За умните жени, които плашат до смърт мъжете....
Искам да споделя колко много съм уморена от неуспехите във връзките си.
На кратко за мен: Жена на 30г, миньонче, руса, винаги усмихната. Оглавявам отдел в голяма компания и имам над 30 подчинени. Чета книги, забавна съм, общителна, умна..
И явно там ми е проблема, всичките ми връзки завършват с: "Амии... не ги чувствам вече нещата, но ти си най-умната и прекрасна жена, МОЛЯ те да си останем приятели"
И вярно е, нямала съм връзка, в която бивш приятел да не ми е останал наистина приятел. Търсят ме за съвети, за споделяне, за излизане понякога (никакъв случай секс), но всичко до там. У дома се прибирам винаги сама, почивните дни прекарвам самичка.
Не се хваля, не съм най-красивата жена в света, но смея да твърдя, че изглеждам добре. Поддържана съм. Обличам се стилно, нокти, коса, мигли.. всичко ми е на 6!
Сексуална съм, разкрепостена в леглото. Изобщо не съм досадна, никога не обсебвам с телефонни обаждания и покани за излизане. Давам абсолютна свобода. Не се държа майчински, нито ги обгрижвам прекалено.
Не знам къде греша? Винаги е едно и също.
Плашат ли се наистина мъжете от силни, умни и самостоятелни жени?

Коментари

201-247 от 247

247.   243, не е вярно, че"Правото на аборт и достъпа до контрацепция никъде не е ограничен в Европа, освен може би Ирландия(аборт)".
В Полша (Европейска страна, приета в ЕС) през 2018г. се проведе изключително масова стачка заради опита на правителството да ограничи и без това много стриктните забрани за аборта.
Там можеш да направиш аборт САМО АКО:
1. си изнасилена
2. ако бременността заплашва живота на майката или детето
3. ако плода е с доказани големи елформации.
Проекто-закона, заради който се надигнаха всички жени там(а и мъжете) предвиждаше да отпадне точка 3. Тоетс въпреки доказаните големи деформации на плода в ранна бременност, той да се износи и роди. (естествено, проекто-законът отпадна)
Стачкуващите пропагандираха:"Жената не е инкунбатор", "Няма да раждам мъртво дете".
През 2016 г., пък искаха да забранят ВСИЧКИ АБОРТИ БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ и да се затварят жените до 5 г., ако направят аборт и затвор за лекарите и забрана за контрацепцията.
Ейто и линкче по темата:)(за тези които смятат, че жените нямат право)
https://terminal3. bg/bezumieto-v-polsha-zatvor-za-abort-zhenite-ne-sa-inkubatori/
Копирам само малка част от нея:
"Правителството ще дискутира и забраната на хормоналната контрацепция – както превантивната, така и т. нар. „на следващия ден“. Добавете към това политици, които казват, че коремите на жените принадлежат на държавата, и лесно ще разберете защо сме бесни.

Националната телевизия е зависима от правителството и или не показва протестите, или ги представя като разходки на луди феминистки. Частните телевизии не са много по-ориентирани – една от тях вчера (2. 10 – бел. ред. ) организира дебат за правата на жените. В студиото имаше седем мъже и нито една жена. "

248.   247, жените нямат право да имат право да правят аборти без съгласието на мъжете! Без мъжко семе няма фетус, което значи, че неродените деца са собственост на мъжете, и само те имат право да решават съдбите им. Жените не са нищо друго, освен крачещи инкубатори, и не разбирам полските мъже защо не се разправят с жените там подобаващо, та жените да не посмеят повече да протестират и въобще да не си мислят за аборти. От къде на къде жените ще се разпореждат със мъжкото семе и плода от него, и ще решават дали бебетата да живеят или не? Не 5 години затвор, а 25 са малко за жена убила бебето на мъжа, който трябва да има право да я пребие до смърт, след това тежко женско престъпление. Е, ако при нещастен случай или несъобразеност от страна на жената бебето загине, не е необходимо чак 3 години затвор за жената, но едни 6 месеца ще са и достатъчни, като превантивна мярка срещу женска злоупотреба срещу децата на мъжете, защото невинна жена по принцип няма. За това в Полша са искали да предвидят тези наказания за злонамерените жени-феминистки, които си мислят, че винаги ще остават безнаказани. Да, за сега са все още безнаказани, но да видим до кога ще издържи търпението на мъжете в Хр. свят? Защо жените не протестират в ислямския свят за права, аборти и останалите там женски простотии, щото били равни с мъжете? А, и в тези страни човешкият фактор расте прогресивно, въпреки съществуващият като статукво фемицид. Ще протестират за женски права, ама друг път. Мъжете ще ги изколят без да им мигне окото, и без друго там не струват повече от две кози, а при нас жените намерили та премерили!

249.   211, коя злочеста жена ти е майка? Ако ти прочете коментара горката сигурно ще припадне.

250.   "246. Темата е толкова стара и отдавна изчерпана и чичката е този, който постоянно я "обновява" с едни и същи коментари. "

246, кой е чичката, за когото се споменава в много от коментарите? И, защо да е стара темата, след като няма още две години от публикуването и? Има теми дето тук се коментират и от преди пет години! Днес в модерния свят създаването на семейство е голям проблем, а демографският срив у нас е много голям. За това аз мисля, че тази тема ще е актуална още дълго време.

251.   248, заради такива като теб трябва да съществува феминизмът като движение:)И мъжкото семе само по себе си не прави бебе, иначе мъжът ще се самопроизвежда сам.
А за жените в ислиямският свят, не се притеснявай. И тяхната революция ще дойде, подпомогната от икономиката.
Да си чувал, че страните там са богати най-вече от износ на петрол и нефт? А да си чувал, че петролните запаси по принцип не са неограничени и рано или късно свършват? А чувал ли си, че вече се разработват алтернативи на тези горива(за всички е ясно, че ще дойде ден, когато ще се изчерпят).
Затова икономиките им вече почнаха да се пречупват и отварят към "западния свят", който обаче е с друга ценностна система в отношението мъж-жена. Ако искат ислиямските държави да не изпаднат в световна изолация, трябва да се нагодят.
Е, разбира се, това няма да стане от днес за утре, но пробив има и рано или късно, ще се случи. Бъди спокоен:))))

252.   250, не съм 246, но ти отговарям.
"Чичката" е женомразец. Непрекъснато пише по анонимни форуми против жените, как жените са втора ръка човек, инкубатори, по-нисши били от мъжа, не трябва да имат равни права с мъжете, трябва да са непрекъснато подчинени или бити.
И понеже в реалността нещата не стоят така, си избива комплексите в нета и трови всички.
За съжаление такива като него, създават образът на мъжете във форумте, ако не се включи някой по-уравновесен:)

