Искам да си го върна
Здравейте на всички :)
Аз съм момиче на 15 и преди да започна с историята ще помоля да пишат само сериозни хора и ако някой има намерение да ме съди може и да ми го спести :)
Всичко започна преди няколко месеца в Omegle. Запознах се с едно момче и си писахме няколко часа там, а след това си разменихме и контакти. Започнахме да си пишем в скайп. Има една подробност обаче... той е на 25 (тогава беше на 24). Аз нямах проблем с разликата в годините ни, защото той не се опитваше да злоупотреби. Изобщо беше много готин човек. Много умен, забавен и беше доста хубав. Момчето си имаше приятелка. Беше ми все тая понеже бяхме само приятели. След време спряхме да си пишем и в началото на тази година започнахме отното. Тогава обаче започнах да чувствам нещо към него и това нещо всеки ден нарастваше повече и повече. Една вечер (съвсем нормална на пръв поглед) си писахме. Както обикновенно до много късно. Започнахме да се шегуваме и той каза съвсем на шега, че ме желаел и аз с моята реакция може би малко се издадох, че го харесвам. Той се пошегува още малко с мен докато не бъде сигурен, че съм сериозна. Е той разбра какво се случва и каза, че и той ме бил харесвал. След това всичко беше ОК и съвсем нормално докато той не сподели с мен, че не бил щастлив с приятелката си и че не е спал с нея от много време, защото постоянно мислел за мен. След това започна да ми говори как ще бъдем заедно някой ден. Мина време направих гаф (бях на рожден ден, а там имаше наргиле и реших да пробвам. Пратих му видео и той ми се ядоса) и той ми прости. После направих още нещо и него ми прости. Тогава беше се разделил с приятелката си и аз бях доволна, но се чувствах и гадно за него. Опитвах се да го развеселявам, а той ми се отблагодари, като не ми каза, че са се събрали пак. Като разбрах много се разочаровах. Той я беше тропал преди това. Каза ми, че иска и да й предложи брака, а много пъти ми е казвал, че ме обича. Тук искам да поясня, че не сме били заедно и не съм се опитвала да му развалям връзката. Винаги съм знаела мярката. Както и да е. Преживях го това. След това му споделих нещо. Разказах му за една шегичка върху един приятел (шегичката беше, че искам да си легна с него) и тогава той започна да ме обижда и така се скарахме. Ревах и ревах. Молех му се да не приключва нещата така. Тогава изобщо не ми пукаше, че вече няма да е влюбен в мен (както ми каза, че е), а че ще го загубя като приятел. След дълги молби, обещания и преглъщане на егото ми той ми даде шанс, но не да сме като преди, а просто приятели. Дори не и добри приятели. Да ама сега той нито ми пише нито нищо. Няма време за мен, само аз му пиша и чата ни е около 5-6 минути всеки път.
Боли ме и то много. Да обичаш някого толкова, а той да се държи така. Искам всичко да е като преди или поне както беше преди да разбере, че го харесвам. Когато видя някои от нашите стари чатове или стихотворението, което ми написа плача. Липсва ми :(
Кажете ми какво да направя
Ако някое момиче или момче е попадало в същата или подобна ситуация бих се радвала да сподели
Благодаря ви предварително :)

Коментари

1.   Наивно, малко и глупаво дете си! Ще пораснеш и ще разбереш, че не всичко, което хвърчи се яде. Той те използва, само за отдушник, лъжец е при това. Не може, да е влюбен и в същото време, да е с друга! Нито обича теб, нито нея. Защото обичтта и любовта са висша форма и за 3-ти място няма! Защото си малка е решил, да си поиграе "малко" с теб, а чата е безобидно място, където може, да ръсиш всякакви лъжи, без да ти пука, защото реално, няма да се видиш с човека отсреща. Забрави го и гледай напред, не го търси повече!

2.   Миличка, първо разликата ви е голяма и сте на различни етапи от живота - ти си още в гимназията и пубертетът те тресе, докато той може би е на вълна кариера и създаване на семейство. Ако беше на бяхте на по - зряла възраст 10 години разлика нямаше да изглежда така фрапантно, но в случая ти още си дете, докато той вече е зрял мъж. Второ в този сайт и подобните на него повечето момчета и мъже търсят жени единствено и само за секс. Помисли си какво може да иска 25 г. мъж от наивно девойче като теб. Казвам ти тези неща, за да се пазиш, защото хората в Интернет пространството не винаги са тези за които се представят! Сега може да е мил с теб и после като се видите да те подлъже да правите секс и след това като те мине спре да те търси и ти да страдаш после. Според мен най- добре спри да се занимаваш с този човек и си насочи вниманието към момчета на твоята или по - близка до твоята възраст, макар, че и там няма гаранция дали ще попаднеш на свестен, но поне ще намираш общ език с тях. Когато бяхме в 10 клас моя съученичка имаше 23 г. гадже и в началото всичко беше наред, обаче когато мина половин година човекът вече искаше да правят секс, а тя още не беше готова за тази крачка, нито психически, нито физически. А той донякъде беше прав защото все пак е зрял мъж и има своите нужди и чакането 6 месеца му беше дошло в повече. Тя също беше права за себе си. В крайна сметка разликата в годините и начина на мислене си каза думата и малко след това се разделиха. Ето затова на този етап е най- добре да не се занимаваш с по - големи мъже! ж. 23

3.   Момиче, ти не знаеш, какво е реалност и виртуалност.
Гледай си училището, събирай се с твои връстници, не стой по цял ден в интернет. Вие няма да имате връзка! Ти си му била поредната, с която е чатил, иначе защо обвързан мъж, ще стои в Омегле, дори не съм го чувала, този сайт. Просто е искал, да избяга от реалността или му липсва контакт с други жени, за това е в подобни сайтове. И изобщо, не те обича, това което чувства към теб, не може да се кажат чувства. Съжалявам мила, че ти разбивам илюзията. Успех с реалните отношения! :)

4.   Блокирай го, не пиши - това е интернет любов. В желанието си да обичате някого, ставате предвидими и лесна плячка за похотите на другия пол.

7.   От авторката:
Много благодаря на всички коментирали :) радвам се, че сте и сериозни и се опитвате да помогне. Писала съм и други пъти тук и всеки път съм се справяла след съвети на други потребители. Може би сте прави... може би както каза номер 1 той не обича нито една от двете ни или пък може да съм му била разнообразие, но определено не мога да отрека, че цялата тази история ми харесваше. В същото време не мога да повярвам, че един мъж може да претендира със своята мъжественост, а да не си държи на думата или просто да лъже една ученичка. Също така много се надявам да не сте ме разбрали погрешно с тази история ( че съм леко момиче). Това не е вярно. Мога да заявя с гордост, че не съм като всяка втора българска повлекана. Не пия, не пуша, ходя на училище вместо да кисна по барчетата, не ходя пондискотеки, имам хубави оценки и в същотобвреме имам личен живот и като за капак съм девствена к смятам да си остана такава още малко.
Благодаря много за вашите отзиви. Ще помисля върху тях и дано проблема се реши :)

8.   Ако ми беше дъщеря, щях да те напердаша и да ти взема компютъра/телефона.