Всичко ли провалих
Здравейте,първо да благодаря на всеки,който отдели време и прочете историята ми и се опита да ми даде някакъв съвет.
Запознахме се с едно момче в социалните мрежи,една приятелка му беше казала да ми пише В началото всичко беше като игра,някаква шега.Говореше само за секс,изпращаше голи снимки,искаше и аз да пращам и мислех,че това иска единствено.Непрекъснато ми пишеше,пращаше някви снимки,питаше ме как си ,кп и аз се дразних от това негово прекалено внимание.Симпатично момче е ,не ми беше безразличен,но някак си не възприемах нещата сериозно.Ласкаех се от вниманието му.Минаваше време,по цял започнахме да си пишем,да си споделяме, непрекъснато снимки кой какво прави и т.н.Не минаваше и ден ,в който да не сме си казали добро утро и лека вечер с безброй сърца.Мислех,че е само сваляч ,но след като му обясних ,че не съм девствена още и нямам намерение веднага да се впусна в това,той не се отдръпна.Казваше,че е сериозен,че не използва момичета,че обича.Беше приключил 2 годишна връзка наскоро.Карали сме се често за някви глупости,винаги е бил много чувствителен и се засягаше от най-малкото. По принцип обичам да се базикам с хората,да се закачам,а той го приемаше като обида и някакъв вид гавра.Казваше,че не иска ревнива и задушаваща приятелка,а той беше такъв.Не бяхме се виждали,не ми е никакъв,а ми държеше сметка за всичко.Ядосваше се,че съм навън с някое момче,защо съм приела покана за приятелство на някого,даже и от братовчедите ми му беше неприятно.С една дума,започнах да разбирам,че може би наистина може да има някакви чувства.По време на първата ни среща,която беше след 2 седмици кореспонденция във социалната мрежа,забелязах,че ме гледаше с онзи влюбен поглед.Прекарахме си добре,но не предприех никаква стъпка към прегръдка или целувка.Каза,че съм се държала приятелски и нищо повече,мислеше,че не го харесвам.Повтаряше колко бързо се влюбвал,как може толкова да съм му харесвала,че му липсвам,че му е самотно без мен,че иска да съм при него.Не знаех какво чувствам,той въртеше нещата.Винаги настояваше да се видим .Пишеше, звънеше,а аз сякаш се дърпах.Нещата обаче се промениха. Излезнахме за втори път преди няколко дни.Още преди ми беше казвал,че иска да ме целуне,че го кефя и не може само да се държи като с приятелка,Аз някак си отбягвах този момент.Той го усещаше.Но причината е ,че аз никога съм нямала гадже и съм на 17 години,а дори не съм се целувала както трябва.Не исках да се изложа.Дойде и този момент.Целуна ме ,ни тръгна с език,аз се стреснах, отблъснах го и започнах да говоря някакви глупости.Стана различен.Целунах го само по бузата и се качих в таксито.Веднага ми писа дали ще му обясня ,че тва с бузата било 5 клас.Започна караницата.Каза,че не е готов за връзка,не ме разбирал, кефила съм го,но нямало химия,нищо не усетил и другите н ееща нямало да имат бъдеще, съжалявал много и т.н.За един час всичко приключи,а аз осъзнах,че наистина много харесвам това момче,но твърде късно.Изтрихме си прякорите,емотиконките, всичко,каза,че това му е бил най-ужасния ден.След това стана студен,малко сме писали ,но всичко е различно.Помолих го да се видим вчера,каза че е зает и не може.Когато имал време,щял да ми каже.Днес пак го попитах, преодолях гордостта си.Пак беше зает,каза че ще ми каже кога е свободен и че се извинява.Чудя се какво да правя,само за него мисля,ядосвам се на себе си,не знам има ли шанс още.Мислех като се видим, веднага да го целуна и да му покажа ,че не ми е безразличен и че просто не съм показала чувствата си н времето.Какво да направя,за да му покажа,че има химия между нас и може да се получи нещо?Как да си го върна?Твърде късно ли е вече или настина не иска да се занимава с момичета и не е готов за връзка или просто съм го обидила с моето отношение?Много моля всеки ,който може да ми даде някакъв съвет,да го направи.Ще съм изключително благодарна…!