253.   251, заблудили са те и си фантазираш! Феминизмът няма да съществува дълго нито като движение, нито на практика ще продължава да върши злини на човечеството. В Цивилизования Хр. свят настъпи хаос благодарение на женско вмешателство в управлението и вече идват промени. Предстоят избори и либералите ще трябва да се крият в миши дупки. Безплатен обяд няма, и всеки си плаща за мръсотиите дето е вършил, сиреч ЕС е голям гаден мръсник, който иска да мине за благородник! Грешиш и за хромозомния състав на половете. Женският пол е с два Х-са, а мъжкият освен Х има и Y хромозома. От мъжката Х - хромозома има вече произведени мъжки яйцеклетки и оплодени от сперматозоиди. Има вече и изкуствена утроба където след оплождането започва развитие на плода! Науката-технология се нарича "Ектогенеза", при която жените стават напълно излишни, защото мъжете могат сами да се възпроизвеждат без женско участие. Женски сперматозоиди не могат да се произведат, поради липсващата Y - хромозома. За това по целия свят на подсъзнателно ниво хората усещат, че мъжът е по-съвършен от жената и за това мъжките бебета винаги са имали, и винаги ще имат много по-голяма стойност от женските! А, за женска революция в ислямския свят жените само ще си мечтаят. Там те ще имат равни права с мъжете когато цъфнат налъмите! :))) Законите са им шериат, а дори и страни със секуларно управление след "арабските пролети" въведоха шериата, като превантивна мярка срещу женското безумие за женско присъствие във властта. В ОАЕ приходите им от петрол са по-малко от 40%. Печелят повече от туризъм и производства на храни, като развиват лека промишленост, а изградиха земен рай върху пустиня, след като се освободиха от английската колонизация. Дори и без петрол, пак ще са по-богати от такива държави като нас, защото там жените си знаят мястото и не се бъркат в мъжките дела. Ислямският свят няма как да изпадне в световна изолация, защото е по-голям от християнския като територия, а и по население също. Т. е. той няма нужда от "цивилизования" свят, докато обратно, "демократичният" свят има нужда от него. Така че не се надявай на женска революция, защото там никога няма да се случи. В Афганистан САЩ нахлуха в името на "онеправданите жени" и нищо не поститнаха, а напротив. Талибаните колят жени наред, и никоя жена не смее да гъкне за женски права. Насила сложиха 68 жени в афганистанския парламент, с което им подписаха смъртните присъди. Такава е световната реалност, ако може интелигентният да я види. Аз съм против световния фемицид (убиването на жени и женски бебета), защото и аз съм женски баща, но феминистичните гаври с мъжкия облик предизвикват мъжка справедливост, и мъжкото отмъщение не закъснява. Боко Харам и останалите организации са противодействие на феминизма и са сигурен "антибиотик" срещу утопичната зараза за женска справедливост. Въпрос на време е и в Хр. свят да настъпят промени и половете да заемат правилно местата си по предназначение, определено от природата!

254.   253, изключително много си се фанатизирал, чак до болестно състояние, струва ми се:)
Сега повече реално информация:)Деиствително се правят опити за създаване на мъжки яйцеклетки и ЖЕНСКИ сперматозоиди(за сега само върху мишки). Аз не съм експерт по генетика,Давам линк на статия.
https://www.blitz.bg/svyat/zhenite-stavat-donori-na-sperma_news218888.html
Дали това ще се получи и при хората, кога и как, аз не зная, нито съм специалист в темата.
А за другото, и ти не можа да отречеш, че доходите на 90% на повечето ислиямските държави идават от износа на петрол.
Даваш ми пример с ОАЕ, обаче там се забелязва либерализъм относно жената(е, все още има мн.неща да се променят, но е почнала промяната):)Викаш, там се развива туризмът, ама ти би ли отишъл да почиваш в Иран или Ирак.Хората, отиват там, където са спокойни и почивката ще е почивка, а не последното им място преди смъртта.Ако се радикализира държавата, кой ще я посети?
Между другото имам позната, която работи в Дубай от години.Живее по европейския начин на живот.Така, че много е относително всичко и е въпрос на все повече права на жените(колкото и да не желаеш:)Да, има още много път да се извърви, но посоката е ясна:)

255.   253

Май ти си се родил с няколко хромозоми в дефицит, аутистче. Открито споделяш ли с хората тези мнения (ако въобще обратната ти захапка го позволява) или само ругаеш анонимно? Второто, естествено. Хубавото на мизогинисти като тебе е, че низшите ви гени не се разпространяват в населението. Наистина няма същество, човешко или друго, което да иска съвкупност с мелез като тебе. Лаеш свирепо, но си знаеш мястото, пес такъв.

Модериращите, някой от вас поне полуграмотен ли е? Не четете ли какво този импотентен дъртак пише? Защо не се трие? Или ви харесва да нарича хората така? Май освен тролска мелодрама, нищо друго не приемате като коментар.

256.   252, изчетох последните 3 страници от темата, а така и не можах да разбера кой точно е "чичката"? Коментарът на №243 е доста разяснителен, относно спора за феминизма и женските права. Да не би той да е "чичката"? Повечето коментари са женски и враждебни спрямо мъжете, които може би са няколко, а има и един мъж срещу мъжете, предполага се, че е жена!

257.   254, твоята "реална" информация си е реална само за теб. Това, че не искаш да признаеш мъжкото превъзходство и съвършенство пред женската същност си е твой проблем. Хайде сега виж и друга информация!
https://www.chudesa.net/създаване-на-деца-чрез-ектогенеза/
Човешките деца ще идват на бял свят чрез изкуствена утроба без женско участие!

"Мъжете не са това, което са! Доказват го учени, които вече са произвели яйцеклетка от мъжки стволови клетки. Ще има ли и сперматозоид от женски стволови клетки? Какви са предимствата на новия метод пред оплождането ин витро и кога ще започнем да го ползваме? На тези и на други въпроси, свързани с невероятното откритие, отговаря д-р Аарати Прасад."

Въпрос: - Доколкото разбрах, учените са създали яйцеклетки и от мъжки стволови клетки.

