Иска секс, а аз любов.
Здравейте!
Изчетох сумати теми и статии...
Реших да пусна една, тъй като не намерих отговор какво по дяволите да правя....
Тей... От известно време харесвах едно момче, което е доста по-голямо от мен. Аз на 18, той на 31.
Обаче аз съм ужасно срамежлива и понеже съм и леко пълничка и въобще нищо не предприемах... дори ме беше срам да го погледна. Той иначе е голям женкар и въобще на всякъде му се носи славата.
Преди месец както вървях с приятели покрай един магазин и той изкочи, започна да върви след нас. Настигна ни, блъсна приятелката ми явно без да иска /или не знам/, извини се и се запознахме. Вървяхме по пътя с него и мислех че е харесал някоя от приятелките ми. Аз направо думичка не продумвах...
После всеки по пътя си. Преди няколко дни питал една от приятелките ми в Инстаграм за мой телефон или фейсбук. Бях на седмото небе... Покани ме да се разходим. Аз взех две мой приятелки с нас. Видяхме се и то не бяха комплименти, усмивки, погледи.... Както казах съм срамежлива но... Се целунахме на 2-та минута. Тези мой дружки се изпариха. Обаче веднага след това ми предложи да идем в тях. Аз отказах естествено и тръгнахме към близкия парк да се разходим. Абсолютно целия ни разговор беше за секса и какво щял да ми направи само да нямало хора. Как мислел постоянно за мен... Попита ме какво ми било харесвало и аз толкова се притесних, че го излъгах че преди съм имала приятел. Но той през цялото време просто ме гледаше като "парче месо", по якога ме целуваше насила и ме обарваше.. Аз се дтрпах но не иска да чуе "не".
После си тръгнах и сега няколко дни нищо. Не знам какво да правя. Взех му телефона но ме е срам и страх да му се обадя. Сигурно ще каже, че има работа... Когато да му пиша в фейсбук, имал работа. Въобще не се интересува какво съм правила през деня, как съм, какво правя... а само за секс ми говори.
Какво да правя? Той ми харесва много, но искам първо приятел и емоционална връзка, да излизаме, да се разхождаме с часове, да говорим.... Знам, че е трудно да се промени човек... Но... Не знам... Залъгвам ли се...
Моля ви, някой да даде съвети. Какво да правя?
Какво да му кажа? Как да се сближа с него? Той не обича да говори за себе си и не споменава нищичко. Как да го накарам да се отпусне, след като иска само едно....

Коментари

1.   Звучи ми като някакъв мъж тип "Марио" от София ден и нощ. Звучиш трърде интелигентна за такъв тип мъже, затова моля те започни да използваш главата си и помисли, дали харесваш нещо друго освен външния вид в този мъж. Аз не видях никъде да споменаваш черти от характера му, които да харесваш, а само това колко е симпатичен.

2.   Личи си, че иска само секс от теб, иначе щеше да те търси и през деня. Жалки са такива "мъже".. по-добре не се занимавай с него, само ще ти нарани чувствата. Такива хора не се променят. Бягай докато можеш, намери си някой свестен, този да си гледа работата. Малка си и му е дошло на акъла, че може лесно да те обработи и да му пуснеш. Съветът ми както казах е да спреш да се занимаваш с този, не е единственият на света, махни се от него докато не е станало късно и е постигнал целта си и той горд от това, а ти-с разбити чувства.
Ж 21

3.   Ако искаш да бъдеш използвана като парче месо, продължавай да общуваш с него. Но всеки човек с достойнство би се отдръпнал от човек като него.

4.   Въобще не се занимавай с този.

5.   Не искам да те обидя(и аз съм жена), но си адски наивна и не расъждаваш трезво, че този мъж иска само да те изчука, а ти мислиш за връзки и прочие....

6.   Просто го забрави, ти си поредната за него, той е изпипал тези неща, от които ти се чувстваш на седмото небе и ги прави отново и отново. Щом не се интересува как си, не ти трябва, не бъди глупава, ще съжаляваш.

7.   Този е психопат, не виждаш ли? Каква любов, какви пет лева? Забрави за него, не му звъни и не му вдигай.

8.   Не, не и пак не, недей да правиш нищо. Просто го остави и да си гледа работата... Имала съм неведнъж подобни истории и от личен опит мога да ти кажа, че най-доброто и най-безболезнено е да избягаш, докато е време!

9.   Номер 1, твърде интелигентна!?? С този правопис!?

12.   Още в момента в който написа, че той е 31 годишен женкар, а ти си на 18 и спрях да чета. Дано времето да те научи, че такива мъже почти никога не стават за сериозни връзки.

13.   Аз пък не виждам какво лошо има човека да иска секс, просто има хора които не харесват сериозни връзки, но ако ти искаш сериозна връзка, определено не е той човека.

14.   Не те взима на сериозно. Държи се обидно, без уважение, защото не му пука, какво ще си помислиш и как ще реагираш. Сега не ти се обажда, за да подгрява интереса, да тръпнеш и да се чудиш и маеш, което и правиш... (манипулатор! ) Не си губи времето, няма да е приятно да се почувстваш употребена и захвърлена, което е неминуемо.

15.   Щом мисли само как да си легне с теб значи не са му добри намеренията. А и разликата в годините ви е много голяма.

16.   Момиче, изживей си "детството" с някой младеж на 18-23г. Повечето сериозни мъже на 31 са вече семейни! Този ще да е някой боклук, който иска само да те изчука, а съм на 99%, че си и девственна!
М44