Какво да направя? Да слушам сърцето си или да действам с мислите си, но пък съм страшно объркана!!!!
Здравейте. Историята ми е такава....
Преди 5 месеца станах гадже с едно момче. Всеки ден се виждахме й продължаваме. Имаше момент. в който просто не знаех къде се намирам. Все едно ми беше омръзнал но ме болеше защото не се виждахме 2 дни и толкова не издържахме. Ревнувам го, днес проблема се върна. Отново плача и затъвам в мисли:
"Дали вече ми е омръзнал" и в същото време рева и си казвам "не искам да го загубя" и не спирам да плача. На какво се дължи това според вас? Искам да продължим, но тези мисли ме убиват, малко по малко. Той би направил всичко за мен. Такова момче й търсех, но нещо става. Не искам да го загубя и през целия ден мисля, и днес ми легна на коленете и щях да заплача. Защото този човек го искам завинаги, да спрем ли да се виждаме няколко дни. Моля ви, помогнете...

Коментари

2.   Какъв точно е проблема?

3.   Малката не се знае какво иска. Ей това е проблемът!

4.   Ако го тормозиш с това-искам го, но не му вярвам, ще го загубиш. На колко години си, че незнаеш какво искаш?

6.   По начина, по който е написано, съдя, че е от тийнейджър!
В тази възраст е нормално да не знаеш какво изпитваш, защото в този период се тепърва опознаваш себе си!
Не приемай всичко толкова навътре и избягвай думи, като "това ме убива", тъй като те първа още нищо не си видяла!
Човек ревнува, когато иска да бъде обичан, но ревността задушава!
По-добре е да си гледаш уроците и да мислиш какво да следваш след някоя друга година в университет, защото от това ще ти зависи бъдещето! Сега семейството ти те издържа и имаш прекалено свободно време, от което идва и проблема с тези терзания!
Уплътни си времето с нещо градивно и остави любовта сама да те води, не си блъскай главата с неща, които и без това насила и с мислене не стават!

8.   Обичайте се - любовта е най-великото нещо. Но недейте да си досаждате, че може да си навредите.