- Да, вече е направена яйцеклетка от мъжки стволови клетки. Това е възможно, защото мъжете са носители освен на мъжка, и на женска хромозома. Все още не е създаден сперматозоид от женски стволови клетки, защото жените са носители само на женска хромозома.
254, и аз не съм голям специалист по тази тема, но това обяснение е разбираемо и за най-неуките, че мъжкият пол е по-съвършеният пол, и за това е стоял до сега и продължава да стои по-високо от женския. Истерията на феминизма няма да продължи дълго, защото на мъжете ще им писне от женски простотии и ще дойде ден когато ще сложат жените на място, за да не загине цивилизацията. По-силни са, по-умни са, и винаги могат да го направят. Относно доходите в ислямския свят пак не ти е вярна информацията. В ислямските страни има развита лека и тежка промишленост както и в Хр. свят. Разликата е в отношението към труда и уважаването на традиции от векове. Там законът е шериат, който за нашия Хр. свят е нечовешки и несправедлив. Само че и ние изглеждаме като глупаци-мазохисти в техните очи, еманципирали жените си, и разрешили им да управляват некадърно цели държави. Основополагащ принцип при ислямските финанси се явява забраната за търгуването с лихва. Евентуалното нарушаване на тази забрана води до извършването на един от най–тежките грехове за вярващия мюсюлманин. За такова нещо шериатът наказва жестоко. Разгледай това на докторанта Мирослав Камджалов, ако имаш време.
https://www.researchgate.net/profile/Miroslav_Kamdzhalov/publication/328409977_Islamski_finansi-investicii_i_ikonomiceski_rastez/links/5bcb6afa92851cae21b586b6/Islamski-finansi-investicii-i-ikonomiceski-rastez.pdf
А това, че петролът е бил 90% от доходите на ислямския свят не е вярно. Доходите им от петрол са по-малко от половината на останалите им доходи. Петрол и газ са доходите на феминистичните скандинавски държави, с претенции за женско управление....било по-качествено от мъжкото, които изяждат ресурсите на териториите си, за да поддържат феминизма и женската кауза! Днес извратенията е достигнала апогея си точно в тези държави-гадове, искащи да минат за благородници, като отнемат по извратен-законен начин децата на хората, под предтекст "закрила на детето"! Че и се стремят да налагат женска диктатура и на балканите? Ще стане на куково лято. И, тази твоя позната дето работела в Дубай те е излъгала, или не е казала истината. Аз също съм работил с немска фирма в Кувейт и Дубай, и знам какъв е битът им и манталитетът им. Шериатът е законът там и до днес. Той важи и за чуждестранните бели работници, както и за всички жители на територията. Не си ли задаваш въпроса! Защо в днешно време "цивилизованите страни" нападат ислямски страни, а не е обратното? Кому бяха нужни всичките тези арабски пролети, нахлуването в Ирак под предтекст "Химическо оръжие", Съсипването на Либия и убийството на Кадафи? Вечната война с талибаните в Афганистан заради онеправданите жени и прочее? С какво право една култура ще се меси в друга култура и ще иска да я промени по свое осмотрение? Това са въпроси, на които няма да искаш да отговориш. За това аз ти отговарям. Най-голямото зло за човечеството днес е феминизмът. Там където на жените им е разрешено да властват, цари хаос, несправедливост и най-голяма престъпност. За това ислямският свят е имунизиран срещу феминизъм, а шериата е подобен на Крумовите закони някога при нас. Не напразно в минали времена църквата е изгаряла на клада вещиците и в Европа. Явно е имало защо! Ако не бяха постоянните войни в ислямския свят предизвикани от "демократичните държави", то тогава там би било прекрасно место за живеене, където жените си знаят мястото, а мъжете дават максимума за създаване на блага и условия за живот!

258.   Край! Иде ми да се самоубия! Такива грозни наименования до сега не бях чувал за себе си! Не знаех, че съм "аутистче с обратна захапка", мелез с който никой не иска съвкупност, мизогинист на който низшите гени не се разпространяват в обществото, импотентен дъртак, и пес лаещ свирепо!? ! Браво № 255! Браво! Може ли такова отношение към съфорумец? Така ли са те учили в училище? Я се засрами веднага! Обиждаш и модериращите, били неграмотни и искаш някой поне полуграмотген да ме трие? !? Я кажи къде и кога съм те обидил лично, както ти си изсипала толкова помия върху мен? Дали не трябва да се трият такива обидни коментари като твоите №255! Ако зависи от мен, не трябва. Нека всички да разберат какво злобно нещо си ти. Добре че моята жена не е като теб. Опазил ме Господ от жени като теб! Ако и авторката е жена като теб, много има да чака за подходящ мъж да я направи съпруга!

259.   257, ти току що потвърди отново защо трябва да има и днес феминистични движения в Европа!Защото има мъже, явно, които смятат, че е по-добре да се живее във фанатично религиозна държава, а не в светска:)
То межу другото никой не те е спрял да живееш където си поискаш.Сега, ако арабите не те искат е друг проблем.
И е коректно, когато цитираш нещо, да посочиш източника му(ама на теб не ти изнася:))))
За мъжките яйцеклетки и женските сперматозоиди...Сайта от където (предполагам), че си цитирал:
https://eva.bg/article/13363-Mazhki-yai-tsekletki-

Само че , си пропуснал продължението:
"Доколкото разбрах, учените са създали яйцеклетки и от мъжки стволови клетки.
Да, вече е направена яйцеклетка от мъжки стволови клетки. Това е възможно, защото мъжете са носители освен на мъжка, и на женска хромозома. Все още не е създаден сперматозоид от женски стволови клетки, защото жените са носители само на женска хромозома. Изследванията обаче продължават. Преди няколко години учените успяха да създадат от ДВЕ ЖЕНСКИ яйцеклетки бебе мишка – ПЪРВИЯТ в света бозайник с две майки. При това полученият женски екземпляр по-късно е създал поколение. Тези постижения ще ни дадат доста интересни възможности в борбата с безплодието"

Истина е, че са създали мъжка яйцеклетка, обаче към момента НЕ са я оплодили, камо ли поколение да имат:)

Истината е и ,че това е мн. експериментален метод в генетиката, но големи потенциални възможности.Щом като науката е стигнала до тук , утре може от X хромозома, не само Y ,ама и Z да направи:)

Така, че това с превъзходството на половете е само в твоята глава(надявам се:), но оправдава движения като феминизма;)
А за арабския свят, ще оставя на читателите да проверят(ако имат желание) от къде идва основният доход.Разбира се, че той може (и трябва) да се вложи в нещо, въпросът е като кранчето спре, какво правим, ако е затворена икономиката:)

260.   Не спорете с чичака - той това иска. Спорейки с него само подхранвате нездравите му, изпълнени с призиви за насилие писания и идеи. Нека да го накажем с мълчание и да си спестим поредния злонамерен текст.

