Тя спечели аз съм съсипан - продължение
Видях, че моята история е най-четена и Ви е прочувствала всички.
Реших, че най-добре ще бъда продължа да си кажа всичко и ако успея - да намеря правилната подрепа и компания.
Въпросното момиче направи всичко за мен - буквално се раздаваше максимално за мен и сега ме хваща ужас какво би направила за новия си човек (нали уж казва че той бил човекът, когото тя никога не можела да изтрие). Притеснявам се, че сега тя като е на 23 и той като е на 27 години ще поиска да я задържи, а и като научи че тя винаги е искала него, може да прибегне и до семейство.
Разбирате ли, аз, който давах всичко за нея и винаги е получавала всякаква подрепа от мен, когато е била слаба, сега съм заменен и ме оставя в бездната.
Докато бяхме заедно, тя се измъчваше, че излизам с други момичета и искаше да излизаме само с приятелите ми. Сега, когато я няма, аз съм напълно самотен, разбирате ли, липсва ми женска компания и е много трудно да намериш такава отново.
Реших да започна издирване по фейсбук за някакви потенциални компании, но все ми виждат съобщенията и не ми отговарят.
Ще бъда много признателен, ако някой предложи компания и да правим някакви неща вече, защото аз не мога да спя от картините, които са в съзнанието ми. Имам нужда някой да хване ръката ми и да ми покаже, че мога и аз да се забавлявам.
Колкото до въпросното момиче, лесно е на думи да продължа живота си, но отново държа телефона си в ръка и просто се насъбира една огромна болка в мен и когато погледна телефона си и примерно тя е на линия, за миг се успокоявам, че тя е някъде там, а не в леглото му примерно.
Наистина ще бъда много признателен, ако някой предложи ръка и подрепа и разбира се, нови приятелства. Сайта е принципно анонимен, но, ако се наложи ще се разкрия - не е проблем за мен - винаги съм стоял на положение, не зад виртуалната мрежа!

Коментари

1.   Пич,изтървал си я. И да го мислиш, и да не го мислиш, само вредиш на себе си. Моята годеница също ме остави,без да се замисли, заради временно увлечение,но между тях нищо не се получи, а аз съсипах 4 мессеца от живота си. Не е била за теб просто. Съжалявам.

2.   Няма да си харесаш друга ако само за нея мислиш.

3.   Искам да те поздравя за мъжеството, което притежаваш! Дори да не го мислиш сега, държиш се мъжката, защото не тичаш след нея и да и хленчиш. Болката ти е убийствена, разбирам те, част от теб умира. И няма да си същия. Аз искам да съм ти приятел и ти подавам ръка. Не губи вяра във всички хора, но и никога не оголвай до дъно душата си, колкото и да обичаш. И аз съм научил по трудния начин този важен урок. Ако искаш може да сменим имейли и когато ти е криво, да поприказваме. Аз преди се вкопчих в работата, като можех, ходех да рева в тоалетната. Ако не беше работата да ме държи в съзнание, може би сега щях да съм точещ лиги зад решетката на лудница.

4.   Потърси психолог, нужен ти е!

5.   Ако всички зарязани започнат да реват по сайтовете като тебе, познай какво ще стане. Голяма работа станала, зарязало го. Добре дошъл в клуба на повече от половината човечество. Щом се е върнала при старо гадже, значи си нямал никакъв шанс още от началото. Ако беше си хванала ново гадже, тогава вината щеше да бъде твоя. Обвиняваш се напразно, тука ти въобще не си можел да направиш нищо. Всичко е било въпрос на време кога ще те зареже. Проблема ти е, че си направил грешката да хлътнеш яко, а не си се усетил че си временен заместител.

7.   Авторе, на първо място обичай себе си. Уважавай се. Нека твоето лично щастие зависи от самия теб, а не от друг човек. ти някак си си се вкопчил в това момиче. А не бива така . Никой друг не е отговорен за твоето щастие, освен самият ти.
Иначе в живота се случва да не сме с хора, които обичаме. Така ви е билописано, както казваше баба ми. Такава е била съдбата ви или карма от предишни животи. Нещо е имало да изчиствате и се е случило... Може би е добре, че сега сте се разделили. Ако се бяхте се оженили, примерно и тя те остави, щеше да ти е много по-трудно.
Повтаряй си, че всяко зло е за доброи продължавай напред.