Къде да намеря свястно момче?
Здравейте!
Аз съм момиче на 21 години
Директно започвам с ''проблема'
Не мога да си намеря приятел
Момчетата не ме забелязват особено, но и аз много трудно харесвам някого. Има някои неща, на които просто много държа.
Искам да е интелигентен, ако слуша рок ще е супер (само не някакъв чалгар, ужаас) :D
Не съм сухарка, даже напротив, много обичам да купонясвам, но и обожавам да говоря по всякакви възвишени теми и да дълбая в душите на хората, което май стресира повечето хора (който вярва в астрологията, скорпионче съм :D)
Относно мен- изключително съм емоционална, всичко се преживява, плача от радост, плача от гняв. От там идва една моя зависимост към храната, която започна още в началното училище от многото подигравки и подмятания. От там следва, че съм по-едра. Мога да отслабна адски бързо, но за тази цел ми трябва нова мания и това мисля, че е сексът. Уча в университет, тежка специалност, която ми създава допълнителен стрес и имам адска голяма нужда да разпусна. Освен няколкото излишни килограма, смея да твърдя, че съм хубава- руса къдрава коса, тънка, талия, по-широк ханш (въпреки, че май в Бг не се харесва много това), зелени очи, нормална височина.
Въпросът ми е: къде да намеря свястно момче?
Имам адски голяма нужда тази страст да я споделя с някого. Просто мисля, че полудявам вече.

Коментари

1.   Ходи в рок клубове или библиотеки... аз пък не мога да намеря такова момиче хаха

2.   [Който вярва в астрологията, скорпионче съм] - това не е характеристика на интелигентно момиче..
нито желанието за секс.. и купонджийство..
Иначе поставям интелекта и емоционалността на първо място..

3.   Трябва да плуваш по течението, а не срещу него.
Това значи да се слееш с помията, да бъдеш лесносмилаем конформист.
Никой не харесва различните и уникалните, а бъдейки такава, ще си вечната черна овца... Сега някой ще каже: "Бъди себе си, не се променяй", но истината е, че човек е социално животно и няма как да му бъде добре, ако е сам-самичък... Някой хора, поради страх от самота, се стремят да са винаги в крак с модата, със "стадото", да правят каквото и другите, само и само за да не са аутсайдери и да не плуват срещу течението... Помисли ;)

5.   По принцип скорпионите са умни хора и наистина много стабилни характери.. но ти май не си от най-умните.
Според мен не можеш да си намериш приятел защото много изискваш. Какво като слуша чалга? Ей не се спряхте да хейтите, хора разберете това е музика като всяка друга, като не ви кефи просто я подминавайте! Има много стилове за всеки по нещо.. Но хора дето ми се поставят в рамки не понасям.. аз умея да слушам и чалга, и метъл и бг рап всякакви стига да ми харесват! Не се поставяйте в рамки и бъдете щастливи!

- Смело сърце

6.   Отнасяш ли се с уважение и доброта към хората, те ще ти отвърнат с същото!
Рано или късно всеки намира своята половинка.
Ако не се настроиш положително и не започнеш да гледаш от различни ъгъли над нещата, съответно няма да ти върви.
Затова дай го по весело, каквото и да става.

Успех с намирането на любовта.

7.   Аз от кога си търся момиче, с което да мога споделя нещо което съм прочел философско. А още по отдавна търся с пропорции като твоите, тънка талия и широк ханш.. Казвай къде си да те взимам :)

8.   Препоръчвам свестните момчета четящи този текст да внимават с това момиче, опасничка си е :D

9.   Направо ме уби отслабвало се бързо и лесно. Отслабни де. Няма свестни мъже повярвай рано или късно им омръзва връзката и се започва с номерата и липсата на доблест и загубата на време и емоционалното натоварване. Колкото до възвишените разговори - не са плашещи отегчителни и в повечето случаи дразнещи. На твоята възраст се интересуват повече от повърхностни неща- коли, мачове, клюки, злободневки.. Какво да ти кажа стила на музика който слуша човек не го определя какъв е. Имах навремето съученик обичаше чалга, надуваше в колата си сд-тата с компилации на звездите на Пайнер ама си беше стабилно момче.