261.   259, феминизма го има днес в Европа, защото едни други мъже, от племе смятащо се за Богоравно, са решили да управляват света, като с утопичната идеология за равенство, разпалват скритата война между половете. Светската държава е друг вид тирания, насочена към силния пол и патриархалните устои, чрез управлението на малцинствата и феминистките, насърчавани от либерализма! Или един фанатизъм, се заменя с друг фанатизъм! При секуларните държави има друга несправедливост, където се отричат положителните неща взаимствани от религията. Въпрос на тълкувание е. Няма религия проповядваща убийства на хора, освен ако не се преекспонират отделни цитати от свещените книги! Колкото до двете женски мишки, дето имали поколение без мъжкар, що не видиш колко е преживяло поколението им? Днешната феминистична политика дирижира науката и лансира джендър-науката, която в същност е псевдо-наука. Днес който поръчва изследванията, поръчва и резултатите. Милиардери като Рокфелер, Ротшилд, Сорос и прочее рефинансират в жените, за да ликвидират мъжката сила и ум, и да могат да налагат НСР по тяхно осмотрение. Само че в ислямския свят не им се получи и ударите им по мъжкия авторитет им се върнаха като бумеранг! Мъжете там избиха жените с прояви на феминизъм, въведоха шериатски закони и с това си решиха тотално проблемите с лудостта наречена феминизъм. Превъзходството на мъжкия пол не е само в моята глава, а е природно определено. Да не мислиш, че жените преди 3 хиляди години не са искали да се гаврят с мъжете, спекулирайки с детеродните си качества? Защо тогава не са провеждали бунтове за да участват и жени в управлението на обществата? Защото мъжете не са го разрешавали и са наказвали женската наглост подобаващо. Изгаряли са на клада феминистките, самопровъзгласили се се за божества и претендиращи за женска независимост от мъжете! Като казваш за арабския свят, дето щяло да му спре кранчето не си точна и коректна. Аз говоря не само за арабския, а за ислямския свят, където жената струва две кози, или най-много крава, ако е от знатен род. Този свят, заедно и с други народи смятащи жената за нисшо същество е повече от 2/3 от целия свят и е с младо население в разцвета на силите си, и продължава да се увеличава, докато Остарялата Европа с 50% пенсионирано население, дето мъжете еманципираха жените и населението там прогресивно намалява, а и брадатите бежанци нахлули на територията не признават ни феминизъм, ни женски закони, и плющят всичко женско дето мърда, без да ги интересуват женските права или пък истанбулската конвенция. За това феминизмът е кауза пердута, нищо че ти смяташ, че трябвало да го има, заради такива мъже като мен. Явно ме упрекваш в мизогиния и сексизъм, защото не приемам жените за равни с мъжете. По тази логика ще излезе, че 68% от хетеро-мъжете са с мизогиния, (казва го чичо Гугъл), а останалите 32% са женчовци с промити още от детската градина. Факта, че мъжкият пол притежава и женска хромозома го прави по-висш от женския, и щом има вече произведени мъжки яйцеклетки, то те ще бъдат и оплодени, а може и вече да са, но феми-пропагандата не го оповестява, а и всяка информация в нета за мъжкото превъзходство умишлено се заличава, за да не се компрометират фалшивите джендър изследвания и да се опровергае равенството мъже/жени! Появява се частична информация, която след това изчезва и страницата се заличава! Интервюто взето в България от докторката Прасат говори красноречиво за мъжкото превъзходство, което докторката завоалирано си признава, но не иска открито да признае, защото е жена! Някога, когато бях още дете, имаше един полски филм-комедия "Секс мисия"! Там се фантазираше за репродукция на жени с яйце в яйцето! :)))
Д-р Прасат:
"Възможността за създаване на яйцеклетки може да не е територия запазена само за жени - мъжки стволови клетки вече са били превръщани в яйцеклетки.
Обратното също е възможно, въпреки че процесът на генериране на сперма от женски стволови клетки е много по-сложен. Или – две яйца могат да бъдат използвани вместо яйцеклетка и сперматозоид – нито едно от тези неща не може да се случи по естествен път.
Но в това се крие потенциалът за две жени или двама мъже, които искат да станат генетични родители на свое дете. Прибавете към това и работата по изграждането на изкуствена утроба – много сложен инкубатор, и двама мъже спокойно могат да имат дете. "

А сега обърни внимание на продължението!!!

- Какви генетични бариери трябва да бъдат задминати, за да е възможно хората да се самовъзпроизвеждат?

- Има сложен феномен в нашето ДНК, наречен геномен импринтинг, който не съществува в ДНК на животни, които се възпроизвеждат без мъжки.

Сега стана ли ти ясно, защо при животните е възможно от две яйцеклетки да има репродукция, а при жените на хората това е невъзможно. Възможно е само при мъжкия пол сред хората. Така че феминистки: "надежда всяка тука оставете! " поколение само от яйцеклетки ще има когато жените си видят ушите без огледало.

262.   Скивайте, чичката се самоубива. Лее помия и хули, но му се свива щом чуе такива по свой адрес. Изблиците му са по-забавни от терор над деца. Озадачава ме за каква съпруга говори обаче. Дясна ръка, намазана с червило вече за жена ли се брои?

263.   261, престани да цитираш без да посочваш източника , манипулативно избирателно:)
Статията, която си цитирал е:Д-р Прасад: "Сексът може да промени правилата в науката"
https://www.vesti.bg/tehnologii/nauka-i-tehnika/d-r-prasad-seksyt-mozhe-da-promeni-pravilata-v-naukata-5749891

Отново си "пропуснал" продължението ма отговора.Цитирам:

"- Какви генетични бариери трябва да бъдат задминати, за да е възможно хората да се самовъзпроизвеждат?

- Има сложен феномен в нашето ДНК, наречен геномен импринтинг, който не съществува в ДНК на животни, които се възпроизвеждат без мъжки.

Японска група изследователи измислили как да заобиколят това и създали успешно фертилни мишки чрез този метод (и при мишките, както и при всички бозайници, се наблюдава геномен импринтинг). Но дори биологичните особености да могат да бъдат заобиколени, съществуващите бариери се простират по-далеч от това, което науката може да постигне - има законови, етични и социални бариери."

И все още въпреки създадената мъжка яйцеклетка, тя не е оплодена и не се знае какво ще е потомството и дали ще има такова:)
Престани да внушаваш твои фантазии и фрикции на база манипулативно извлечени от контекста мнения!

264.   Жеснки сперматозиод не е необходим, защото още с клонирането успяха да изключат мъжа от размножаването. У хромозомата отговаря за развитието на мъжките полови белези, тя не носи друга генетична информация. Съответно мъжът е по-несъвършен, защото няма "резервна" хромозома, която да компенсира при дефекти в първата. Съответно и жените са изключени от някои генетични заболявания, за разлика от мъжете.

