Как да я възбудя
Здравейте група мъж на 36г. съм и имам следният проблем, много харесвам жена си и много ме възбужда но когато правим секс много бързо свършвам и после не ми става а тя иска още така е от 3-4 год. иначе преди това не беше така имаше един период в който правихме секс всеки ден по 3-4-5пъти и все ми ставаше в продължение на повече от месец но сега като я усетя че иска секс и като знам че ще се изложа и се отмятам положението. Мислих да взема някакви стимуланти ама нз. какви

Коментари

1.   Искай помощ от приятел.

2.   Здравей, при нас с мъжа ми беше така. Свършваше много бързо и не можех да разчитам на втори път. По моя молба той започна да прави кегеловите упражнения за мъже и ефекта е изключително добър. Не очаквах да има такова подобрение за кратко време. За два, три месеца започна да издържа значително по-дълго, съвсем задоволително за мен. Освен това мога да кажа, че ерекцията му е доста по-стабилна, на максимум от началото до края. Аз съм много доволна. Иначе той отделно много ме подготвя с пръсти, това е много интензивна стимулация.
Дано съм била от полза.

3.   Поне 2 часа преди да правите секс се изпразни на сухо. Никога не ходи със зареден пистолет. Така хем на нея ще й доставиш някакво удоволствие, та хем и на теб.

4.   Автора съм... а някой знае ли какво мога да взема за полова мощ и издръжливост.... благодаря на коректните отговори

5.   И аз съм така, решавам проблема с презервативи с лидокаин. Доста убиват от удоволствието така че не го правя постоянно. И ако ползвате такъв презерватив да не ти прави свирка после без да си минал през банята, че ще й изтръпне устата.

6.   Автора съм.Благодаря за коментарите,Но ме интересува има ли начин хем аз хем жена ми да изпитваме удоволствие от акта....жена ми е много сексуална и с една дума иска да мога да я "изкъртя"от секс така че ме интересува има ли подходящо хапче за полова мощ

7.   Виагра, Камагра, Левитра.
За виаграта ИмАм лични наблюдения - има таблетки по 100 и по 50 милиграма. Като за първи път си вземи от 50 милиграма и хапчето го раздели на две. Ако не си доволен - вземи повече другия път.

8.   Стига с това хапче. Това е проблем, който вече ти е създал комлекс, че няма да се справиш и ще се изложиш и от там идват и засечките. Прочети повече за преждевременната еякулация и действай с тренировки на сухо (мастурбация), като се опитваш да задържиш еякулацията над 40 минути, а не да освободиш напражението за 3-4 минути защото привикваш да свършваш за толкова. Не мисли как няма да ти стане вторият път, а гледай как да удължиш първият път, а това се постига с тренировки и увереност. Постигнеш ли резултат 1-2 пъти увереноста ще си каже думата. Аз така постигнах резултата и сега мога и един час да задържам ако се наложи. И намали порното.

10.   Има си лекар - уролог. Отиваш на преглед, изписва ти медикаменти. Не знам защо заглавието е как да я възбудя. Нали ти свършваш бързо? Това не значи, че не я възбуждаш достатъчно. Не е само до възбудата и иди на лекар.