Любов, която си заслужава ли е?
Здравейте. Щом до тук стигнах, значи вече е належащо. От две години съм разведена след 6 год. ужасен брак. Имам дъщеря малка. Така или иначе там всичко приключи. Срещнах млад мъж със седем години по-малък от мен, но докато стане ясно това, вече бяха минали няколко месеца, в които се влюбих в него. В крайна сметка се разбрахме да се виждаме само от време на време, живеем далеч един от друг, но това не означава, че аз успявам да спра да изпитвам силни чувства към него. В същото време ми е повече от ясно, че той страшно много ходи (вече си мисля, че може и да е жигуло, но по-скоро не е, знам ли... ). Колкото до него към мен - мисля че му е страшно хубаво като е с мен заради начина по който ме гледа, ме докосва... Знам, че трябва да престанем, но спираме, минава време и после пак се търсим. Като не сме заедно може и да се скараме, но като сме на едно място има едно спокойствие, хармония и всичко е съвсем различно. Дайте съвет...

Коментари

1.   За какво да ти дадем съвет?
Щом ви е приятно заедно, карайте го така докато може.
Той си има кака за секс, пък ти след развода не си на сухо.
Търсиш нещо там, където го няма, ще се разочароваш, после мъжете били свине.
Какво има да съветваме тука?

2.   Може би съм предубедена,но никога не съм вярвала,че връзка между млад мъж и по-възрастна жена има бъдеще.Е,знам,че има там някакви сексуални перверзии към по-стар любовен партньор.Нормалния млад мъж рано или късно ще се озърне и ще потърси свежа плът.Няма нужда да подписваш клетвена декларация-вярвам ти,че изпитваш силни чувства към него.Младото си е младо....А ако е наистина е жиголо....пише се с о...знае и как да ти завърти главата.Нали и той човека трябва да разпусне-след задължителната програма да има и малко волна...

3.   Не съм съгласна с номер 2! Аз живея на семейни начала с по млад от мен мъж с 9 години. Аз съм вече почти на 43, а той на 34. И двамата сме разведени с по едно дете, макар моят син да е вече студент, но двамата се разбират чудесно. И с партньора ми сме в хармония, споделяме си, има какво да си кажем, планове за бъдещето си правим и искаме да остареем заедно. Той се разбира чудесно с моите близки, аз също с неговите. Дъщеричката му ме обожава. Емоционално е доста узрял за годините си, защото не е малко това, което е минало през главата му.
Така, че не е невъзможно по голяма жена с по малък мъж.
А пък що се отнася до озъртането за нещо по младо-каква е гаранцията и по голям да е, че няма да се озърта. Познавам 60 годишни, които са озъртат... Всичко е до човека... Няма и гаранция колко ще продължи една връзка. Аз като имах 16 г. брак зад гърба си, бившия ми беше по голям от мен и въпреки това постоянно се озърташе... Така, че авторке смело напред-ако се получи нещо значи има чувства, ако ли не-така е трябвало да стане. Отваряш нова страница.

4.   Стига бе, 7 години не е никаква разлика. Просто ако той иска сериозна връзка се съберете, а ако си на 30 , какво преми да му родиш едно дете? Въпросът е кой каква иска във връзката, а не каква разликата.

5.   Може да е 10 години по-млад и да разсъждава като на твоята възраст. Може и да е 10 по-стар и да разсъждава като хлапак. Годините са без значение. Важното е как те кара да се чувстваш.

6.   Зависи какво търсиш. Ако е секс, то го имаш. Ако искаш бъдеще за връзката ви, зависи вече от него. Доколко е склонен на сериозна връзка. Може да му даваш периодично тази идея. Ако пък е жиголо... Според мен не ти трябва такъв мъж за сериозна връзка.