Коментари

1.   Миличка, не си споменала на колко години си, а трябва. Предполагам, че си на 14-15, успокой се малко, каквото има да става, ще стане. И умната, наближава краят на учебната година, насочи вниманието си повече към училището, за любов има време.

2.   Според мен е станало по-добре така. Момчето има сериозни психически проблеми. Не се държи адекватно дори в зародиша на взаимоотношенията ви, а това не е добър знак. Много връзки са се проваляли след години опознване, защото дотогава всичко е било цветя и рози, а впоследствие хората започват да си показват рогата. Този левент още в началото показва невротични симптоми, а ако имате истинска връзка, просто не ми се мисли. В дългосрочен (дори краткосрочен) план може да береш много ядове с него, така че по-добре го послушай и не поддържайте повече контакт. Не си престаряла, има време да се целуваш истински и ти пожелавам да е с някой по-положителен и психически стабилен човек.

M32

3.   Благодаря много за съветите ви. Ще видим дали ще поиска да се видим отново или всичко ще приключи. Не знам как е възможно толкова бързо да се изпарят дадени чувства или въобще е нямало такива и всичко е било една игра. Ядосвам се на себе си, че съм толкова хлътнала по момче, което не заслужава.

4.   Той не те харесва изобщо, дори й визуално след като ти е казал че няма химия между вас, не можеш да направиш нищо конкретно след като той ти се дърпа, не го привличаш. Но ако скоро ти звънне вижте се... по добре е така от колкото да се чудиш. Не знам вероятно така стоят нещата но е добре да си наясно дали пък няма някакъв друг проблем.

5.   Защо си толкова глупава авторке?
Защо не осъзнаваш, че той иска да те използва?
Щом е тръгнал още в началото с голи снимки, та то е ясно, какво иска.
Никой нормален и уважаващ жените, няма да тръгне, да си показва п... ката и да иска, да му се покаже нещо, а ще започне лежерно.
Много ще сгрешиш, ако "тръгнеш" с него.
Ще те из... ка и ще те зареже, а ти влюбената, ще се чудиш, как да се сдобриш с него.
Вярвам, че ще намериш стойностно момче, което няма да му светнат очите, щом види, че си неопитна, а ще те разбере и ще те опознава, докато не станеш готова за връзка и за секс.
Мъжете по принцип, като чуят думата девствена и веднага се борят, да ти са първи... независимо, че ще те използват, само за това.

6.   Не мога и аз да си обясня поведението му. Непрекъснато ми повтаряше колко съм хубава, какво тяло имам, как може толкова да му харесвам, как бързо се влюбвал, че съм му липсвала.. Не той ми се дърпа, а аз. Смисъл всичко се обърна, когато му се отдръпнах от онази целувка. Оттогава вече не иска да поддържа контакт с мен. Възможно ли е за това да няма химия, защото просто не ме вижда като момиче, с което да изживява сексуалните си изживявания. Искам просто да му покажа, че не ми е безразличен и ме привлича. Просто да разбера какво стана толкова с него

15.   Никой не знае каква е причината, дори да е било заради тази целувка щом си поела инициативата отново и пак искаш да се виждате. Нормално е в началото да има известно притеснение и от двете страни, само че до колкото разбрах той е усетил че не го привличаш което е проблем. Ами да, със сигурност не те вижда като момиче с което да изживява сексуалните си преживявания. Иначе какво значи че не го привличаш според тебе, мъжете се привличат от хубавите за тях жени, може би не си негов тип.

16.   Виж ако той си мисли че ти не го привличаш защо не ти го каже.

17.   Опредлено е по-обигран от теб. Той играе на "Ти гониш" а ти си в някаки филми за чувства, любов и т. н. Според моето предвиждане с 90% вероятност ще те изчука и зареже. Ако това не те притеснява направи го но не си прави илюзии.
М43

18.   След като си се държала студено и си го отблъснала е помислил, че не го харесваш и връзката ви няма да провърви.

