Нормално ли е от негова страна да прави такива глупости?
Здравейте, приятели. Искам да ми дадете някакъв съвет, защото не знам какво да правя и се изнервям много. Имам приятел от 2 месеца и половина. Запознахме се във фитнес зала още докато го видях ми грабна окото на секундата. Висок - доста висок, над 190. А тялото му е страхотно, има си маса и релеф и е много едър. Веднъж реших да излезем с компанията ми навън и го поканих. Имаше най-малко 12-13 момичета, защото сме голяма компания и излизаме често. Не му казах, че със едно от момчетата ходих преди да се запозная с него и стана един проблем. Седнах до бившият ми, но просто и чисто приятелски. Нямам чувства, но той направи грешката да ме опипа по бедрото и приятеля ми видя и стана и му наби юмрук в челюстта. Онзи падна и му нямаше предни зъби.... После моя човек каза, че обмисля да ме остави, защото се занимавам със бившите ми и към него нямам уважение. А когато другите момичета го видяха... Онемяха. Със стегната тясна тениска, чисто черна къса коса.. Абе направо не е за изпускане. Да ама онзи бившият ми го е страх да излиза с нас, защото моя човек всеки път е с мен а още не ми вярва. Какво да направя? Как да му покажа, че държа на него и не го лъжа за нищо.

ПС. Аз съм на 18 а той на 22

Коментари

1.   Здравей! Питала си какво да направиш в тази ситуация. Аз мисля, че по-скоро трябва да поговориш с приятеля си и да му докажеш, че той е единственият и че никога няма да му изневериш. Мисля, че е постъпил доста глупаво, че да удари така бившия ти приятел, но все пак в този момент може би той не го обмислил толкова добре, колкото след това. А за отговорът на въпросът ти, мисля, че трябва да си поговорете с бившият си, че всичко е приключило и повече да не прави такива неща, защото наистина е доста глупава постъпка и от негова страна и може би извинение от твоят приятел към него, ще помогне. Доста е сложна тази сутиация, но надявам се всичко да се оправи

2.   Избий си от главата тази идея, да му показваш и доказваш каквото и да е. Рискуваш следващия юмрук да е в твоята уста и да пишеш история " Той ми изби зъбите, как да избягам от него".

3.   Приятелят ти е постъпил като всеки нормален мъж. В смисъл че не е останал безразличен, не всеки би налетял на бой. И аз бих се ядосал.

8.   Според мен е постъпил правилно... Малко крайно, но правилно. На никой мъж не би му станало приятно бившият на приятелката му да я опипва по бедрото... Особено пред хора. Вече нещата са така, че ако не реагираш си "путьо" и т. н. И всички започват да ти се присмиват, как "неговата я опипват, а той стои и гледа"...
Така че, преразгледай първо твоето поведение!

10.   Надявам се това да е някаква шега... но все пак ще го кажа - ако излизаш с такива простаци заради масата и релефа им не очаквай нещо по-различно.

11.   ми кво тии пука за бившия ако искаш тоз младеж или на два стола ти се седи

12.   то правилния въпрос е номално ли е за тебе да правиш такива глупости

13.   Това, ако не е измишльотина е някаква ужасна тъпотия!
Откъде го намери тоя каруцар?! Сега е налетял на бившия ти, утре ще налети на теб!
Какво очакваш от връзката си с него? Че всички повлекани наоколо ще ти завиждат, а ти ще си караш тиха и кротка любов с него?
Докато си избираш "хора" по външния им вид - все така ще е около тебе.
И не очакваш от фитнес-маниака един ден да стане доцент, нали?

14.   Всеки защитава авторката на "историята", а никой не е написал, каква е тя!
В "историята" се начетох на релефи, мускули, красоти и прочие, все едно авторката е толкова комплексирана, заради вида си, че освен да хвали "гаджето си, друго не може.
Не е важно, кой как изглежда, а как се държи, дали има умствен капацитет, какви са плановете в живота му...!
Установих нито ти, нито той имате умствен багаж, ако аз бях мъж и прочитах, това нещо наречено "история" с удоволствие, щях да си стоя цял живот сама или щях да обърна резбата.
Защото за пореден път, ти си доказателство, че момичетата нямат грам мозък, гледат богаташите и мускулите, а не гледат, онова което не е видимо за очите.
Поредната "патка", без самостоятелно мислене.
Благодарна съм, че не съм теб, защото... щях да се гръмна, не в буквален смисъл.