Ясно е че няма какво да убеждавам някой като автора на 253 и всички такива постове, по-скоро го пускам това за информиране на хора, които евентуално биха му се вързали. Тази простотия за кой е по по най между мъжете и жените си е комплексарска история. Ние жените и без мъже ще се оправим, но честно казано, си харесвам мъжете, искам си ги и не би ми харесал свят без тях. Изключая такива като гореспоменатия индивид, той няма липсва на която и да е жена.

265.   262, значи според теб 258 т. е. аз съм чичката така ли? А ти пък може да си бабата или пък лелката, но не съм те обиждал толкова грозно, както ти правиш с мен. Аз не случайно обобщавам, като говоря за женския пол като цяло. Това, че имало нищожно малък процент жени, с качества като на средно статистически мъж, не прави женския пол равностоен на мъжкия, и от там смятам равенството мъже/жени за несправедливост, което в същност е нарочно и насилствено налагана политика в Хр. свят, с цел лесна манипулация на обществото и липсата му на защита от вътшна инвазия и агресия!
Обърни внимание на този цитат!!!

"Мъжът трябва да господства, а жената да се подчинява. Жесток природен закон, но – закон. — Пиер-Жозеф Прудон"

Дали е фриволно това изказване или е философски погледнато?

А това?

„Най-лошата форма на неравенство е изравняването на нещата, които не са равни. ” - Аристотел!

Хайде да не споменавам Шопенхауер, Наполеон и ред други световно известни личности, че свят ще ти се завие!

Да не би древните и съвременни философи да са били малоумни, а днешните радетели за женски права да са свръх интелигентни, та да прокарват дискриминационно-репресивни закони срещу мъжкия пол ("позитивна" дискриминация), поради които днес насилието над жените непрекъснато расте?
Монико, прозрачна си с всеки твой пост. Колкото до дясната ми ръка, не е нужно да е намазана с червило! В казармата нямаше червило на лавката, дето си купувахме всичко необходимо, защото в поделението ни нямаше педерасти или женско присъствие, което да разваля дисциплината, както днешната пародия на армия с 15 % жени в нея. А, за жена ми не се тревожи. Такива вече много рядко се намират, а ти можеш само да си мечтаеш за живот като нейния!

266.   Ех, надхитри ме чичака. Пу да се е*а, прикривах се по-добре, отколкото той прикрива зоофилията си. Признайте, че е прав - в железен мъж го е изковала казармата, затова мрънкаше като п*дал за самоубийство. Жена му Киро наистина трябва да е рядкост, малко хора ще имат търпението да му носят халдол по 3 пъти на ден в мазето.

267.   "Жеснки сперматозиод не е необходим, защото още с клонирането успяха да изключат мъжа от размножаването. У хромозомата отговаря за развитието на мъжките полови белези, тя не носи друга генетична информация. Съответно мъжът е по-несъвършен, защото няма "резервна" хромозома, която да компенсира при дефекти в първата. Съответно и жените са изключени от някои генетични заболявания, за разлика от мъжете. "

264, пак говориш глупости! Явно си под властта на пдевдо-джендър науката. Напротив! При оплождането на мъжка яйцеклетка ще се гарантира фетус, който ще носи генетичната информация от мъжкия донор! Клонирането е процес на получаване на организъм или клетка чрез безполово размножаване. То става чрез трансфер на ядра от соматични клетки. Ядрото съдържа цялата генетична информация, нужна за създаването на организма, от който е било премахнато. Това ядро впоследствие е инжектирано в яйцеклетка от същия вид, чийто собствен генетичен материал е бил премахнат. Яйцеклетката може да бъде мъжка, за това мъжете изобщо не са изключени от размножаването, а напротив. Могат и по двата начина да се размножават, за разлика от жените, чрез клониране, и чрез оплождане на собствени яйцеклетки! Соматичните, като всички останали клетки, съдържат ДНК във вид на хромозоми. Ако соматична клетка съдържа хромозоми, организирани по двойки, тя се нарича диплоидна, а организмът се нарича диплоиден. (Гаметите на диплоидните организми съдържат само единични несдвоени хромозоми и се наричат хаплоидни. ) Всяка хромозомна двойка съдържа една хромозома наследена от бащата и една наследена от майката. Например при хората соматичните клетки съдържат 46 хромозоми организирани в 23 двойки. За разлика от тях гаметите на диплоидните организми съдържат само половината от тези хромозоми. При хората това са 23 несдвоени хромозоми. Когато две гамети (т. е. сперматозоид и яйцеклетка) се срещнат по време на зачеването, те се сливат, образувайки зигота. Поради сливането на двете гамети, зиготата при човека съдържа 46 хромозоми (т. е. 23 двойки). Клониране при хората не е възможно, а и клонираните бозайници, насекоми и растения не живеят дълго. Овцата Доли умира от рак на белите дробове, но успява да роди 6 агнета, след като е заплодена по естествен начин от породист коч! За това учените изследват извличане на стволови клетки, които могат да бъдат използвани за лечения на болестта на Алцхаймер, на Паркинсон и на диабет. Болести от които повече боледуват жените! Приказките, които пак си наръсила, относно генетичните заболявания също не са верни! Простотиите, че жените издържали много повече на болка и по-малко боледували от мъжете също не са верни. Мъжете ходят на война, работят тежка физическа работа и нараняванията им са много. Дали жените ще издържат на болка и натоварвания както тях? Може би жените единствено издържат повече на студ, защото са много по-мазни, но това е като цяло за женския пол, защото и при жените има слаби индивиди. Така че, 264 и аз информирам тези, които искаш да заблудиш, а и има доста информация в нета, за този, който иска да се осведоми, като изключи феминистичната пропагандна политика на либерализма и разбере дезинформацията с цел изравняването на половете! А, вие жените като теб ще се оправите без мъж, когато цъфнат налъмите! Една жена без мъж е нищо, колкото и успешна да е. Жената без мъж, ще си остане като кобила без история! След фертилната и възраст вече, вятър я вее на бял кон! Мъжът си хвърля семето и след 70-те, и не му мисли за последствията. Да му мислят жените, щом са равноправни с мъжете. А, това аз дали ще липсвам на някоя жена пак не си познала. Имам си ги три у дома. Грижа се за щерките нищо да не им липсва, а съпругата ми е незаменима. Такива жени днес са голяма рядкост!

268.   Само да се включа по темата за абортите.
Докато плодът расте и се развива в тялото на жената, съдбата му ще е зависима от нея. Несправедливо е, да, но е биология.
Дори при забрана на абортите, нали се сещате, че откакто свят светува е имало "бабини" методи за помятане на нежелан плод. Повечето са опасни и меко казано извратени, но са били практикувани от немай-къде.
Не поощрявам безотговорното сексуално поведение и убиването на деца ей така, но съм на мнение, че жена, която не иска да роди едно дете, все ще намери начин да се отърве от него.
Затова вместо да се забраняват абортите и да се поставят в още по-голям риск тези жени (защото и съвременните аборти далеч не са безобидни), по-добре да се насочи вниманието върху адекватно сексуално образование и достъп до мерки за контрацепция, за да се раждат повече желани деца и да се намалят абортите.

