Любов и предателство
Здравейте, аз съм момче на 20 г в момента съм студент, спортувам активно и т. н. Преди 6 месеца се запознах с едно момиче, което много ми хареса, но не станахме гаджета веднага, чак на 6-тия месец. Отначало всичко беше чудесно -събирахме се, излизахме, ходехме на купони и др. После полека нещата започнаха да се развалят карахме се често, тя може би искаше да ходим на заведения, екскурзии и д. р, но честно да си кажа нямах тази финансова възможност и се оправдавах, че лятото като имаме пари ще ходим където каже. В началото на тази година обаче ми се наложи да вляза в болница за 2 седмици, през този период тя ходи 2-пъти на рожденни дни, рядко ми се обаждаше и си личеше, че не е много загрижена. След 2-рата седмица излязох от болницата и се събудих една сутрин, тя беше написала в фейса, че иска да се разделим, не се чувства комфортно в нашата връзка и искала да останем само приятели... Аз се вбесих и я махнах от приятели до днес, когато пак ми праща покана в фейса и иска да затопля отношенията межуду нас. Вие какво мислите по въпроса? Можете ли да простите такова предателство? Има ли бъдеще и смисъл да се затоплят отношенията?

Коментари

1.   Аз съм на принципа, че не е хубаво да се връщаш към миналото.

Depravity

2.   Момичето е материалистка, ако искаш да си с момиче, което го интересуват, само парите, което не му пука за половинката, дори когато е в болница... продължавай с нея. Но ако искаш сериозна връзка с нормално момиче, което иска да е с теб в болест и здраве, дори и да нямаш пари, тогава търси щастието си.
Но тази при удобен случай, ще те зареже отново.

3.   Времето поставя всичко и всеки на мястото му!

4.   Е тая тема колко пъти ще я пускате.... а аз лично съ искала да пусна поине 3-пъти тема, но не ми я публикуват... явно слагат това, което искат само...

5.   Ол тая не си поплюва. Я и тегли една майна и забравяй, че съществува.

6.   По написаното съдя, че си сериозно момче. Зарежи, не си струва да си хабиш чувствата за вятърничави момичета! За нея очевидно е важно да се забавлява, без да влага нищо стойностно. Намери си някое момиче, което ще те обича и цени и когато нямаш пари, ще те подкрепя и ще е до теб в и хубави, и в тежки дни!
Сега страдаш, но повярвай ми, ще забравиш - нещо, което не си е струвало, не държи дълго влага.
Желая ти успех и да срещнеш истинската любов!