Постоянно е в главата ми
здравейте! На 19 съм вече, днес е рожденният ми ден. Часът е 3 през нощта и отново не мога да заспя, защото тя е в мислите ми постоянно. Черните коси и очи и... никога не ми се е случвало такова нещо. Преди 2 години близо я видях и много исках и тя да ме хареса... излизахме 2 пъти на двойна среща... смяхме се... но след това не ми писа... реших да и направя кораб от дърво, който оцвтих в черно-нейния любим цвят и го оставих пред тях. Приятелката и ми каза че го е получила, но тя пак ми видя съобщението и не ми писа. От 2 години не мога да си харесам друго момиче, опитвах, но не става. А иначе всеки ден се виждаме в училище... понякога ми се усмихваше... аз също... в началото ми бесше гадно и се самосъжалявах... после изпитвах гняв... 1 медец след срещите тя си хвана приятел с който се целуваха и аз ги гледах... извъртах поглед после пак гледах, а отвътре откачах.... Знам че не си заслужава тя да живее а аз не... знам че може би съм се филмирал че я обичам или нещо такова... но 2 години са много, мислех че със времето ще ми мине ала уви. Моля ви кажете какво да правя???

Коментари

1.   Здравей! :)
Личи си, че наистина харесваш това момиче. 2 години не са никак малко време и не си успял да я забравиш. Лошото е, че може би чувствата ви не са взаимни, и тя не изпитва това, което ти към нея.
Има и друг вариант-да те харесва, но да я е срам да ти каже, не знам.
Защо не опиташ да и кажеш какво чувстваш? ! Така ще видиш нейната реакция и най-вече ще ти олекне. Надявам се да съм помогнала!
Успех! :)

От: MV

3.   Ами да, филмирал си се. Тя ти е показала че не те харесва, така че просто се научи да приемаш НЕ за отговор и продължавй напред. Успех!

4.   Моят съвет е от личен опит.
Харесал си я, явно много. Няма лошо в това, но продължи напред. Щом 2 години нищо не е станало надали сега ще стане. Не прави моята грешка да загубиш толкова много време за човек, който дори не го интересува как си. Ще спреш да мислиш за нея щом намериш твоето момиче, поне при мен така се получи. Сега се чудя как съм успяла да загубя толкова години (3) да живея за друг. Когато спреш да я търсиш по улиците в училище и където и да е . Очите ти ще се отворят и ще видиш колко други има, по- добри.

5.   Моят съвет е от личен опит.
Харесал си я, явно много. Няма лошо в това, но продължи напред. Щом 2 години нищо не е станало надали сега ще стане. Не прави моята грешка да загубиш толкова много време за човек, който дори не го интересува как си. Ще спреш да мислиш за нея щом намериш твоето момиче, поне при мен така се получи. Сега се чудя как съм успяла да загубя толкова години (3) да живея за друг. Когато спреш да я търсиш по улиците в училище и където и да е. Очите ти ще се отворят и ще видиш колко други има, по- добри.

9.   Тези неща колко ще се смееш на тях като порастнеш, нямаш си и на представа... аз имах един познат в училище, който си татуира лицето на едно момиче на сърцето, а тя даже не го харесваше... :D Тва е малоумна история :D И аз съм правил много глупости преди, ама сега като се сетя умирам от смях.. не стават така нещата.. ако се харесваш сам, няма да ти пука дали някой друг те харесва или не..

10.   мерси хорица, ще видя какво мога да направя по въпроса :)

11.   Това твоето е мания, не е любов. Обсебване и доста плашещо. Взимай се в ръце и търси Твоята, за да не я пропуснеш заради една илюзия. Това е игра на егото. Тя те пренебрегва а ти се стремиш към нея. Ако ти се беше метнала на врата, отдавна да си избягал.

12.   Ееее, миличък, това е ТЯ любовта!!!