20.   Според мен просто е пристрастен към тръпката от лова. Не иска връзка а да си докаже, че може да завоюва жена в бонус девствена. Усетил е че си паднала в капана и вече не му е интересно. Все пак се благодари, че не те е и.. кал и зарязал, защото щеше да си още по -наранена. Човека има проблем, има такива хора така си поддържат нараненото его

21.   Номер 18, дори да го е отблъснала тогава, след като го търси отново значи че има интерес.

22.   Благодаря много на всички! Ще се опитам да взема правилното решение. Тези дни чатим малко повече в социалните мрежи. Днес му се обадих да го питам какво става с нашата среща, че ме е забравил. Бил много зает тези дни, в друг град е. До края на месеца ще е там и ще се видим след 2 седмици. Знам, че няма интерес, просто е страшно различен. Колкото до това дали съм негов тип. Сигурна съм, че ме харесва като момиче и го привличам, доста пъти ми го е казвал. По-скоро го отблъсква моята плахост, срам, липсата на опит и това, че в онзи ден се дръпнах. На времето не е усетил, че аз имам нещо към него.

23.   Благодаря много на всички! Знам, че няма интерес, просто е страшно различен. Колкото до това дали съм негов тип. Сигурна съм, че ме харесва като момиче и го привличам, доста пъти ми го е казвал. По-скоро го отблъсква моята плахост, срам, липсата на опит и това, че в онзи ден се дръпнах. На времето не е усетил, че аз имам нещо към него. Ще се опитам да взема правилното решение. Тези дни чатим малко повече в социалните мрежи. Днес му се обадих да го питам какво става с нашата среща, че ме е забравил. Бил много зает тези дни, в друг град е. До края на месеца ще е там и ще се видим след 2 седмици. Изпращахме си снимки и клипове в снапчат и преди малко ми писа, ако искам утре да се видим. Променяли се плановете, по-късно щял да заминава. Не знам дали да вярвам или не и как изведнъж се съгласи. Знам, че няма интерес, просто е страшно различен.

25.   Защо търсиш сериозна връзка с човек, който още в началото е започнал с голи снимки? Иска от теб бърз секс и това е. Не те обича, не те уважава. Иначе нямаше да си показва разни части от тялото си в началото на връзката ви. Мисля, че имаш илюзии и си въобразяваш неща за него. Нищо чудно да си има друга приятелка, ас теб си играе. Не го моли за среща. Е, ако искаш бърз секс с него ще го имаш, но не и връзка. Не се самозаблуждавай и ме се вкарвай сама в някакви филми. Щом на теб ти праща голи снимки, значи го прави с всяко друго момиче. Закакво ти е такъв?

26.   До авторката- Защо си тъпичка?
Защо да е различен? От историята, която си написала, не е нищо по-различно, освен един женкар, който налита на девойчета, които гледа по-бързо, да ги оправя и да си вдига "гълабите".

Не е с цел заяждане, а искам да ти помогна, за да не станеш поредната жертва, която се е влюбила в неподходящия.
Има два типа мъже- Едните, като им откажат или им се дърпат... отказват се на момента, защото не искат да ги "мотаят" поради факта, че искат едно бързо чу... не.
А другият тип, колкото и да му се дърпаш, колкото и да го отблъскваш, не се отказва, докато не постигне целтта си.

Няма интерес, като цяло, но ако му се предложиш веднага, ще притича до теб, за секса. Не е мит, че мъжете карат наред, щом е дупка, трябва да я...

Още от самото начало ти е казал, защо продължаваш, да настояваш?
Ще си поредната, с която е спал, но нищо повече.
Научи се, да се себеуважаваш!
Научи се, да се бориш за желанията си!
Научи се, да си с принципи и морал!
Научи се, че не всички комплименти, които ти казват по твои адрес са верни!
Научи се, че никой не му пука за теб, освен родителите.

