изгони го категорично. Как така ще си болна, а той ще те удря!!?
Веднага го зарежи и си търси мъж, който да не живее у вас на квартира, а да те уважава и обича. И изобщо защо на 18 г. Си сесъгласила да живееш с някой вместо да ходиш по дискотеки, партита, да си живееш живота? Да учиш и да имаш професия-това е важното сега за теб. Мъже ще намериш достатъчно и готвенето, чистенето и прането няма да ти се разминат. Отложи ги за вбъдеще.

5.   Каквото и да се случва с теб и с тялото ти, не е от значение ако човекът до теб наистина те обича. Той може да те обича по свой начин, но нереден спрямо теб. Според мен той те обича, но донякъде е свикнал и знае, че ти ще си до него (много удобно) Аз нарочно бих се облякла и излязла напук. Дръж се като него :) тъкмо ще видиш дали има чувства към теб истински, а ако не изревнува. ОСТАВИ ГО ако се уважаваш не е единствен! това нещо си го повтарям всеки ден, за да не направя грешката да се върна при моят бивш, прости няма смисъл ако те не желаят да се променят за човека когото обичат!

6.   Добре си направила, чи се изгонила. Не си и помисляй да му се връзваш на ново! Само да те тормози и те бие? Това не е любов. Много си млада живота е пред теб, можеш да постигнеш толкова много. Дай си време и ще видиш как всичко ще се нареди. Успех!

Ж. 31

7.   Това жените сте невероятни мазохистки, съгласявате ся някой да ви малтретира заради надеждата за светло бъдеще със същия този боклук.

8.   Не, не край. Късай го. Само ще се нараниш. Повярвай ми пак ще се повтори.