269.   Авторке, ясно е колко си "умна" щом смяташ, че мъжете се плашат от умни жени, като теб. Мъжете не се плашат от жени, те за това са мъже. А, и умни жени няма, умни са само мъжете, доказано е, факт исторически. Жените са тези, които се плашат от мъжете и има защо. Най-вече за да не ядат бой заради "големите им усти"! Ако беше по-умна от колкото се мислиш, отдавна щеше да си щастлива с мъж, да родиш децата му и да си живееш блажено, без излишни пререкания и демонстрация на властна жена. Трябва да осъзнаеш, че жена не може да властва над истински мъж, колкото и да си мисли, че е умна и силна. Винаги е обратното.

270.   269 - кауза пердута!

Такива жени по път и над път. Уж управлявала 30 подчинени, но един мъж до себе си не може да задържи и си мисли, че това е в резултат на много "властната" ѝ натура и кариерното ѝ развитие комплексирало мъжете.... Чак им се разтрепервали мартинките, когато видили русото миньонче, колко "страшна" е! Ехх, ех, жените винаги са показвали ниски интелектуални възможности и нереалистично висока самооценка!

Като че управлява някакъв си отдел във фирма, това я прави супер умна и кадърна... Хаха! Сякаш не се намираме в България и не знаеме какво е?

Този "чичката", както го наричате, може да ви сгъне на 10!

Това, че мъжете са по-еволюиралият биологичен вид, хората го знаят от както се е зародил човешкия вид на Земята!!!
А тука някакви нед*раслячета, расли в един извратен свят, без култура и духовен живот, ти натякват някакви си работи за права на жените...

Безумия пълни!

Жени, вечерно време кой ви праска с топките по г*за?
Вие ли се праск*те? хахахаха

Кой му е дадено повече от природата?

Що не се съберете по две жени и да се "опрас*те" взаимно!???
Хихи

Аман от женички, които не са мръднали от уровена, на който са били още отпреди столетия!

Ето как звучи съвременната женска логика и борба за надмощие, прикрито под феминистическото движение:

"Ние жените имаме всички права като вас мъжете, но и допълнителни, породени от пола ни!!! Все пак сме жени и сме ПО-СЛАБИЯТ ПОЛ!!! Та, имаме повече права от вас! НО ние искаме образованието, което и вие получавате! Ние искаме и работните места, които вие заемате! НО ние искаме споделена грижа за децата си! Не само това, но хем искаме да получаваме размера на вашите заплати, хем вие да ни издържате нас и децата, защото иначе не сте мъже!!! Един мъж трябва да може да осигури апартамент, къща, нова лека кола, пари за жена си и децата си, за тяхното образование, почивките, подаръци на жена си и прочее! Вие сте мъже и сте ни длъжни!!! "

и тн. и тн.

Ххахаххаха!

Ето това са жените- уж живеят в 21 век и искат абсолютно равноправие, а от друга страна очакват и мечтаят, и се възбуждат да бъдат глезени и третирани като жени от края на 19 век и назад....

Жени, жени - колко сте "умни" и "образовани", само ако знаете!!!

271.   Аз от умни хора не се плаша. Точно обратното. Страня от хора като теб - нарцисисти без адекватен поглед върху себе си и света.

И да знаеш - ако толкова искат да останат само приятели с теб, най-вероятно имаш отблъскващ външен вид.

272.   Винаги съм се забавлявал как някоя женичка, определя невъзможността си да развие сериозна връзка заради това, че е "умна".

273.   Умната жена ме плаши само ако е грозна. Ако е хубавка няма от кво да ме е страх. Важното е да разтвори краката. Умни, тъпи, в крайна сметка мъжете това не ни вълнува. Вълнува ни да чукаме жените. Ние акъл си имаме и не го търсим у жените. Търсим дупе, цици, крака и оная радост между краката им.

274.   Я, каква тема само? Жените били умни и плашели мъжете? Като гледам всеки ден говорят за насилието над жени от мъжете, доста уплашени ще да са били тези мъже, особено онези дето са убили като кучета тези умни и смели жени!

276.   """За умните жени, които плашат до смърт мъжете.... """ Според мен силно грешите. Първата жена в моят живот, беше 10-12 години по-възрастна от мен. Бях едно смотано, срамежливо момче, чийто живот в последните години беше: учене, тренировки, подготвяне на уроците, четене на книги и отново същото, всеки ден. След това НШЗО, парашутно-десантен батальон, тежки натоварвания, бойно самбо, огнева, физическа, специална подготовка, двете години отминават, начало на следването и съвсем случайно, по някакъв странен начин, за първи път в живота му, връзка с жена. Изживяването, усещането, топлината бяха зашеметяващи. Тези жени не плашат, а привличат, чувството на уплаха на момчетата към тях е, че на са на тяхното емоционално ниво. В института, в който бях научен сътрудник всички колежки бяха умни, културни и възпитани жени. Секса, ако си имал такъв с някои остава емоционални спомени и следи, които остават до края.. Мога да постна един разказ, който е доста емоционален, точно на тази тема, като разказа не е от мен. Лично аз не мога да пиша, не случайно другарката Иванова ме остави на матура по български, въпреки, че бях отличник /не пълен/ в елитна столична гимназия. Съпругата ми е умна жена, завършила също елитна столична гимназия с успех 6. 00, влезнала във ВМЕИ, сега ТУ с бал 36. 00, а над нея само е синьото небе, факултета е радио-електроника, успеха И е, винаги отличен, сега технически директор на иновативна компания и ръководи на 300 мъже. Даже сама казва аз "Аз не съм дама, не мога да се превземам, не мога да се лигавя, да бъда очарователно безпомощна. Аз съм инженер и ръководител, уважаваща и държаща на своите хора". Така, че тези жени лично мен не ме плашат, а ме привличат. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

277.   "умните жени, които плашат до смърт мъжете... "
- май нв са чак толкова умни.
В общи линии, за профила който описва авторката, таргета е висок, красив, млад шеф (на повече от 30 човека), умен, готин, забавен каквито ги няма много. Освен това могат да си намерят много по- хубава жена от авторката понеже мъжете не ги интересува една мацка дали е шеф на 30 човека или келнерка например.