11.   На теб не ти трябва свястно момче, а секс партньор, който да задоволи сексуалните ти нужди. А това, че със секс се отслабва е най-голямата глупост, която съм чувала. Има хиляди други начини чрез които може да свалиш килограми, просто ти толкова имаш нужда от него и го използваш като оправдание.

14.   Авторката:
Майка ми като човек, който уж най ме познава, ми казва, че изисквам много от живота и съм адски песимист.
Истината е, че съм адски крайна, постоянно съм в един от двата полюса
Относно чалгата, аз наистина не мога да приема това нещо, опитвала съм се, и това да се сливам с тълпата, ама въобще не ми се отдава
Искам адски много да се запозная с нови хора, мечтата ми е просто да пием бира, да слушаме яка музика и да си говорим за живота. Аз ли общувам с грешните хора или това е нещо изключително странно и извратено? !
Относно това за подходящото момче- чувствам го като някаква липса, която всякак се опитвам да заместя с различни неща, но не се получава.
Някой каза, че съм имала много претенции към въпросното момче, не- нямам, относно външността-единствено да е малко по-висок от мен, и пълничък да е, ама въобще не ми пука. Просто изключително е важно за мен да е с добър характер :)

16.   Като за начало намали самочувствието до небето никой нормален мъж не харесва самохвалки без покритие! Твърдиш, че си интелигентна но от начина ти мислене виждам друго.

18.   Забелязала съм, някаква тенденция дебеличките, да се имат за голямата работа, както е при теб. Вместо да се примириш със съдбата и БОГ, ти се противиш и имаш, някакви огромни очаквания, които никога няма да постигнеш. Дебелите, не са хубави, а злобни и все с комплекси.
Има сайтове, има паркове, кафета, клубове... ще намериш, все някъде.
От секса, не се отслабва, аз съм 40 кг и всеки ден по няколко пъти на ден го правим с моя, но не съм отслабнала, само ако не съм решила, да правя диети. Като те е ударил хормона действаш, какво се обясняваш, като вдовица за...!

21.   Написала си прекрасни неща, знаеш ли, аз съм на 40 и търся жена, която да има твоите влечения, трудно е, особенно в тези чалгарски времена. Далеч съм от мисълта, че искам да те свалям, разликата ни е огромна. Съвета ми е... млада си. не се отчайвай и не прави грешката да се хвърлиш на първия срещнат. Не прави компромиси, бъди себе си, защото аз така много бърках, правейки компромиси.

22.   Само искам да те уверя, че външният вид не е причината поради, която нямаш приятел.

24.   Към авторката: Да разбираме, че яко ти се прави секс, обаче търсиш твоето момче, т. е. някой на твоята вълна, та с него да се развилнеете здраво, така ли?

25.   22 това е - външния вид е важен. Не знам, но всеки мъж има собствен вкус, аз например харесвам слаби, високи и с дълги крака, за мен слабо момиче е до 45кг. от там нагоре вече за мен момичето е едро. Някои харесват по-пълните момичета, така е. Искам да ти кажа, че секс можеш да си намериш, но по тоя начин в сайтовете едва ли ще намериш някой, с който да ти потръгне не само за една вечер или няколко дни. Къде можеш да намериш свястно момче? Все едно аз да питам къде да намеря свястно момиче, те повечето свестни са заети :) Има си време за всичко.

26.   Тва от 18 коментар изби рибата. Освен ако не е искало да напише че е 140кг и не отслабва. Ама не виждам кой шматарок ще прави секс по няколко пъти на ден с морж.
Пък за авторчето - от много плямпане, момчетата си мислят че няма да ги огрее, и за това бягат обикновено. Пусни на някой пък тогава му надувай главата. Иначе трябва си хващаш някой по-улегнал.
Ама като за начало отслабването е задълже, че на 20 години ако си дебеличка, никой няма да иска да си те представя на 40. За секс може си намериш може би - пробвай.

27.   До 26 100% съм сигурен,че си авторката и завиждаш на 18 ;)

Ще ти кажа,че и моята приятелка е на килограмите на 18 и понеже,никакъв холестерол няма,не може да отслабне от секса,само може да си стегне мускулите.
От секса се отслабна малко до няколко калории,които ако изядеш,каквото и да било съдържащо мазнини се възобновяват.

