Абсурдизъм!
Здравейте! Моята история е малко абсурдна, но ще ви заинтригува!!!

Преди 2, 3 години срещнах един мъж в чата на 29 години. Правихме виртуален секс и той много се запали по мен. Почна да бъде много брутален и аз го отрязах! Оттогава той започна да се крие и скришом да ми пише под чужди имена. Оказа се обаче, че той не само влиза по чатове, но и, че е хакер! Не знам как беше направил, но освен с него по всички чатове дори и чуждестранни с никои друг не можех да си пиша.

Смятам, че имам достатъчно опит за да разбера, че е той лесно всеки път, глупав е и лесно се издава!

Стана много груб, започна да се държи сякаш ми е мъж, обиждаше ме на курва, ако се заговоря с други мъже, а още дори не се познавахме!

Преди доста месеци аз се скрих от него и престанах да комуникирам с него! Сега той ми пише, че не можел да живее без мен и, че бил влюбен в мен и аз не знам как да се отърва, защото ми е жал, че страда. Той самият ме изгони завинаги от интернет пространството с приятелите си с много обиди и тормоз защото уж съм го била тормозила. Заради него и неговите приятели, които ме тормозеха и обиждаха наведнъж по 5 човека съм отслабвала с по 5 кг за 2 дни. Досега 3 години той се регистрира във всички страници, в които пиша.

Аз така или иначе много не общувам с него, виждали сме се на снимки, той има мой към 100, хубав е но се оказа ужасен човек. Когато баща ми беше болен от рак и имах нужда от подкрепа той ме изгони и се подигра с болестта му вместо да ми помогне, а сега твърди, че ме обичал!!!

Предишната му приятелка му била изневерила с шефа си, заварил я е да му прави свирка на работното място, имал е намерение да се жени за нея, имали са връзка 2 години, на 29 години е колкото него, сега на 32! Била с него само заради парите като той всеки ден я е возил до работата и е вземал, на месец харчил по 600 лева само за дрехи по нея!
Непрекъснато като чуе за пари ми казва, че и аз съм била курва, материалистка и съм си търсила и аз мъж само за пари!!! Един лев не е харчил за мен!

Аз съм на 26 и съм имала всякакви мъже и богати и бедни, в момента съм влюбена в друг, който е по-малък от мен и е изключително добър човек!

Преди години като бях малка на 17, 18 имах разни флиртове с момчета на моята възраст, които не знам дали са били влюбени в мен, но 3 години ме тормозиха, правиха проверки по домашния ми телефон всеки ден, оставяха празни съобщения по 10 когато ме няма, в 3 часа нощно време и 6 сутрин звъняха и мълчаха.

Оттогава никога не давам домашен телефон, не знам може би съм попадала на боклуци, но защо ми се случи това и тук? Искам да имам връзка с нормален мъж!

Моля за вашите мнения спешно и за идеи как да се отърва от този ужасен човек, който се прави на светец!

Коментари

1.   Да бе на вас все мъжете са ви виновни, явно такова си ги търсиш маце

2.   Аз съм мъж. Но щом като толкова много те гонят, значи си хубава :)) Потърси някой спец, който също разбира от тези неща за да му удари контрата и да те освободи.

3.   Не съм казала, че мъжете са виновни! Никога не съм обвинявала мъжете:) Просто не искам да ми се случват повече такива неща, затова моля за съвети! Как да убедя човека да се откаже от мен?

5.   Ами прави истински секс, а не виртуален.
Докато се влюбиш като нормален човек.

6.   Ами не знам как ще ти прозвучи, но му кажи, че си ходила при гинеколог и ти е казал, че си болна от... сама избери. Дано не прочете какво написах.

7.   Номер 5 мяй не си изчел всичко!:)-Писах, че той ме моли за виртуален секс, а аз сега съм влюбена в друг, не от Интернет:P Май не си доразбрал!!!:DХихи Значи сега щом съм влюбена в реален не съм нормална а? Хихи:) Моля хора непрочели внимателно да не се правят на остроумни с 2 мм пипе:Pppp

8.   Ама и обръщението ти към номер 7 е уникално. Искаш да покажеш че си много търсена и си разнообразяваш скучните дни в този сайт май. Ако можеш да се погледнеш отстрани ще си отговориш на въпросите.