Моето пораснало момиче
Здравейте! Ще ви разкажа моята история. Аз съм момче на 23 години преди 7 години срещнах моята голяма любов. Тя е с 2 години по малка от мен, добро, красиво, умно и отговорно момиче. В самото начало всичко беше чудесно. Тя беше на 15, връзката ни малко по малко ставаше все по сериозна, беше ученическа любов виждахме се постояно и бяхмее щастливи аз съм първият човек в живота и във всяко отношение - това правеше всичко още по истинско. Времето минаваше връзката ни ставаше все по сериозна, аз завърших започнах работа с доста добра заплата, тя идваше да спи при мен все по често, дойде момента в който тя завърши. Тя винаги е била отличничка и винаги е искала да учи висше, аз се страхувах от този момент защото знаех че връзка от разстояние няма. Приеха я замина.... постоянно си говорехме по телефона аз ходех при нея, но много я ревнувах, една вечер се скарахме по телефона тя беше на дискотека с приятелки а аз не бях съгласеен да ходи... веднага отидох до софия с колата знаех къде е намерих я... тя се качи в колата започнахме да се караме и аз я ударих 2-3 пъти, тя се разплака спря да ми вдига от тогава сме разделени малко повече от две години. Опитвах по всякакви начини да се сдобрим но тя винаги отказваше, не искаше и да чуе за мен. Свикнах някак да живея без нея имал съм 2 връзки но нищо сериозно по седмица-две и край. Тя завърши почти и си е в града, преди две седмици я засякох в един ресторант беше с 3 нейни приятелки, засякох силно казано един приятел ми се обади че е там и аз веднага отидох. През цялата вечер ме гледаше както и аз нея подсмихваше ми се, после отидоха на дискотека.. разбира се и ние. Там вече те дойдоха на нашата маса започнахме да си говорим пихме доста, излязохме до вънка за по цигара само двамата аз направо я прегърнах и започнах да я целувам тя се разплака аз също, влезнах да взема нещата гушнахме се и направо отидохме у нас. Правихме секс цяла нощ това беше една сбъдната мечта за мен Гушна ме като преди и спахме чак до 1 на обед. Станах преди нея направих и закуска, кафе и я изчаках да стане. приготвих всичко в градината поговорихме казах и че искам да сме заедно тя каза че все още не ме е забравила но и трябва време в този момент обаче си дойдоха нашите видяха я много се зарадваха тя я харесват.... тя наистина е много свястно момиче пред тях казах че сме се събрали нямаше как. От тогава един път пихме кафе само за час пишем си и се чуваме но тя е много резервирана. Като я гледам не издържам прекрасна е всичко в нея е най-красивото в мойте очи, даже ми сподели че скоро почва работа в града, така че нищо не ни спира да бъдем щастливи, тя дори не си е имала друг приятел. Обичам я искам да си я върна посъветвайте ме какъв да бъде подхода ми за да не я изгубя пак това май е последния шанс който имам?

Коментари

1.   А смяташ ли още да я биеш ?

2.   "тя дори не си е имала друг приятел. "
Сигурно й повярва, че дори не е спала с друг нали.....наивно момче си ти авторе(без да се обиждаш) !

3.   Нормално, и аз не бих стояла с някой, които ме удря, защо да иска да е с теб?
Ревността до нищо хубаво не води. Връзка от разстояние може да има стига и двамата да го искат.

4.   В момента, в който стигнах до- "ударих я два-три пъти" изгубих желание да ти давам съвети. Не заслужаваш нито съчувствие и подкрепа от потребителите, нито втори шанс. Поздравления за момичето, че веднага след срамната и унизителна случка, те е зарязало, дано не се подлъже да те пусне в живота си отново.

5.   Виж сега, за разлика от другите коментари няма да те нареждам за това което си направил. Мисля, че ще се получи между вас, но се надявам да успееш да контролираш ревността си за напред и в никакъв случай да не посягаш повече. Както си описал нещата, явно и тя все още те обича, за това дай и малко време и не я притискай. Кажи и, че съжаляваш за случилото си, поискай прошка (ако вече не си го направил) и така. Мисля, че заслужаваш втори шанс и предполагам ще го получиш, за това гледай да не провалиш връзката си отново. Ревността (най-вече неоснователната такава) може да провали всяка една връзка. Покажи на момичето, че и имаш доверие и не я притеснявай с глупости. Успех
М

6.   Щом удряш жените ще си живееш сам. Не можеш да я върнеш. Тя ще отиде при друг, който владее себе си и не я бие.

7.   Остави момичето да намери щастието другаде с някой, който наистина ще държи на нея, няма да избива комплекси, че тя може да постигне повече и няма да и посяга! Ти НЕ я заслужаваш, нито нея, нито, която и да е друга жена! И още един съвет преговори българския, не знам как изобщо си си взел матурата по БЕЛ!

9.   А дали щеше все още толкова да я обичаш, ако те преследваше с колата по дискотеките и ти беше опукала 2-3 шамара?

Жалко че не е!

Обичал я, хах! Искаш да я притежаваш, това ти е "любовта"... Щото си комплексар и неуверен, че ще си намери друга по-добра от нея, която да те търпи.