Жена на 30г, - това зле
миньонче, - пал зле
руса, - това добре но не е важно. Всяка може да се изруси ако иска
винаги усмихната- това добре
Оглавявам отдел в голяма компания и имам над 30 подчинени- това много зле
Чета книги, - това добре
забавна съм, - така си мислиш ти
общителна, умна.. - твое мнение
смея да твърдя, че изглеждам добре- твое мнениа, за кво не те щът?
Обличам се стилно, нокти, коса, мигли... - уджаст, кой знае на какво приличаш
Изобщо не съм досадна, - АхЪ, май тъй
никога не обсебвам с телефонни обаждания- брей брей
за излизане понякога (никакъв случай секс)- май секса с теб е пълна скръб
Сексуална съм, разкрепостена в леглото- защо никой не иска секс с теб? Май не е вярно
Не знам къде греша? - на всякъде
Плашат ли се наистина мъжете от силни, умни и самостоятелни жени? - НЕ

278.   "... жени, които плашат до смърт мъжете.... "
Сигурно са грозни като смърта.

281.   Изкуствена си!!!
Изкуствени мигли, изкуствени нокти, изрусена.
В леглото вероятно пълен пън, който чака мъжът да свърши всичко.
Интересно как нито едно гадже не ме заряза и по-къса връзка от 3 години не съм имала?
Дългите ми мигли са ген, стегнатите гърди чашка С -също ген спорт, гъстата черна лъскава коса е моя, а не е екстеншъни. Не вися по фризьорски салони, не си слагам изкуствени нокти и не се бода с филъри.
Умният мъж е практичен и очаква да има до себе си всеотдайна любяща жена, която е естествено красива, с която, а не суетна прахосница, която да пръска луди пари за поддръжка. Последната я предпочитат мутрите, чиито пари са със съмнителен произход.

282.   Смъртоносно грозни са "умните жени", И колкото са по-умни (също като майката на агнето) толкова са и грозни, по-грозни и от смъртта, за това плашат мъжете и никой не ги иска от страх да не получи инфаркт при грозния женски вид!!

283.   Умните жени не плашат умните мъже!

Умните мъже се страхуват само от едно - да не оскърбят Бога!

284.   "... се страхуват само от едно - да не оскърбят Бога! "
Глупости. Никой не го е страх от бога.

285.   Мъжете от нищо не се плашат. Да му мислят жените и най-вече тези дето се мислят за умни. Ако нещо много вземат да злобеят мислейки се за много умни, мъжете ще ги бият, ще ги скъсват от бой, пък те нека се мислят за умни и да чакат мъжете да се уплашат от тях чак до смърт!

286.   Не зная дали авторката наистина е такава, каквато се описва. Знам, обаче, следното - мъжете се плашат от жени, които имат амбиции и хъс да успеят в живота. Затова почват с насилническите подходи.

Разбира се, изключения винаги има. За съжаление, много малко. Масовката мъже, които съм срещала в живота си под един или друг начин, са прости ганьовци, които не виждат по - далеч от носа си, ама иначе компетентни по всички въпроси. За себе си мога да кажа следното - достатъчно съм образована и умна, за да не допусна селяндури в живота си. Хора, които да ми казват какво да правя с живота, не ми трябват. Повечето коментираща са точно от този тип мъже - страхливи, но и мързеливи. Сигурно не могат да си изперат чорапите, ама тръгват да дават акъл.

Прочетох и коментарите за аборта по - горе - не, просто не. Мъж ще ми казва кога да правя аборт ама друг път. Това си е моето тяло и аз решавам какво да правя с него. Когато мъжете започнете да забременявате, тогава ще давате мнение за абортите.

287.   до 286

Относно темата - прочети коментар 283!

Относно аборта - това е убийство и е голям, и много тежък грях!
Така, че никой нормален човек не може да го одобрява!

А ако си омъжена - естествено, че мъжа ти също има думата по този въпрос, защото:

1. Той е глава на семейството и носи отговорност пред Бога!

2. Такъв тип решение задължително се взема с консенсус от мъжът и жената в семейството!

288.   Красотата и акъла при жената са константа.
Ако едното е повече, другото е по- малко.
Затова умните може да изглеждата малко плашешто.
Но до смърт- скептичен съм. Едва ли има толкова умна жена.

289.   287 от 286

Дрън-дрън.

Мъжът ми знае много добре мнението ми по този въпрос и никога няма да тръгне да ме убеждава в обратното. Когато той забременее и изкара една 9-месечна бременност, тогава ще има мнение по този въпрос. Само да кажа, че имам 2 деца и той видя от първо лице колко тежко е да си бременна жена. Съгласна съм, единствено, че такива решения е хубаво да се вземат заедно, но не съм съгласна, че някой друг трябва да ми диктува какво да правя с тялото си.

Глава бил на семейството. Вие да не живеете в 19 век? Аз съм напълно равна с мъжа ми. Даже, ако трябва да гледаме от финансова точка, аз трябва да съм глава на семейството. Защото аз взимам по - голямата заплата. Давам като пример финансите, понеже знам, че вие, мъжете, много се гордеете с това.

Относно твоя бог - аз съм атеистка и мнението на твоя бог не ме вълнува.

290.   Умни жени няма, всички жени са тъпи. Иначе щяха да са изобретили поне едно полезно нещо за човечеството досега, но такова няма. И не, не е защото "мъжете са потискали жените в миналото и са им пречели да се развиват", а просто защото по природа са си тъпи, и 10 висши да изучат, пак ще си останат тъпи - просто толкова им е умственият капацитет по природа, повече не могат да поемат.

291.   287 от 286.

Не ме вълнуват приказките за Бог. Аз съм атеистка и не вярвам в богове. Това първо. Второ, мъжете не могат да ми казват какво да правя с тялото си. Това ще го повтарям до откат. Трето, тия щуротии с "главата на семейството" са били модерни по времето на дядо ми. В 21ви век сме. Какви глави, какви крака? Само не ми давай за пример арабският свят. Тези там не са мерило за нищо.

Бракът е партньорство, не единият да слуша другия. Ако ти убягва това изречение, нищо не мога да направя за теб.

293.   Слушай какво, 289 и 291!!! На мъжът ти, ако имаш такъв, изобщо не му пука и няма да те пита за твоето мнение по този въпрос (аборта), ами направо ще ти изпотроши кокалите от бой само ако разбере, че си извършила такова непростимо женско престъпление, без негово разрешение. Той никога няма да забременее, защото е мъж и неговата функция, дадена му от природата е съвсем друга, докато твоята като жена е да раждаш деца и да се грижиш за домакинската работа. Дали ти си съгласна или не е без значение, важното е какво мисли мъжът и дали той е съгласен с това, което ти искаш да направиш с тялото си. А ако не е съгласен, ще ти диктува какво да правиш с него, защото е по-физически силен от теб и нямаш друг избор, освен да го слушаш!

