Издънката на живота ми
Здравейте, пиша не за мнение и съвети. Пиша предсмъртното си писмо. След това което забърках няма как да погледна някого в очите.
Все се питах, защо е лошо да се кръшка... Дали защото е мъка в двойнствен живот от лъжи. Дали защото уж веднъж, а ти хареса и почнеш редовно. Или просто половинката научи и да се срине мирът помежду. Нито едно. Нямах късмет да стане. Реших да кръшна. Също обвързан. Сексът не струваше. Но той подмолно махнал презерватива и прониквал няколко пъти преди да се усетя.
Вечерта бях и със съпруга ми, където, няма не, принципно. На другия ден накарах любовника да му изследват кръв за полово предавани болести. Той ме псуваше и крещеше, че е чист от подобни, но уви. Изненадан и HIV позитивен. Едното пиша тук, а друго, по краткото, ще оставя на перфектния си съпруг. С него постигнахме перфектния живот. Хора, не кръшкайте, цената е твърде горчива. Никой не може да си представи падението и покварата които се крият у хората. У самите нас.

Коментари

1.   Първо, не е сигурно дали въобще си се заразила, щом е било проникването само няколко пъти. Второ, за да предадеш вируса и на съпруга си, следва ти да си се заразила и да имаш достатъчно вируси на милилитър кръв. Т.е. вече в теб така да се каже вируса да се е разпространил. Извън организма вирусът умира бързо, т.е. дори оня да е свършил в теб, да не си се измила и после съпругът ти да е спал с теб, пак е малко вероятно да се зарази.
Ама малко скалъпена ми се види историята. Как пък оня още на другия ден се е навил на тест..............може и така де е.

2.   Мда, винаги има риск от различни полово-предавани болести, някои от които с голям ефект върху организма. Проблема е, че веднъж заболял се, дори и в последствие излекуван, не е добре да правиш деца.

4.   Звучи ужасно но не се предавай, може и да не те е заразил. Дано господ е с теб. Изчакай 30 дена и си направи тест. Но през това време без секс. Измисли нещо защото виждам че няма да му кажеш причината. Шанса и той да е заразен е още по-малък. Дано всичко е наред. Сега ще плюят но не свеждай глава.

5.   Изчакай 6 месеца и си направи тест. Вероятността да си се заразила не е 100 %. Може да си извадила късмет.

6.   На теб се е паднала късата клечка. Ако ти е първа изневяра, наистина малшансът ти е ужасен. Тук, в този сайт, много хора са прозряли и призовават като теб-хора, не кръшкайте. Дори да не е с чак такива фатални последици, никоя изневяра не остава скрита и на никого нищо добро не е донесла. Сигурно има и изключения-дотолкова, че да потвърдят правилото. Но винаги се намират умници, които щедро ръсят съвети-животът е един, живей на макс, следвай мечтите си, дай си на душата каквото иска. Искрено съжалявам за теб, макар че дълбоко ме отвращават жени, които са в състояние да направят тази гадост-през деня да се чукат с любовника, а вечер-със съпруга. Има дума за такива жени, но на теб и бездруго ти се е струпало предостатъчно. А дали винаги настъпва заразяване, когато правиш секс с ХИВ позитивен.... Информирай се добре и ти желая да се е случило чудо и да не си се заразила...

7.   За къде си се забързала? Най е лесно да сложиш край на живота си, по трудно е да живееш. Според мен е редно първо да си направиш изследвания за да си сигурна, че и ти вече си носител, пък после вече решавай какво ще предприемеш. Не винаги заразата се предава от няколко прониквания, стига да не си имала ти някакви наранявания по гениталиите. За сега се кротни, изчакай малко време, направи си изследванията и тогава вече действай, но не към смъртта.

8.   Ти ли ще се гръмнеш, или аз да дойда? Това от турска сапунка си го видяла. Хайде и да кажеш в следващия епизод дали цялото село скача срещу изменницата. Или кой и прецаква самоубийството и я спасява....

10.   Лошо, много лошо.

11.   Добре де, нaпрaви си първо aнaлиз нa кръвтa и после ще мислиш, aко имa зa кaкво. Aз нaпример винaги се пaзя и въпреки че, знaм, че резус фaктор негaтивен сме резистентни ( почти "имунизирaни" ) срещу хив, спин, еболa и други тaкивa изкуствено създaдени вируси, продължaвaм дa си се пaзя. Пък глупaкът щом е смъкнaл презервaтивa, знaчи е знaел и го е нaпрaвил умишлено.
Бих му нaмерилa бързо и лесно мaйсторa, зaрaди нaмерението.
Но ти първо се изследвaй, вероятносттa дa си зaрaзенa е мaлкa.

12.   За какво кръшкаш, ти си лека жена тва е, пълно е с такива, сега каквото си надробила, това ще сърбаш, жените сте кухи, със някякво мислене такова от една древна професия, такива жени като тебе това заслужават, имала перфектен съпруг, перфектен живот а пак какви работи правиш малоумни, дано да не срещам такива жени като тебе, глупави, които незнаят какво искат, ти си лека жена

13.   Първо, трябва да се види каква е концентрацията на вируса в кръвта на любовника ти. Ако е била под тази, необходима за заразяване, едва ли си се заразила.

Малко измислена ми изглежда тази история. Как така не си забелязала, че е махнал презерватива? Та нали и ти си била там. А и в усещането също има разлика.

Веднага е трябвало да отидеш на лекар и да ти дадат специални медикаменти, за да не се заразиш. Има си специален коктейл, но той е ефективен само много скоро след рисковия контакт.

Изчакай 6 месеца и тогава мисли за самоубийство. Много голям е шансът да не си болна. А дори да си, ако си пиеш лекарствата, пак няма да си заразна. Ако това е истинска история.

16.   Авторке, кажи ни какво се случи?

17.   Номер 13, със сигурност не е болна, дори и да се е заразила. Болен е човека тогава, когато вече развие СПИН със съответните симптоми. До този момент той просто е носител на ХИВ вируса. Може и да не развие СПИН при сегашните имуностимулатори.

18.   Хей, я задръж... При незащитен полов акт шансът за заразяване е около 1%. Тоест почти сигурно нищо ти няма. Трябва да мине около половин година, за да можеш да си направиш надежден тест. Вече как ще се оправиш с мъжа ти, не знам какво да те посъветвам. Колкото и да е гадно, редно е да говориш с него. Тук не опира само до брака ви, а и до неговото здраве и живот.

19.   Много глупаво, да си се заразила- не вярвам. След 6 месеца направи изследване и нека това да ти е обеца на ухото! Относно съпруга, измисли вариант да не правиш секс, понякога се налага заради гинекологични проблеми. Това все пак е по-добрият вариант преди да си сигурна. Но най-вече никога повече не постъпвай така.

20.   Дори в извънбрачната връзка трябва доверие и лоялност. Ама, за да разбере това човек трябва да има малко мозък в главата, а не само бръмбари и пеперуди, и първични инстинкти. Живеем в опасни времена на зарази и болести, а и носим отговорност към други хора.

21.   Ужас!!! Затова ако човек има избор между питомното и дивото е по-добре да не избира дивото. Нищо хубаво не се получава края...