Защо не ме харесват?
Здравейте, пише ви мъж (за някои момче) на 23 години. Ще гледам да съм максимално кратък и ясен, за да няма отегчили се. Та, историята ми е следната.
Имах си сериозна приятелка, близо 2 години бяхме заедно. Август 2016 се разделихме, по живо по здраво. Мина един период от около 5-6 месеца, в който не ми беше до женски изобщо. Бях се съсредоточил върху работа, университет и забавления. Беше си ми супер. От 2 месеца насам изпитвам сериозната нужда да си имам някого. Някое момиче, като гадже. Да си имаме отношения. За последните 60 дни съм се пробвал с над 8 момичета. С някои от тях, си започвам контакт във фейсбук, с други - по барове или на разходка в парка с кучето ми (което е лесно хаха). Но нито една от тях не пожела да имаме каквото и да било. 8, цели 8 уж имаха някакви симпатии към мен, а в един момент рязко ме изолираха. С едната се запознах, докато бях с кучето... радва му се, радва му се, после се заговорихме и седнахме на една пейка. 3 часа по-късно се разделихме. Взех й фейсбука. Писах, каза, че е заета, а аз отвърнах "пиши ми, когато си свободна и искаш да се видим". 2 седмици по-късно още чакам. Другата ми даде шанс да се видим, видяхме се, каза, че й е приятно и спря да ми отговаря на съобщенията. Третата не ми отговаря. С четвъртата се разбрах да излзем и 10 минути преди уговорени час ми изтресе, че нямала да успее (без да ми обясни какво и защо) и после спря всякакъв контакт с мен. Ей така, с всяка, уж ни е много приятно - к*рец.
Не съм зле изглеждащ. Даже бих казал, че изглеждам добре в лице, тренирам, във форма съм. Не съм глупав. Мога да говоря по много теми и да разказвам много истории. Мога да слушам, действам според ситуацията. Не исках всичко това да прозвучи самонадеяно (извинявам се, ако е така и моля без нападки) Просто исках да кажа, че не мога да разбера защо ме режат, не е като да имам зашит ч*п на челото.
Не знам дали е лош период, или нещо друго, но ми се струва прекалено вече. Буквално търся като луд някакво момиче, с което да си имам отношения, а те ме режат път след път. Вече, след 8-мата се чудя изобщо какво да правя. Много е смазващо за самочувствието, 8 за 2 месеца. Изгарям просто някоя да ми обърне внимание и да я грабна с нещо, да има интерес. Просто искам някоя да ме прегърне и да сме си заедно, колкото и гейско да звучи, преди секса искам просто привързаност, страст, желание към мен и обратното.
Очевидно страдам от липса на внимание, но това не ми върпроса. Та, как да се справя? Защо според вас, хора, може да ги отблъсквам до такава степен? Имали ли сте подобни периоди, как се справихте? Приемам всякакви съвети и критики. Благодаря за отделеното време и хубав ден на всеки, който е стигнал до този ред!

Коментари

51-56 от 56

55.   N51, ама ти мислиш, че тия по залите са алфа ли? Стига глупости, аз под алфа разбирам съвсем друго. Гледал ли си "Смело сърце"? Такъв тип поведение, какъвто има главния герой във филма, имат и много съвременни мъже по света и у нас, и това е алфа. Ако това не привлича жените, значи си имат някакъв психически проблем, защото нормалните това ги възбужда. Има и много съвременни "Смели сърца" ама тука в тоя сайт ги наричат комплексари и злобари.

56.   48 голяма част от мадамите наистина нямат уважение към себе си и колкото повече не те интересува, започват да си мислят че си мистериозен хаха, искат да те опознаят и са готови цял филм да направят за да си обеснят поведението ти като накрая го завършат с положителна за теб оценка.
А защо се получава така е доста дълбока тема.

57.   @ 53
Голяма алфа си ти, видно е :D
Едно на ръка, че основателят на теорията за алфите се е отрекъл публично от нея, признавайки, че я е основал върху наблюдението на вълци в изкуствени условия, които се държат по различен начин в плен, а не са в свободната си среда;
Второ, че бъркаш поведението на, за да не го нарека алфа, то - Мъж с поведението на психар с клинична диагноза;
Като лирично отклонение ще те попитам дали Мистери вече излезна от психиатрията или още го лекуват?
И да ги закръглим на три - имате ли някакви притеснения в семейството да съвместявате секса във всичките му нюанси и чувствата или ви се чука, ама само проститутки, пък с жената - секс на мисионерската и под чаршафа на тъмно и с дрехи през дупка, за да не я опетните?
Ж35

58.   №53, благодаря за примерите.

Ако бях на мястото на братовчед ти, на мен щеше да ми стане криво не заради самата изневяра, а поради това, че я хващам как с друг прави това, което с мен отказва. Уви, привличането не подлежи на договаряне.

На въпроса: "Уважаеми дами, как да си тълкуваме това поведение? Практическо противоречие на женска теория. ", отговорът е класически и общовалиден, а именно: гледаме делата, а на думите. За жените и то по отношение на конкретно коментираната тема това важи с особена сила.

59.   Към номер 2- Няма как да слагаш всички жени под общ знаменател. Ако се мислиш за свестен -не си. Явно всеки има различна представа за свестен човек. Как може да казваш, че се напиваш и правиш секс без да имаш приятелка (кой знае с какви момичета го правиш). Това за мен не е свестен човек и аз бих те отблъснала, ако знам тези неща.

60.   Като необвързана жена, тръпки ме пибиват че може да попадна на някой от тук пишещите господа. Авторе, ти нямаш чувства към жените които си нарочваш... как могат да ти наранят това което нямаш. Така че спри да се правиш на ощипан, лекувай си егото и когато наистина харесаш някоя, и се потрудиш за нея нещата ще се получат.
Втори въпрос... защо сульо и пульо си поставя табела добро момче. Най-често зад това определение се крият явни женомразци решили че с подмазване ще се довлачат до някое женско легло. Дай им милион евро на такива и гледай колко бързо ще сменят благоверната за нещо по-младо и по-голямо като бройка.
Следващите хубостници-пикапьорите... т. е пишман такивато. Подкрепям я теорията, за жалост от 5000 ученика един да разбере що е алфа, останалите от скрити женомразци се превръщат в явни.
И на 4 то място, най -честото явление по нашите ширини - мамино синче. Явен представител номер 53.

51-56 от 56