15.   И двамата сте направили грешки, ти въртиш кофти номерца, а той го раздава ''Мачо''. Нищо хубаво няма да излезе от това. Обаче да не ти пука, трупай опит, ще ти е полезен, с годините ще се научиш какво е правилно и неправилно държание.

Относно самата случка, трябвало е ти да забиеш един шамар на бившия ти, не да го прави настоящият ти, с юмрук, но както ти писах по-горе, опит му е майката.

16.   Дано историята е измислена...

Ако е истинска, кажи на бившия ти да съди сегашния ти за лека телесна повреда.

18.   Абе какви са тези съвети, запомни едно ако искаш стабилна връзка , дръж бившите далече от теб, онзи здравия е глупак защото е ударил човека, правилната реакция е да прекъсне всякакви контакти с теб на мига с думите : следващия път пак покани бившия на една маса с новото ти гадже , да се опознаят , все пак нали сте приятели с бившия , как така няма да ви свети. Малка си , ще се научиш някой ден , но тогава може и да няма вече пред кого да показваш бившите си...

19.   От авторката до номер 14: Аз го харесах н заради тялото, а защото след като приключихме с фитнеса излязохме да пием кафе и го опознах горе долу и не сме такива за каквито ти ни имаш! Благодаря на другите, които ме подкрепиха.

20.   Не, не е.
Такива, като приятеля ти, рано или късно завършват в затвора или в спешното с тежки травми. Не можеш да биеш случайни хора и да се надяваш на хубаво. Ако не съд и затвор, то ще е някоя вендета, дети ще го осакати. Най-лошото е, че ти ще бъдеш по средата на всичко това.
А и да не споменавам, че един ден ще започне да те млати и теб, но ако вече ти се носи славата, никой няма да си мръдне пръста, за да ти помогне.

21.   3 - Ако всеки нормален мъж, действаше така, щеше да им по сто убити във свади на ден.

22.   От авторката до номер 20: Ако го видиш на живо, ще си смениш мнението за това, което си казал. Говорих с него, но той продължава да смята, че не държа никак на него. Аз не съм искала да ме докосват по бедрата, просто ако знаех, че ще стане така, нямаше да излезем с тези хора.

23.   И двамата сте отчайващо глупави. На твое място бих си задавал въпроса дали това (да сте отчайващо глупави) е нормално, а не поведението на новото ти гадже, но...

25.   Малкото, явно си неориентирано. Това колко акъл в главата имаш и как си избираш приятелите ще го подминем. Но пък това да излезеш с "бившия" и "сегашния" и да седнеш се натискаш при "бившия" е силно неадекватно изпълнение, да не ползвам друго определение. А че тоя сегашния е дебил е ясно от реакцията му, при положение че случката е описана достоверно. Принципно ти трябва да реагираш на подобни опипвания от други мъже, ако ще и бивши да са ти за да покажеш че не ти е комфортно най-малкото. Ако продължат, тогава е оправдано донякъде да му разбие мутрата. Но ако ти не си реагирала по никакъв начин, по-скоро е трябвало на теб да ти извърти един шамар и да си тръгне.

26.   Малка си още, но ако имаш акъл ще си направиш изводите ако ли не бъди готова да се разделяш с всеки следващ нов, заради някой бивш стар. Сега не е страшно, но я си представи с бебе на ръце и и щастливо омъжена и желание да си поддържаш приятелски отношения с бившите, да си пишете, да си ходите на гости или пък по на кафенце, колко ли време ще издържи мъжът ти? После пак ще пишеш тук, но темата вероятно ще е с друго заглавие.

27.   Съдейки по начина ти на изразяване, още много има да работиш върху себе си. Чудно ми е, че въобще ги интересуваш, че чак и се бият за теб. Разни хора, разни идеали.