Съвет от дамите. Тип изненада.
Здравейте, мъж на 26 години съм. Имам нужда от съвет.
Имам приятелка, с която се разделихме за известно време, но отново сме заедно от скоро. Сега плануваме да ходим на почивка към морето. Там имаме апартамент, тя не е ходила никога и се нави да се усамотим. Искам да разтопим ледовете и да премахна напрежението между нас.
Тя не е материалистка, и двамата сме със средни възможности. Купувал съм и скъп парфюм, обеци и всичките стандартни подаръци на мъж към жена. Но за всичките е имало някакъв повод и тя го е очаквала. За моментите без повод, обикновено когато съм сгафил с нещо съм и подарявал букет от рози и то няколко пъти. Всеки път се е радвала и и е харесвало, даже си го снима и го праща на приятелки....
Мисля, че съм станал банален и скучен с тези букети.
Искам да и подаря нещо различно и оригинално. Въпросното момиче не би си паднала и по някакво любовно писмо или обяснения от мен самият в любов.
Ако имате идеи от личен опит или просто въображение моля споделете. След 10 дни ще заминавам на екскурзия до Амстердам и съм с малко по-ограничен бюджет. От там ще и купя нещо специално за спомен.

Коментари

1.   Ами нека е нещо, което тя би харесала, нещо свързано с интересите и. Ако обича да чете - книга, ако тренира - някакво спортно облекло, нещо в този смисъл.
Другият вариант е да и направиш някакъв универсален подарък, нещо, на което повечето жени биха се зарадвали - цветя, бонбони, бельо, ей такива.

2.   Няма как букетите да станат скучни и банални. Една жена винаги ще се зарадва на красив букет от любимия човек. Иначе може някакво бижу или просто нещо сладко.

3.   Н 2, aз нaпример не хaресвaм дa ми подaрявaт цветя, ужaсно бaнaлно ми е. Впечaтлявa ме когaто ми подaрят нещо, което ми хaресвa. Знaчи, че се е постaрaл дa ме опознaе, знaе кaкво хaресвaм и т. н.
Определено нямa дa ми хaресa също дa питa други хорa кaкво дa подaри нa мен, бaси, тоест, съобрaжение с вкусa нa други хорa, a не с моят.

4.   Направи вечеря!

5.   Номер 3 ти явно си доста взискателна. Не мислиш ли, че прекаляваш малко все пак важен е жеста.. Аз лично се радвам на всеки подарък, защото е от сърце.

6.   Не се дъвчете, хора различни, свят шарен.

Аз не съм дама, но мога да ти дам един практичен съвет, ще се наложи малко да се напънеш, но резултата ще е добър.

Напиши й едно стихотворение, не е нужно да си поет, за да сътвориш нещо сносно.

Примерно, името, нещо което ви свързва, някакво пожелание.

Нещо от сорта:

Истинските чувства, ме заляха

В деня, в който те видях, под тая стряха

Едвам от теб, поглед отлепих

Любов си беше, даже станах срамежлив

Изумрудените ти очи, все още разтреперват краката ми

Не се съмнявай, че още в онзи ден, аз разбрах, че ти си любовта ми

Аз за теб мечтая, само ако си тук, и се обичаме до безкрая.

В случая, всяка главна буква, прочетене отгоре, надолу, изписва името Ивелина, ти естествено ще го заместиш с името на твоята приятелка. Това е просто пример, за нищо на света, ако решиш да последваш съвета ми, не копирай нещо от интернет. Глупаво е, показва мързел, и гаранция, мацката ще разбере. Когато искаш да впечатлиш, трябва креативност.

Ти си познаваш човека, би трябвало да знаеш, как най-добре да го зарадваш, защото както виждаш, има противоречиви мнения, Успех:)

7.   Просто се грижи за нея брат, наготви и нещо, разсмей я, направи някаква романтична вечеря.. това обичат жените повече от подаръците...

8.   Има и нещо друго... струва ми се че някоя жена много кофти те е изпързаляла и си предубеден към всички останали! И въпреки всичките удобства които имаш си затворник на самия себе си. Аз ЗС това прекратих предишната си връзка, зашито ориятелят ми беше до толкова обсебен от работата си че живеейки съвместно достигнахме до фаза напълно непознати -съквартиранти! Бъди непринуден като намериш подходяшата споделяйки интересите си може заедно да посещавате много места за развлечение но и за почивка. Идеалният партньо ти е неприятно дори мълчанието в даден момент.... и стойност ите жени са тихи! А вие сте глухи и смели за тях вие гледате други крайно незначителни неша. Ние не се издокарва е заради вас а заради самите нас за да изразим себе си и позициите си. По облеклото на една да а много лесно би могъл да заключиш що за човек е и нешо друго пробвай Яков с която се задържиш да разполага с някакъв бюджет примерно. Ако разгар и всичко значи не става за сериозни неща не
Много мъже имат фр за секс просто ако имаш някоя с която си пасват е в и тонен план защо пък да. Е оробваш да изградите здрава връзка по между си. Извинявам се за грешките в предишния пост и в този просто пиша от телефона и съм полузаспала...