Не е поискал досега да ме целуне нито веднъж!
Имам обужател - хубав, добър и услужлив 25 годишен мъж. Запознахме се преди половин година, но оттогава развитието на нещата е доста бавно. Ходим заедно на курсове, прави ми комплименти и ме кани на кафе. Супер е! Може би по-различен от всички момчета, които се въртят покрай мен. Харесвам го много, той мен също - угажда ми, кани ме насам-натам, запозна ме с приятелите си... Но има едно "но", не е поискал и да ме целуне дори. В мен ли е грешката, той ли е сбъркан? Страшно много искам да правим секс, но той не ми обръща внимание. Да, казва, че съм хубава; да, казва, че съм сладка; да, зная, че си няма никоя. Дори е разказал на тяхните за мен, подкрепя ме, дава ми съвети, приема ме насериозно, но никога не засегна темата за секса?А така го искам... Това стратегия ли е? Просто приятел ли иска да е? Ох, кажете какво мислите, дали ако подхвана тази тема пред него, или просто не го грабна и целуна, ще сгреша. Момиче съм, на 21 и моля за хелп.

Коментари

1.   просто е гей

2.   Според мен, той се отнася с теб, като с жена.

Изглежда има някакви силни принципи и на тях е подчинено всичко в живота му.

Може да му намекнеш, или да го питаш направо какви са му намеренията към теб, дали има сериозни намерения, дали иска да сте само приятели за момента.

Говори открито!

Аз съм също подобен тип като него. Не бързам с тези неща.

Питай го директно!

Питай го, разбери какви са му мотивите, също това не значи, че е сбъркан, по скоро другите бързащи са сбъркани.

Но това е съвета ми, говори с него директно.

Може и да му е трудно да говори директно, но направи явни нещата.

3.   A ти колко пъти обсъди с него принципното си мнение за приятелството? Какво според теб включва едно истинско приятелство и може ли приятелството, включващо секс, да се нарече така? Ами, ако е гей (което вече не е ободно, макар и да е неприемливо и за мен, като мъж, а и за много жени-традиционалистки), ще престанеш ли да му бъдеш приятелка? Възможно е да дружи с теб, защото му показваш много качества, каквито другите нямат, но между тях да не се вмества и сексапил. Комплиментите към жена са често задължение по етикет. Обожател още не означава човек, който те желае. Аз обожавам примерно шефката си -перфектна е във всичко. Но си има свои цели, които преследва и аз съм и от голяма полза. С това се изчерпва всичко, а то включва всякаква етикеция -като се почне с цветя и пожелания по празници и рождени дни и се свърши с почивки и командировки тук и там. Нито аз съм гей, нито тя е лесбо, но я няма онази тръпка или искра или както искаш го наречи, която да ни хвърли в леглото. Ако мислиш че у теб я има, трябва да разбереш и това, дали миже да се събуди и у него. А това няма да стане с разговор с нас, а с него. Заяви му, че си готова (не че го искаш, обаче), че ти е непривично че на 25 не ти е говорил откровено за секс, а какво ще ти отговори и ти как ще го разбереш, не мога да гадая. Ако си преценила, че е мъжкар и си заслужава, можеш да бъдеш с него, дори ако е гей. (малко объркано изглежда, но гей е медицинска категория, според мен, а мъжкар -обществена. Нищо не пречи да са съвместими в един индивид)

4.   Не е нормално 25 годишен здрав, хтеросексуален мъж да се държи така. Не е гей, а по-скоро студен, импотентен или нещо средно. Все пак половин година е доста дълъг период и щом ти си нормална и явно сексуална жена май най-добре да си потърсиш друг. Какво като говириш направо както те съватват коментаторите. То с говорене не става. Щом няма подобни желания как ще дойдат? Да не сме в Средновековието, а и тогава хората са правели секс.

5.   За 6 месеца да не поиска нищо от 21 год. момиче? ? ? Колкото и да е студен, това не е възможно. Просто не си прави труда с него. Той е гей.

6.   А ти показваш ли му желанията си?

7.   Моят съвет е да го целунеш, по реакцията му ще познаеш дали те иска или не

8.   Може да се страхува или срамува да направи крачката. И да не е сигурен как го приемаш ти. Може да не е опитен с момичетата, което въобще не знчи,че е гей. Направи ти първата крачка.Просто можже да не е опитен. Има момчета, които много се мотаят и така и не признават по-дълбоките си чувства към момичето.

9.   Според мен това е мъжът-мечта. Всеки друг би поискал секс от теб, но той явно иска нещо много повече, няма от кво да се притесняваш, даже трябва да се радваш, че си попаднала на него, защото са малко такива мъже. Едва ли те има само за приятелка, след като казваш, че те взима насериозно, погледни го от тая гледна точка - сигурно наистина държи на теб и се отнася като истински мъж или просто не иска да избързвате и изчаква подходящия момент, или пък иска ти да направиш първата крачка. При пъва възможност го целуни, със сигурност ще ти отвърне, докажи му че си смела и че го желаеш :))

10.   Според мен не си напълно сигурна дали те харесватолкова за колкото ти смяташ.

11.   Ами направи ти първата крачка, какво чакаш, да дойдат германците ли? :)
Той може би се притеснява от твоята реакция, ти от неговата и така ще има да си се влаачите...
Следващия път като ти се отдаде сгоден случай го награби и го целуни и ще разбереш за какво става въпрос...

12.   Взимай го веднага за приятел.