Хванах приятелят ми с друг мъж
С моят (бивш вече) приятел се запознахме преди няколко години в интернет, дълго време комуникирахме, опознавах го все по-добре, първоначално бяхме приятели, след това постепенно се влюбих в него. Тръгнахме чак година и половина след запознанството ни. Тогава аз бях на 19, а той - на 21 години.
От тогава минаха вече 2 години. С него заживяхме заедно преди 6-7 месеца на квартира. Той е студент, работи. Аз също следвам и работя през останалото време. Мислех си, че това е перфектно момче - беше много грижовен, мил с мен. Карахме се, разбира се, но никога не се стигаше до някакви извънредни скандали. Общо взето се справяхме с баланса.
В секса нещата в началото бяха доста добре, правехме го редовно, сексът беше хубав. В последно време обаче, нещата там започнаха да куцат. Правехме го все по-рядко, често той ми отказваше, просто със знаци, без дори да говорим на тази тема - бил уморен и т. н. Проявявах разбиране - все пак съвместяваше университет и работа, не беше лесно. Така и не подозирах нищо, не предполагах какво ще ми се случи.
Беше последен ден преди почивни дни, и си тръгнах от работа по-рано от предвиденото. Мислех с моят приятел да излезем вечерта - да отидем на клуб, или просто на ресторант. Да се позабавляваме. Паркирах колата пред кооперацията, в която живеем, и видях, че колата на моят приятел също е пред блока. Изненадах се, мислех че все още е на лекции, но се зарадвах на късмета, че ще прекараме повече време заедно. Отключвайки входната врата, чух звуци, идващи от дъното на коридора, където беше спалнята. Бяха мъжки стонове, познах веднага гласът на моят приятел. Чувах и стоновете на друг мъж, и в следващите няколко секунди имам бяло петно - просто не помня какво съм мислела и т. н. Просто чувах някакви мъжки звуци, чух как моят приятел изрича разни мръсотии - паниката ме обзе. Осъзнах се след няколко секунди и реших да се събуя много внимателно, за да не ме чуят. Пристъпих много внимателно към спалнята, вратата беше притворена широко, така че успях да надникна и да видя какво се случва. Първо видях лицето на другият мъж - беше управителят на магазина, в който работи моят приятел. Той чукаше моят ''възлюбен'', който беше застанал на четири крака пред него, и доволно продължаваше да стене. Картинката бе още по-шокираща, тъй като приятелят ми бе обут с мрежести чорапи с жартиери, и с кожени ботуши на висок ток. Просто влязох вътре, със сълзи на очи, и се разкрещях. Не помня вече какво виках, цялата ситуация беше един голям хаос. Бившият ми приятел пребледня, а другият просто си събра нещата и изчезна, имам чувството че за секунди. Започнах да го питам защо прави това, защо не ми е казал, откога го прави - отговори така и не получих. Не ме интересувало, той щял да прави каквото му харесва... като цяло и той бе стресиран от цялата ситуация.
Събра си багажа доста бързо, не се и опитах да го спра. Просто седях в хола, гледаща в една точка, не си продумахме даже и дума. Седмица по-късно дойде отново, за да си вземе останалата част от багажа си. Не си казахме почти нищо, просто си пожелахме всичко добро. След това той си тръгна. Завинаги.
Разказвам тази история тук, първо - защото няма къде и на кого да я разкажа другаде, срамът е голям. И второ - за да се замислим и да осъзнаем, че може би, дори и да си мислим че познаваме един човек, би било добре винаги да имаме едно на ум...

Коментари

1.   ако не се филмираш, значи приятеля ти е обратен и трябва да го оставиш и да си намериш нов... друго по въпроса едва ли можем да ти кажем...

2.   Понеже тази история е пикантна, веднага се обзаведе с коментар, да не говорим за пищната дама, дето търси млад левент, там дискусията върви с пълна сила в реално време.
А хлапето с херпеса нека да чака.

3.   Явно е бисексуален. Добре, че си го разбрала навреме.

4.   По-скоро е би.

5.   Е от какво те е срам? Ти какво напрани? Просто го приеми и продължи напред.

11.   УЖАС! Направо като те четох ми стана много гадно за тебе! Много мъже тръгват със жени само и само да прикрият срама си, че са педали! Използвал те е правили сте секс колкото да сте правили и в един момент той се е променил получил ти е доверието и вече е намалил секса! Направо такива хора не знае човек какво да ги прави... Нямам нищо против обратните но да използват другите хора само и само да се прикрият това е УЖАСНО! Това е най лошото нещо което може да се случи на един човек да разбере че е живял с обратен.. Ти пак си го хванала на бързо има хора с години успяват да запазят гнусните си тайни. Той е бягал от природата си но накрая не е успял и се е поддал но на вашето интимни легло да го прави с ДРУГ Е УЖАСНО нечестно и гадно малко мръсно помиярче!
Но от една страна е добре, че си го хванала и си го разкарала... поне да беше ти се извинил.

Зина

13.   11 - Споко... Поеми въздух. Много се палиш.