Момчета и мъже, кой е най-хубавият подарък за вас?
Абсолютно наясно съм, че има поне още хиляда такива теми. Но въпроса е там, че все едно и също пише в тях - парфюми, часовници, дрехи, снимки... С приятеля ми сме от месец заедно (аз на 17, той на 20 ако има значение) и искам да му подаря някакъв спомен, който да покаже колко много държа на него.. но не искам да отбия номера с подаръците, които всяка жена подарява. Да, знам че сме от малко време заедно, но съм си казала че ще го направя. Та въпросът към мъжете и момчетата ми е: Кой е най-хубавият подарък, който сте получавали? Ако не сте, какъв би бил той?
Ако има мадами влезли в темата също можете да помогнете, примерно на кой подарък вашият партньор най-много се е зарадвал?

Коментари

1.   Любовта на жената.

2.   Най-хубавия подарък? Отиди на козметик, поръси се с уханен аромат, наметни на голо финни розови одежди, вържи си цикламена панделка и се.... подари в късен час! :)
Инак може и часовник, да си спомня за теб, ако се разделите:)

4.   Някаква дърворезба. В нета бях видяла, че правят и от снимки. Много яко изглеждаше!

5.   Не е важно за мен. Важно е да ме обича. Може и без подарък. Нещо, което е от сърце бих искал, нямам претенции.

6.   От авторката: Благодаря за предложенията, ще чакам за още отговори. А към номер 2 - девствена съм, хаха. Иначе да, готини предложения.

7.   Ами щом си девствена подари му девствеността си. Какъв по-хубав подарък от този той да ти бъде първия. Щом сте от един месец заедно той знае ли, че си девствена? Ако не знае кажи му това е моя подарък за теб. Искам да ме запомниш, че съм избрала теб за първия ми път. Сигурен съм, че ще се радва повече на това, отколкото на какъвто и да е друг подарък.

9.   Най-хубавият подарък според мен е преживяване! Вземи билети за някакво събитие - концерт примерно. Друг вариант - ако обича високия адреналин може да му купиш билет за скок с бънджи, полет с парапланер или нещо подобно (не казваш каква сума си отделила).
Успех!

М 24

10.   Нещо с твоите и моите инициали, или масаж за двама или вечеря за двама някъде, просто нещо което да го споделим и да ни остане супер спомен)

11.   Не си казала никакъв бюджет, но предвид, че си на 17, едва ли е голям. Най-добре не го засипвай с някакви предмети (безсмислени боклуци в общия случай, колкото и да си мислиш, че ще му харесат), а някакво преживяване. Дали ще е пътуване (има и за по 1 ден на достъпни цени), дали ще е билет за концерт, дали ще е картинг, театър, кино... нещо, което да го накара да се чувства добре, според интересите му.

15.   Нищо материално. Миговете и моментите заедно, буквално в пълна тишина.

16.   Нещо, което сама си изработила или спечелила, защото предполагам че парите са от вашите? Тоест все едно подаръкът ще от тях... То даже и девствеността ти не е твоя поне докато навършиш 18 и започнеш да се издържаш сама, трябва и родителите ти да са осведомени и съгласни за извънсемейния ти живот. Не казваш какъв е поводът за подаръка, но показването на истински чувства чрез подаръци е нелепо. Безкористно е само подаряване на нуждаещи се, останалото е гъделичкане на егото и самозалъгване.

17.   Всеки човек е различен, за мен перфектния подарък е Професионален фотоапарат, за друг може да е въдица, за трети четки за рисуване. Виж какво обича да прави и му подари нещо свързано с хобито му.

18.   Новото нинтендо не е никак лошо! Аз бих се зарадвал.

19.   Любов, лоялност, и разбиране, но си още мъничка да го разбереш.

20.   17, голям си майтапчия. :) И аз имам фотографията като хоби, но съгласи се, че само тялото на приличен фотоапарат започва от около 3500 лева. И ти трябва поне 1 обектив за още толкова. Стегни се малко, като ти е такъв зор си изкарай сам парите, няма кой да ти подари техника за 7-10 000 лева. Ако чакаш на готово, се получава нещо като "Много искам, ама нямам желание"

21.   Здравей!

Потърси в интернет за експлодираща кутия със снимки! Аз сама си направих такава за моя приятел и той много се зарадва. :)

Успех!

22.   Предвид възрастта изключвам Порше, мотор, колело за спускане и т. н. Предлагам нещо екстремно, което да направите заедно - скок с парашут, рафтинг, парапланер, делтапланер, бънджи и т. Н. Иначе може и нещо по-така - екскурзия до Венеция с отнемане на девствеността :). Само идеи :)

23.   Помисли какво не си му споделяла (информация за себе си). Нещо което ти е на сърцето но не си му го споделяла от притеснение, срам, страх и т. н.
Не знам. От 1 месец сте заедно и се надявам да съм прав че има много на брой лични неща, които не си му споделила за себе си все още. Помисли върху това. Какво наистина искаш да му споделиш, да си поприказвате относно тази тема и тъкмо ще понаучи още нещо за теб. Ще се опознаете повече.

Това за мен е мил и искрен подарък. Не е нещо материално. С цел опознаване е. Полезно е за една връзка. Аз бих се зарадвал на такъв, леко необикновен, но полезен подарък :)

Момче-25

24.   Аз не бих заложил на нищо материално! По скоро му подари цялото си внимание. Може да отидете на кино или разходка в парка и да се гушкате. Това с часовник, снимка или други материални предмети, може да му подариш, когато направите 1 година заедно, а не 1 месец. :D

Успех.

>М. 31<

26.   Най-хубавият подарък за един мъж е да бъде с жената, която обича