И евала за 18 :)

29.   26 От къде знаеш, че 18 не е 40 кг, а 140? Да не си баба Ванга или Нострадамус? Защо сте, толкова заядливи и некомпетентни? Липсата на секс, ниското самочувствие и психичните проблеми, водят до озлобеност и комплекси, за това не познавате хората, а пишете за тях. От това по-жалко няма, ама най-добре да си запишете час при някой колега, за да научи за проблемите навреме и да ви предпише нужните медикаменти.

31.   Авторката:
Нямам въобще предвид, че със секс се отслабвало много
Искам да кажа, че като правя секс не ми се яде :D

32.   От номер 18- Благодаря ви номер 27 и 29 за подкрепата.
А колкото до номер 26-Съжалявам, но ще ти разбия юлизията, точно 40 кг, не мога да стана 48-50 кг, а ти ми пишеш за цели 140 кг хахахахах.
Благодаря, че ме разсмя и ме направи още по-нахъсана, за неогледните, завистливи и заядливи човечета, като теб.

33.   Авторке, ти сама казваш че момчетата не те забелязват много и по-долу сама си отговаряш защо е така.... килограмите бейби... и ханша(там наблегни)!

34.   Запиши се на танци... :)

36.   Ами аз искам да кажа, че вярвам на 18ти номер колко килограма е и колко секс прави.

Но също така смятам, че тя е един изключително злобен и подигравателен човек, въпреки добрата си външност и редовния сексуален живот.
И доказателство за това са думите ѝ, че дебелите хора трябвало да се примирят един вид със това, че са дебели и да потиснат и малкото самочувствие, което имат, въпреки, че са дебели.
Въпреки килограмите и редовния секс на номер18, аз не смятам, че тя наистина е доволна от живота си, защото един задоволен човек е щастлив и следовтелно не е подигравателен, а позитивен! А един удовлетворен от себе си и позитивен човек би написал нещо мило, надъхващо и покрепящо в тема като тази, независимо дали е писана от момиче или момче.. или просто нищо нямаше да коментира..

Дори според мен на тази авторка ѝ е прекалено малко самочувствието, прекалено ѝ е ниска самооценката и затова няма приятел. А не защото не може да намери себеподобни (има супер много момчета и на нейната възраст, които мразят чалга и обичат задълбочените разговори)

Имах една съученичка, която винаги е била супер дебела, в смисъл генетично дебела, а не просто да кажем да има десетина килограма в повече от преяждане и олежаване, а наистина мега дебела, но въпреки това винаги имаше самочувствие до небето - първа си хвана приятел и първа почна да прави секс.

37.   Цитат от авторката-"Не съм сухарка, даже напротив, много обичам да купонясвам, но и обожавам да говоря по всякакви възвишени теми и да дълбая в душите на хората, което май стресира повечето хора (който вярва в астрологията, скорпионче съм :D) "
"Освен няколкото излишни килограма, смея да твърдя, че съм хубава- руса къдрава коса, тънка, талия, по-широк ханш (въпреки, че май в Бг не се харесва много това), зелени очи, нормална височина. "

Ако това №36,не е самочувствие до небесата,аз да си отрежа главата.
А колкото до №18 е много права,но и малко крайна,но въпреки всичко е права,защото наистина по-пълните хора изреждат,само качества,които уж си харесват,държат се на живо,все едно са най-красивите,но истината е че изглеждат нелепо и меко казано смешно.В крайна сметка авторката знае,защо няма и не искам да го изреждам,да не прозвучи "озлобено",защото всички си мислете,че един "негативен" коментар е вдигнал врява,а той има за цел,да даде съвет и поука на автора.

38.   Авторке аз съм на 25 и слушам хард рок от 15 годишен не мога без него (всеки ден) , аз пък не мога да си намеря момиче , точно защото почти никои не се спират на този жанр ,или са на тежък death, power , industrial metal или някакъв под стил който е уникална хипстърщина :D Мисля че си интересен и красив вътрешно и външно готин човек , бих могъл да оставя данни за контакт ако г-да модераторите са ок с това разбира се . Доколкото астрологията - ще оставя тайна и не казвам нищо :D А каква специалност си ? казваш , че имаш допълнителен стрес от това - доста познато . Бъди себе си когато разпускаш не е нужно да е с приятели винаги , пробвай на спокойствие да си правиш нещо chill , което на теб си ти харесва . Действа по терапевтично от колкото да се shitface-ваш всяка вечер.