Гледа ме, личи че има нещо към мен, но не прави нищо
Дайте ми съвет... ... ... ... Моля ! ! ! :) Преди месеци направих грешката да преспя с така наречения лидер сред студентите в моята специалност, бях мн отчаяна заради друг и сехванах с него, понеже се беше лепнал за мене още от началото на семестъра, когато спах с него ми беше за пръв път, бях девствена, мислех си че ме харесва, така казваше и така изглеждаше, но след като постигна целта си ме заряза, от тогава се държи много странно, изглежда като неадекватен, няколко пъти ми писа, започна да ме обижда и ми говореше цинизми, как пак иска да спи с мен, провокирах го и разбрах че има някакви проблеми, маи със закона, замесил се е в някакви неща, наскоро започнахме 2рии семестър, когато идва не ме поздарвява, гледа ме, личи че има нещо към мен, но не прави нищо, дори не ми говори, занимава се с няква кифла пред очите ми, моля ви за съвет да спра ли да мисля за него и да се самозалъгвам че има чувства към мен или да се боря някак за него и да се опитам да му помогна да реши проблемите си, харесвам го и го виждам всеки ден на лекции, трудно ще е да го забравя, Помагайте ! ! ! :*

Коментари

1.   Не се излагай.. тоя е за бройката.

2.   Друг път не се хващай с мъж" от отчаяние" , понякога и ние ги усещаме тези неща.

3.   Гадна случка, но сигурно не се е случвало само на теб. Това, че си добър и доверчив човек и, че си дала шанс на някой да бъде обичан е много похвално, жалко че този някой не се е възползвал. Просто той е от многото за съжаление в днешно време момчета, които се мислят за велики и недосегаеми, които си мислят, че подигравката и заигравката с чувствата на другите ги правят велики. За съжаление ще ти кажа, че както и да те гледа повярвай ми не ти мисли нищо добро и не си заслужава дори да го поглеждаш, запази усилията и чувствата си за някой, който наистина го заслужава и си вземи поука от случилото се. Знам, че е трудно тъй като с него ти е било за първи път, но помисли за себе си и за това, че ако наистина е държал на теб нямаше да те остави, за това нека се занимава с посредствените кифли - той е като тях и това заслужава, но не и ти :)

4.   Въобще не се занимавай с него. Той само иска да спи с теб пак и нищо повече...
*Яса

5.   Аз те разбирам напълно. Случи ми се нещо подобно. Харесвах един тъпанар, той само ме преследваше и си мислех, че и той ме харесва. Но бях девствена като тебе. (и не, не съм на 15, 16.. ) Той го знаеше, но само ми настояваше да сме се еб... аз не исках и не исках. Но накрая ми писна да ми се моли и спах с него. БЕШЕ УЖАСНО. Замина си без да ме погледне дори. Те всички ми викаха, че ме искал само за това, а ама аз не та не. После пак ми писа, пак ме търсеше. Макар че когато се виждахме по дискотеките даже здрасти не ми казваше. Та накрая ми писна и го пратих на майната си. Такива боклуци не заслучават никакво внимание. Та точно след това намерих любовта на живота си, човекът който ме обича и до ден днешен сме заедно. А същевременно този миналият боклук като разбра, и почна пак да ми пише, да ми вика че бил голям глупак, че съжалявал.. Еми аз ко да напрая. Късно е вече. Та мисля си, че този твоя е подобен. Харесва те, но не иска нищо повече от секс. По- добре го забрави и не се занимавай с подобни индивиди. Не си заслужават.

7.   А, ти имаш ли чувства? Това е най - важният въпрос. Отговори си първо на него. Ако нямаш чувства, не се занимавай с него повече. Ако пък имаш - провери дали си заслужава да се опиташ да го спечелиш. Не е важно той какво чувства. Важна си ти. Едва, когато си убедена, че имаш автентичен интерес към човека, тогава мисли какво му е отношението към теб. Другото е суета.

Борония

9.   Проблема е в това, че не мога да разбера дали иска само секс от мен или нещо повече, но от страх или нещо такова не иска да се обвързва, и сега незнам да се боря ли или да го игнорирам?

10.   Ако си падаш по него - бори се. Ако не - не го мисли.

11.   Игнорирай го. Не го е страх да се обвърже, просто не иска. Ако искаше нещо повече до сега ясно щеше да си го разбрала. И аз сам жена и знам как съзнанието ти се залъгва в момента. Но не де поддавай, просто недей. Няма страх от обвързване просто не иска. Бори за друг човек, някой който си заслужава.

12.   Благодаря много за съвета номер 11 ,благодаря на всички за коментарите им също .Успех !!!

13.   Здравей! И аз излизах преди време с едно момче, но много бързо разбрах, че е привлечен от мен само физически. Непрекъснато ме гледаше в тяло, докато си говорехме усещах погледа му. А не е да кажеш, че съм се обличала предизвикателно, за да му привлека вниманието. Напротив, даже не беше мой тип, просто излизахме на кафе заедно, разхождахме се и си говорехме. Естествено никога не съм му казвала, че съм девствена, а и много скоро разбрах, че е от онзи тип момчета, които само искат да спят с теб. Правеше се на голям женкар, а аз хич не ги обичам такива. Но никога не ми е налетявал, държеше се възпитано, изпращаше ме до вкъщи, но не беше мой тип. Бяхме прекалено различни, а и не ми харесваше външно. Така че не го умувай и ти много. Една жена трябва сама да усеща, кога си заслужава да бъде с един мъж, а от това, което си написала оставам с впечатлението, че си се отдала на грешния човек. Забрави за него, ще намериш друг човек, който да те оцени. Не се подценявай и се дръж на положение! Уважавай себе си!

14.   Ако има чувства не би се задоволил с едното" гледане" . Ще те търси, ще иска да излизате заедно и т. н. Явно е, че иска само секс от теб. Не лягай пак с него, колкото и да ти се иска, не се унижавай. Успех