Казах,, Никога'' и сега ми се връща!
Здравейте. Казах думата, , Никога''и се случи нещо, което не съм си и помисляла, че ще се случи.
Имах връзка 6 години с човека на живота ми и баща на сина ми.
Разделихме се преди година.
Отношенията ни бяха влошени и изобщо не си говорехме.
През каква болка съм минала само аз си знам.
Така до преди около месец.
Той пожела сам да поговорим.. Започна да ми говори сам как не ми е било лошо с него, какво бил направил за мен и т. Н.
Говорех с един негов приятел нищо не е имало между нас момчето много ме уважава и цени.
Той разбера и явно ревнува ли не знам. И от тогава няма ден в който не ми е звъннал.
Минахме и през съда... Издръжка не плаща.
И така една Съботна вечер се скарахме жестоко по телефона.
Той ми звъни в 23, 00часа и ми каза Аз съм пред вас ела да поговорим.
Беше малко пил.
Слезнах нямаше го. След 30 мин. Пак ми звънна, но този път той беше долу пред нас.
Излезнах навън. Чувствата нахлуха като ураган.
Мислех, че ще устоя но не можах.
Той ме хвана за ръката и отидохме на разходка.
Говорихме и както говорихме не знам как но ние правихме невероятен секс.
Думите му след това бяха... Обичам те ти винаги си и ще бъдеш жената на живота ми, но не можем да сме заедно, защото хората, ще ми се смеят.
Прибрах се трепереща от еуфория и болка.
На следващата вечер говорихме три часа.
Казах му... Моля те остави ме. Нека поемем по различни пътища, защото и двамата имаме нужда да създадем семейства и да бъдем до колкото се може щастливи.
Той ми каза... Аз искам да се виждаме, за да правим секс.
Отказах категорично това е подло според мен, защото чувствата ми никога не са намалявали въпреки, че и през съд минахме.
Какво ли не се случи, аз не се отказах.
Звъни ми всеки ден. Казва ми обажданията ти се прехвърлят в моя телефон знам с кой говориш.
Казвм му човек абе моля те остави ме.... Той ми отговаря... Няма да те оставя. Ти пак, ще дойдеш.
Казва ми.... Няма да си с мене няма и да си и с друг.
Сутрин звъни и ме събужда.
Какво да правя кажете ми!
Какво се случва?
Защо нещата се развиха така.?
Той иска само секс, да наистина мога да му го дам, но къде оставатмоите чувства и надежди?
Познавам го и знам, че Наистина за него мнението на хората е по-важно.
Моля ви дайте ми съвет.

Коментари

1.   Стигнах до момента, в който пишеш, че не плаща мизерната у нас издръжка за собственото си дете и ми стигна, за да разбера, че това е пълен боклук. Сексът не е достатачен. Супер секс може да ти даде всеки втори мъж навън, но ти 6 г. не си успяла да прецениш с що за човек си се замесила и дори дете си родила. Щели да му се смеели хората? Наистина? А не е срамно да не плащаш едни 150 лв. за детето си. Това за мен е отвратителен боклук, извинявай но е така. Спасила си се, но такива като теб все си избирате такива боклуци, и деца им раждате, защото явно мислите с женските си полови органи, не с акъла. Мъжът на живота ѝ бил - това е мъж-плюнка. Не уважавам мъже, които не си гледат децата. И златна пишка да има, този за мен е боклук. Всеки циганин можеше да ти направи бебе, но циганите си гледат дори децата. Твоят мъж за мен изобщо не може да бъде наречен „мъж“. Ти си също ненормална. 30 мин. го чакаш, после те води да те из... в храстите. Ало? Детето ти има нужда от храна, от обувки, от образование, а ти си губиш времето с плюнки. Купи си вибратор, поне няма да ти направи дете, защото по-добра работа в момента не знам този „мъж“ да е свършил за теб.

2.   Това не е обич, а адреналин чувство на драматизъм фатализъм и т. н. Т. е. ти обичаш ситуацията, а не него. Понеже той ти я създава, затова си мислиш, че обичаш него. Явно те възбужда самата ситуация, а не твоя бивш. Слез на земята и помисли за децата си. Вземи си нещо и за нервите, че работата не е добре. Явно не ти издържа психиката. Сама знаеш какво е решението - съд за издръжка, блокирване на бившия по всички линии, намиране на нова среда и нов партнор. Успех :)

3.   А щом мнението на хората е толкова важно за него, те какво-възхищават ли се тези хора от него, че не се грижи за собственото си дете... Потрес, думи нямам....

4.   Всеки път като ти се обади му кажи, че искаш издръжката за детето! Той е безотговорен, а ти правиш секс с него. Всеки път като ти се обади го питай кога ще получиш парите, иначе ще се обърнеш към съда да му направят запор на заплатата. Само това му говори. Той ще се откаже в един момент да ти звъни. Ама че нахал -развел се с теб, не плаща издръжка, че и секс иска. Я го разкарвай. Какви чувства имаш към него? Да не си мазохистка? Уважавай себе си.

5.   " Обичам те ти винаги си и ще бъдеш жената на живота ми, но не можем да сме заедно, защото хората, ще ми се смеят. "- Ха.. Ха.. Ха.

След това изречение, всеки контакт от твоя страна към него, освен искане на издръжката за детето, би бил върха на падението и унижението от твоя страна. И ти наричаш това същество 'човека на живота ми'. Нямаш грам самочувствие и себеуважение.

6.   Нещо и двамата ми се виждате странни птици. Не знам какво приказвали хората, ама щом сте достатъчно луди още да се търсите, явно сте си един за друг. Жалко, че твоя няма топките да се опъне малко на хората! Не казваш защо сте се развели.

7.   Съветвам те да поговориш с психолог, първо сама после двамата. Опасявам се, че зад тази история се крие нещо още по-дълбоко. Изясни си живота, чувствата. Второ не можем да сме заедно заради хората ще ни се смеят. Дали ще сте заедно или не, това ли е водещото хората. Освен това подписвал, прехвърлил ти обаждания та и не плаща издръжка. Ти също нещо нереално имаш в поведението си, ако това за телефона е вярно просто реши проблемът, смени си номера, говори с оператора си и решили. За издръжката също можеш да почнеш процедурата и заплатата му ще бъде блокирана много бързо. За сексът много хора имат сексуални връзки просто. Но трябва да намериш себе си. Това е проблемът. Проблемът е и детето ти, объркват го и утре и то ще повториш твоите грешки.

8.   От авторката.
Благодаря ви наистина може да ме жегнахте с думите си, но наистина сте прави.
Каква издръжка не работи на договор няма нищо на негово име.
Как да взема парите вече станаха 3 месеца общо близо 300лева станаха.

9.   Не слушай какво ти говорят хората тук. Те от няколко реда ще разберат всичко за твоя живот, че и да ти дават БЕЗПРЕКОСЛОВНИ съвети... - пълен абсурд. Обмисли нещата със себе си или с някоя много близка приятелка, с родител, с роднина.