Ендокринолог, уролог или ??
Здравейте, започвам директно по наболялата за мен тема. На 20 г. съм и от известно време (2-3 месеца) качулатия ми приятел е буквално като мъртвец, дори и сутрин, когато би трябвало да присъства ерекцията най-силно, никаква я няма, спи, че спи. Не съм правил секс до сега, (моля без да ме обвинявате, осъзнавам, че до сега е трябвало да съм го направил) отдаде ми се възможност на два пъти, но естествено засечка
Надърви се, но за супер кратко и не беше много твърд, в пълния си капацитет. След първата засечка бях го вкарал няколко пъти, но умекна и нищо не се случи, разбира се, от тогава и ми се появиха малки бели като мехурчета образования точно под главичката, което още повече ме плаши. Преди мастурбирах доста често, понякога и по два пъти на ден, пуснех ли порно сайтовете и на момента се вдигаше, без да го докосвам. Осъзнавам, че имам сериозен проблем, който искам да реша в най-кратък срок, на 20 г. съм мамка му, трябва да бъда като бик. Изчетох много теми по форумите за виагра, левитра, циалис, женшенмакс и т. н. но не искам да прибягвам до тях, веднъж използвам ли нещо подобно има вероятност да си внуша, че без тези секс стимуланти не бих го надървил, а не мога до края на живота си да разчитам на тях, най-вече за здравето ми. Поразрових се, че трябва да търся лекар ендикринолог или уролог, от Варна съм, моля Ви, препоръчайте ми някого, дайте ми съвет, чувствам се като пълен неудачник, имам проблем и трябва да го реша на всяка цена, благодаря за отделеното внимание!!

Коментари

2.   От Автора - Извинявам се, объркал съм раздела.. (Секс и интимност)

3.   Спомена нещо за порно... дано да не го ползваш често и да не си се пристрастил?
Имай в предвид, че можеш да стигнеш до еректилна дисфункция(ако вече не си стигнал)... и нищо чудно, че при общуване с жена няма да ти става и ще стане един затворен кръг.
Ако е така дай си почивка от порното, ако може не прибягвай до него, за да се възбуждаш. Помъчи се да се измъкнеш от тая зависимост.... Ако ли не, потърси специалист.

4.   Уролог, ама веднага!

5.   Андролог

6.   Здравей! Ще ти разкажа как протича един преглед при ендокринолог. Когато бях ученик съм ходил два пъти на ендокринолог. Най вече заради наднорменото тегло и метаболитен синдром. Имам и много нисък тестостерон. Първо лекаря ми палпира щитовидната жлеза. После корема. Измери ми кръвното налягане. След това ме накара да си събуя гащите Забели ми пениса, за да види главичката. И как се развивам през пубертета. Измери ми тестисите с уред наречен орхидометър Да знаеш така протича един преглед при ендокринолог. И аз съм от Варна. Препоръчвам ти доцент Виолета Йотова Св Марина. Момче на 22години..