27.   Ти какво искаш момиченце, да станеш поредната му бройка и после да страдаш ли? Или да те закара някъде където няма хора и да те изнасили? Нито го познаваш, нито нищо. Хората в Интернет не винаги са тези, за които се представят. 80 -90 % от мъжете там търсят само секс и нищо друго. Щом още отначало е почнал със снимките на члена си е ясно какво иска от теб! А това отбягване е просто театър, за да се навиеш да правите секс. Веднага спри да се занимаваш с него и си гледай уроците! Ако съм на мястото на вашите и знам, че се занимаваш с такъв тип ще те напердаша, ще ти забраня да излизаш, ще ти спра нета и ще ти взема компютъра и смартфона!

28.   Ти го смяташ за неустоим и привлекателен, вероятно имаш и чувства към него щом ти е отказал но го търсиш отново. Виждаш му се плаха, без опит и тн.. но се надява да вземеш нещата в свой ръце, да го сваляш за да му се харесаш. Което отново паказва че не го привличаш, друг тип жени му харесват, дори и за бърз секс не е сигурен че ставаш. Не твърдя че е така със сигурност, възможно е и друго да е... но не знам.

29.   Номер 1, ако зачетеш историята по - подробно момичето пише, че е на 17 г.

30.   От номер 1. Да, грешката е моя, това съм го пропуснала. Обаче мнението ми си остава същото. И каква е тази мания с голите снимки, айде стига вече, после реват, че ги изнудват.

31.   Вчера ми предложи да излезем и се видяхме. Определено има нещо, но наистина ми е много трудно да го разбера. Гледаше ме някак по-различно, непрекъснато се закачахме, смях, игри, беше ни много приятно и забавно заедно. Дразнеше ме нарочно. Не съм повдигала въпроса да го питам има ли нещо и ще се получи ли. Може​ да ме възприема само като приятелка, но може и да чака аз да повдигна въпроса, да му покажа, че го харесвам и нещо да направя. Като човек наистина е много нетипичен. Задава странни и забъркващи въпроси, нормален разговор не може да се проведе. "Защо се бръснат момичетата", "Кои хора са тъпи", "Защо учените не вярват в Бог" и т. н. Тъжната истина е, че съм много хлътнала. Все се надявам да се получи нещо. Толкова много исках да го целуна, но все този страх..

32.   Мисля, че, въпреки голите снимки, и той е неопитен, колкото и ти, (или почти толкова), и точно затова е това недоразумение между вас. Както си разбрала, той е много докачлив, обидчив, а това е белег на известна неувереност в себе си. Щом го харесваш, трябвало е да му го покажеш, а не само да се наслаждаваш на неговите комплименти, на които той не се е скъпял. С всяка среща той би трябвало да става все по-уверен, а ти си му прекършила вдъхновението... След тая фатална целувка, с опит за език, ти, по собственото си признание, си почнала да говориш "разни глупости", както си се изразила. Само че той ги е възприел не като глупости, а едно към едно - като истинското ти отношение - и се е засегнал твърде навътре. Оттам идва всичко. Приееми, че той също е толкова неопитен, колкото и ти, затова трябва и двамата да имате повече търпение. Не слушай тия, дето ти дават прекалено категорични съвети, те си мислят, че всичко разбират, ама не е така, повечето са крайно повърхностни и прибързани, и при най-малкото недоразумение веднага прибягват до традиционната и най-тежка мярка: "Зарязвай го ТОЯ!!! ... " а от това няма полза, а само вреда. Тия глупости, които си му наговорила, ти не ги пишеш какви са, явно сама се срамуваш от тях. Защо не му се обадиш и не му признаеш, че си се държала глупаво. Това не значи да му отстъпваш във всичко, което ти поиска- не! Но просто да не режеш отведнъж и да не си прекалено рязка, което е голямата грешка, дължаща се на неопитност. Това е въпрос на точна и адекватна реакция, и ти като неопитна, явно не знаеш каква е точно тя. Не да му позволяваш всичко, но не бива и да го нагрубяваш и засягаш, щом държиш на него. Баланс трябва да има.