Загубих ли момичето, което ме кара да се чувствам наистинс жив?
Момче на 25г съм наскоро приключих връзка с момиче на 18г. Какво да ви кажа за нея - красива, умна, забавна, емоциална, единственото момиче, с което съм се чувствал наистина жив, млад. Израстнал съм без майка и може би това е причината наистина да уважавам всяка една жена в живота ми. Имал съм няколко сериозни връзки, една от които продължи 3г. С въпросното момиче бяхме 2 месеца, а чувствам, че винаги е била до мен. В продължение на 2 седмици се виждах с една от бившите ми. Тя имаше проблеми и нямаше с кого да разговори и затова се свърза с мен. Единствено говорихме, но не споменах нищо пред приятелката ми. След като тя сама разбра, че съм контактувал с бившата ми започнаха споровете. Искаше да й обещая повече да не крия нищо от нея, но бившата ми звънна защото майка й влязла в болница и наистина й трябвах. И познаите какво приятелката ми ме е проследила и естествено разбрала погрешно. След случката се разделихме, но тя ужасно ми липсвани искам да си я върна. Наистина само разговарях с бившата ми, нямам чувства към нея. Как да си я върна и какво да направя?

Коментари

1.   честно не мога да ви разбера мъжете каква е тази мания да си имате най- добри приятелки и да поддържате връзка с бившите си. Това говори , че сегашната ти приятелка не ти е достатъчна , това говори че бившата ти липсва , това говори че не държиш толкова на сегашната ти приятелка щом още като ти звънне бившата и припкаш като кученце при нея. Тъпо е, че се правиш на добър самарянин помагайки на бившата си ,а същевременно наряняваш момичето на което казваш че го обичаш. Бившата ти е бивша по някаква причина да си остане в миналото какви са тия приятелства и щуротии. Бъди мъж. Ако не ти вдига телефона може да напишеш смс с извинение и че си готов да направиш всичко което тя иска само и само да бъдете заедно отново.Кажи и че ти липсва и искаш да поговорите, да ти даде още един шанс. Ако не отговори , отиди до тях . И ако тогава пак откаже разговор изчакай 3-5 дни и пак опитай.Не се оправдай и не мънкай ама тя бившата така и онака.... Ще я ядосаш още повече.Просто спри да контактуваш с бившата си -да се оправя сама , голяма е . А и твоята бивша не е много стока щом те търси въпреки че знае че си имаш приятелка. Има някаква цел тука , работата е мътна

2.   Защо не й каза истината, не виждам причина да я лъжеш за такова нещо, все пак казваш, че само морлана подкрепа си направил на бившата...

3.   А бившата ти няма ли роднини и приятели, че търси опора от теб? Как очакваш да реагира момичето? Всяка на нейно място би си помислила, че се занимаваш с бившата си, независимо дали това е истина или не.

4.   Момичето е права за себе си - първо ходиш при бившата си, независимо какъв е повода, след това се криеш, хваща те и те кара да и обещаеш повече да не я лъжеш и да се криеш. Ти отново се срещаш с бившата и го криеш, след което отново те хваща и съвсем естествено следва чао. Еми сори пич, като е толкова ценна тази бивша, отивай си при нея и недей да ревеш тук. Първо на тези години вече не си момче, а трябва да си мъж, второ тези бивши след като са бивши си ги остави в миналото, защото само проблеми могат да ти донесат. Сега освен да отиваш да ревеш на това момиче за 3-ти шанс, друго няма какво да направиш. И ако случайно се навие гледай да не прецакаш пак нещата.

5.   Загубил си единствено разсъдъка си. Когато е влюбен, човек е склонен да идеализира обекта на вниманието си и преувеличава нещата. За няколко момичета съм си мислел, че са единствени и след тях няма живот, но... се оказа, че има и вече почти не си ги спомням.

6.   а ти какво очакваш да си помисли? срещаш се с бившата, след като тя разбира, говори с теб и изрично обещаваш да не го правиш, ти продължаваш независимо от причината. как очакваш да ти вярва?
мястото на бившите е в миналото. не си й длъжен по никакъв начин. дали не те манипулира с това споделяне на проблеми и помощ за майка й? толкова ли няма с кой друг да говори и кой да й помогне? за мен си слабохарактерен и нерешителен.
като ти е чак толкова важна бившата и ти е приоритет в живота, вземете се и толкова!

7.   Бившата си е бивша - ти не си длъжен да хойкаш след нея, каквото и да става в нейния живот, вече е сложен края между вас. Това, че никой не я търпи си е нейн проблем. Приятелката ти е права :)