На 27 (почти) и все не си намирам гадже :(
Здравейте, лудият проблем за много млади хора като мен....
Аз си имам своите си проблеми и ги знам, още не мога да ги преодолея съвсем, но поне опитвам някак да ги дистанцирам.
Ще се радвам на още някое съветче, стига да е градивно. Затова ще разкажа сбито своя "любовен" опит.
Ами, няма го хич. Не съм имал сексуални контакти, но.... не съм имал, защото не ми е паднало. Ами да, най-точното обяснение е това. Сексът е важен, така е, но той е средство и е яко да дойде от само себе си, когато имаш човек край теб, с когото си завързал хубави отношения. Това е моята философия. Спрямо момичетата в живота ми - аз живея в среда 95% от жени откак се помня. Тц, обаче. Само толкова. Харесвах си през годините някои, но по-рядко, защото имам привличане към доста определени неща, а пък понякога го нямам, просто решавам, че еди коя си е симпатична и готина и що да не опитам с нея. Да, ама не.
В ранните класове харесвах една, но детинска му работа.. а и по-късно тя започна да се държи зле с мене, имаше доста кух и никакъв триъгълник между нея, мене и още един съученик :Д Почувствах се доста тъпо след нейна реплика към мен, смятайте било е в няма и 5ти клас

Коментари

1.   Проблемите не се преодоляват като се, , дистанцирват, , а като се премахнат. Работил съм в женски колектив и съм бил с много жени от тях. Какво не ти е наред, бъди по-решителен. Не бъди толкова взискателен, поискай си на 10 и все една ще те харесва. И не се обезкуражавай, понякога жените се държат така, но грубостта и агресията им са признак на привличане. Докато не почукаш, няма да ти се отвори. Успех.

2.   В какво точно се изразява запитването ти?
Аз само разбрах годините ти... Не можа ли да напишеш с какво се занимаваш, какви са ти хобитата, как си изкарваш хляба, с кого живееш и т. н. -Неща, които влияят на интимните взаимоотношения и завързването на нови контакти.
Наборите ти не сме врачки за другите незнам :D

3.   До номер 1: за момента съм се дистанцирал от част от проблемите, щото съм в ситуация, в която сам не успявам да се справя. Както и да е. Преди мислех повече върху това каква искам и т. н., но от няколко години вече не държа на кой знае какво. Винаги ми се е искало нещата да стават от само себе си и поне от моя гледна точка това се случва. Ето, срещам някоя, виждам, че бързо ми допада и решавам, че ще направя нещо, за да се сближа. Тъпото е, че все става нещо, което попречва. Моята вина по-скоро е в това, че не изразявам веднага, а искам първо да опозная, да имам контакт, да я поканя поне няколко пъти и тогава да й кажа.

До номер 2: Ами можех да напиша, ама някои неща ме мъчат повече от други :Д Сам си изкарвам хляба, за жалост с не много удовлетворяваща ме работа, макар че преди много исках да я работя и си постигнах целта. Но пък, надявам се, скоро ми предстои хубава промяна в това отношение. :) Не живея самостоятелно. Колкото до хобитата ми... не са много разнообразни.

5.   Пич, набор съм ти. Откакто се помня съм по гаджета.
Просто бъди по-нахален. Като харесаш някоя й даваш да го разбере.
Цвете, малък жест.. има тонове информация за неопитните мъже в нета.
И като искаш хляб, отиваш до пекарната и си взимаш.
Ти отиде ли до твоята пекарна?

6.   С времето става по-трудно да направиш компромиси с каквото и да било свързано с друг човек в живота ти.
Пробвай социалните мрежи естествено ще има и провали, но ако си упорит както се надявам да си ще си намериш каквото търсиш.
(Аз съм номер 2)

7.   Биди по-активен. Ухажвай дори само за спорт жените около теб. Закачай се. Обръщай им внимание. Все някоя, която харесваш ще ти обърне внимание. Имаше едно правило-количествените натрупвания минават в качествени. Незнам дали е така, но го давай по-активно.

8.   Какви са ти тия проблеми? здравословни, психически, естетически..?

9.   До номер 8: По-скоро са повечко бариери в мисленето. Които, разбира се, веднага бих загърбил, ако срещна някоя, която да ми хареса. Проблемът по-скоро е в това, че винаги съм опитвал да опозная малко повече момичето преди да й кажа например какво изпитвам към нея. Жалкото е, че все се случва някаква пречка и всичко увисва - най-често или на нея й е все тая, или си има вече приятел, или аз искам да й го кажа, но не го правя, защото на първа среща или впечатления е тъпо и се насажда чувство като на някакъв маниак.
Както писах и в текста си горе, преди дни срещнах една мадама и вече ми се иска да й кажа, че ми е симпатична, допада ми и има красиво и нежно излъчване. Иначе - направо бих й казал каквото мисля, искам да й пиша повече в чата, но тя отговаря лаконично и по-рядко. И на среща/кафе я поканих почти веднага, но с нейното "по-нататък" не ми се ще да я притискам. Дори да знам, че е заета в момента и няма много време. А си мисля, че и тя ме усеща. Особено след като веднага я намерих в мрежата след запознанството ни :Д
Абе, луда работа. :Д