Как да го оставя?
Здравейте, имам нужда от съвета Ви. Момиче на 20 години съм. Как да се отделя от човек, с който имам толкова много спомени и моменти, в които ме е правил щастлива? Как да оставя човек, към който все още изпитвам чувства? В последно време започвам да осъзнавам, че съм повече нещастна отколкото щастлива в тази сегашна моя връзка. Дълго сме били заедно, имали сме и хубави и лоши моменти както във всяка една връзка и сме преживявали много. В повечето от времето не съм щастлива, но не мога да се откъсна. Нищо не е същото, няма никакво доверие от моя страна и никога не съм спокойна. Искам съвет защото не знам как да постъпя, не е толкова лесно да се разделиш с някой, за който ти пука. Винаги аз съм тази, която излиза наранена и си личи, че аз съм човека с повечето чувства и привързаност във връзката. Какви са първите стъпки към отделечаването от човек, с който не се чувстваш така, както някога си се чувствал и как най-лесно това може да стане? Не знам какво да правя, имам нужда от съвета Ви.
Ще съм благодарна ако историята ми бъде качена!
Благодаря за отделеното време на всички, които сте прочели историята ми! : )

Коментари

1.   Рядко връзки, започнали в тийнейджърска възраст оцеляват. Вие сте порастнали, разбрали сте, че сте различни личности. А щом му нямаш доверие може бити е изневерил? Не живей с миналото. Разделете се. Останете си приятели, но продължавай напред.

2.   Срещай се с нови хора и сред тях ще намериш сродна душа. Игнорирай присъствието на този човек, който не ти дава спокойствие, уважение и е способен да те наранява. Желая ти успешно ново начало!

3.   От раз.