Разбит и нещастно влюбен
Здравейте.... реших и аз да пусна моя история. Момче съм на 19 години... Историята е свързана с едно момиче, с което се запознахме миналото лято.. аз я харесвах, тя мен също, но нещата просто бяха невъзможни да се случат между нас, защото тя беше твърде малка и бях твърде изплашен да не си създам някакви проблеми с техните или пък с моите родители, също мислех че приятелите ми ще ме скъсат от подигравки и ще гледат на мен по по-друг начин ии реших да остана само приятел с момичето, въпреки че и 2мата се харесвахме... бяхме приятели около 4-5 месеца, в които направих доста неща за нея, споделяхме си доста, станахме си супер близки... по цял ден си пишех само с нея и не усещах как минаваха часовете и кога се мръква... започнах да изпитвам супер силни чувства към нея... бях започнал да я обичам. По цял ден само тя ми беше в главата, мислех си само как сме заедно... бях готов на всичко за нея и за това и предложих да започнем връзка... тя не беше много сигурна, не беше сигурна в чувствата си, но въпреки всичко тръгнахме към края на декември... Тогава бяха наистина големи студове и времето ни пречеше да излизаме по-често и за този период излязохме 2 пъти.... по едно време тя започна да ми пише по-рядко, по начина и по който ми пишеше си личеше, че е по-студена от колкото преди, като и напиша нещо по-лигаво, тя спря да отвръща, а като я викна да излезем, тя все си намираше оправдание.... Един ден я питах какво има, защо се държи така и дали има друг? ... Тя ми отвърна, че има и и казах да избира между мен и него... Избра него, въпреки че него почти не го познаваше.... Много бях разочарован.. Тя ми беше първата любов и 2 дена подред не спах даже час.... нямах желание за нищо... спрях да ям, спрях да спортувам, спрях да говоря с всички, след даскало се прибирах и единственото което правех е да гледам в една точка и да рева с часове... успеха ми спадна доста, но не ми пукаше, приятелите ми спряха да ме търсят и останах съвсем сам и мислите отвътре тогава ме побъркаха... Почнах да пуша цигари... спряха да имат ефект... Пробвах с алкохол, но на другия ден се чувствах 2 пъти по-гадно.. Пробвах и с трева, но пак без ефект... Пробвах да я заменя с друго момиче, но нямам чувства към тях и докато съм с тях, пак мисля за старата... Вече 4-ти месец ме боли за нея, не мога да избягам от тази болка и депресия и липса на желание за каквото и да е... Искам да я забравя най-накрая и да продължа напред, да се развивам, да изкарам книжка, да уча и да изкарам добри оценки, да подобря физиката си, но съм супер демотивиран и разконцентриран, просто страдам и нямам сили и мотивация за нищо... Искам просто всичко това да спре и да продължа напред

Коментари

1.   Не пишеш на колко години е това момиче. Ако е под 18 г. Имай предвид, че тя е още полудете. Не е развита като личност, не знае какво иска и пр. По-добре се ориентирай към свои връстнички. Полудецата има още да растат и да се формират като личности.
А теб времето ще те излекува... На всички ни се е случвала твоята ситуация, но ти си кажи -ВСяко зло за добро. Очевидно не е била за теб. Продължавай напред. Ще срещнеш истонската си половинка и тези терзания ще ти изглеждат смешни.

2.   Ти си мъж, пострадай си още малко, но бъди реалист. Трябва да се радваш, че не си задълбочил връзката с това неподходящо за теб момиче. От несподелената любов боли, но като е несподелена, значи не си е струвала усилията. Вземи си поука и продължавай, че живота си върви.