"Глава бил на семейството. Вие да не живеете в 19 век? Аз съм напълно равна с мъжа ми. Даже, ако трябва да гледаме от финансова точка, аз трябва да съм глава на семейството. Защото аз взимам по - голямата заплата. Давам като пример финансите, понеже знам, че вие, мъжете, много се гордеете с това. "

Ще бъдеш ти глава на семейството, когато цъфнат налъмите, или когато си видиш ушите без огледало. Още от оно време мъжът е главата на семейството и определя правилата вкъщи, а жената го слуша и изпълнява заповедите му, и никога няма да бъде обратното. Жените не са равни и никога не трябва да бъдат равни на мъжете, защото не им се полага по природа и са много по-нискокачествени, неможещи и ненужни от тях като пол, и без тях планетата ще оцелее, даже ще е по-добре. Мъжете се гордеем и не само с финансите си, а и с друго нещо, което ни е дар от природата и всеки мъж е благодарен на Бога, че се е родил с това нещо, правещо го по-висш от жените. Но жените колкото и финанси да печелите, никога няма да ви поникне нещо между краката, нито на мъжете да им падне нещо от там!

"Не ме вълнуват приказките за Бог. Аз съм атеистка и не вярвам в богове. Това първо. Второ, мъжете не могат да ми казват какво да правя с тялото си. Това ще го повтарям до откат. Трето, тия щуротии с "главата на семейството" са били модерни по времето на дядо ми. В 21ви век сме. Какви глави, какви крака? Само не ми давай за пример арабският свят. Тези там не са мерило за нищо. "

Ще го повтаряш до откат, ама друг път. Като ти "разкраси" някой мъж физиономията и ти избие всичките зъби със шамари нищо няма да повтаряш повече, ами ще мълчиш и няма да посмееш да гъкнеш, ако не искаш да ти се случи нещо по-лошо. Те всички феминистки са атеистки и яростно отричат Библията, защото там Господ се отъждествява като мъж, а не трябвало, било сексистко и дискриминистко спрямо жените и затова изкараха, че Господ бил жена... на куково лято. Тия "щуротии", че мъжът е главата на семейството винаги са били модерни и винаги ще бъдат, не само по времето на дядо ти, а и по времето на пра-пра-правнуците ти и след тях, и никога няма да излязат от мода. Не 21 век, ами и 91 век да станем винаги мъжът ще бъде глава на семейството и ще взема всички важни решения в него, а не жената, защото това е природен алгоритъм, чрез който човечеството е просъществувало досега, и всеки малък бъг в този алгоритъм разрушава отношенията между половете, и води човечеството към сигурна гибел!

294.   291, забравих да ти отговоря и на глупостите за арабския-ислямския свят. Там е правилно мерило за това, как трябва да се отнасят мъжете към наглите жени в целия свят, за да не наглеят много много ами да си знаят мястото, и всички мъже по света трябва да взимат пример от мюсюлманите в това отношение. В Афганистан избиха всички жени министърки, председателки, прокурорки и съдийки, набутани насила на високи постове от американците и въведоха шериат за по-сигурно, че никога повече няма да ги командва жена, което е позор за мъжете там. Краят на хегемонията на извратения западен "цивилизован свят" вече дойде и дано да се приключи по-скоро, за да си отдъхне светът от феминистичната отрова и гнусотия!

295.   293, успокой топката. Разбрахме, че жените, които имат собствено мнение, са ти проблем.

Без негово разрешение ли? Ти за какъв се помисли бе? ! Щял да разрешава и да забранява. Хахахаха, какъв виц. Той да не ми е шеф, че ще ми забранява? Като няма да забременява, няма право да ми казва какво да правя с тялото си! Ясно ли ти е? ! Знам, че тази концепция е трудна за тебе, но ще се наложи да помислиш малко.

" А ако не е съгласен, ще ти диктува какво да правиш с него, защото е по-физически силен от теб и нямаш друг избор, освен да го слушаш! "
-Това ли ти е великият аргумент? О, небеса! Кухо, кухо, та дрънка.

"а жената го слуша и изпълнява заповедите му, и никога няма да бъде обратното. Жените не са равни и никога не трябва да бъдат равни на мъжете, защото не им се полага по природа и са много по-нискокачествени, неможещи и ненужни от тях като пол, и без тях планетата ще оцелее, даже ще е по-добре. "
-Абсолютни простотии, написани от женомразец. Гений, като сме ненужни, я ми обясни кой ще ражда бъдещите "нужни" мъже? Вие, мъжете, само мрънкате колко сте били нужни на планетата, ама си доста далеч от истината. Науката напредва и скоро ще дойде момента, в който точно вие, мъжете, ще сте ненужни. Пардон, такава паплач, неуважаваща другите, ще сте ненужни.

"Ще го повтаряш до откат, ама друг път. Като ти "разкраси" някой мъж физиономията и ти избие всичките зъби със шамари нищо няма да повтаряш повече, ами ще мълчиш и няма да посмееш да гъкнеш, ако не искаш да ти се случи нещо по-лошо. Те всички феминистки са атеистки и яростно отричат Библията, защото там Господ се отъждествява като мъж, а не трябвало, било сексистко и дискриминистко спрямо жените и затова изкараха, че Господ бил жена... на куково лято. "
- Ти даже не знаеш какво значи "атеист". Не ми пука дали господ е мъж, жена, марсианец или кон. И отново прибягваш до метода с насилие. Явно ти не знаеш по друг начин. 100% си дърт ерген, защото никоя нормална жена няма да ти търпи простотиите. А, и да знаеш. Не съм феминистка. Това да искаш равни права между половете е нещо нормално, не бесен феминизъм. Отново, наясно съм, че тази концепция е трудна за разбиране за теб, но ще се наложи да си напънеш двете мозъчни клетки.

Второто ти мнение е просто.... нямам думи. То бива бива да мразиш жените, ама това на нищо не прилича. Съжалявам майка ти, че е родила и възпитала толкова бездушно говедо като теб. Човек, който вижда жените като низши и прости създания. Ти така ли мислиш за нея?
А относно това дали ще съм с избити зъби, ако взема да противореча на мъжа ми - не бой се. Първо, мъжът ми не е див селяндур, а възпитан човек. Той се съобразява с мен и аз с него. Така работи бракът. Обяснявам ти, понеже главата ти не може да го разбере.
Второ, моите двама братя ще се погрижат този човек никога да не види светлина, ако случайно реши да прибягва до насилие над мен. Така че, за мен не бери грижа. Продължавай да си живееш в 19 век и да си мислиш, че насилието на жени е ок.

296.   Браво на коментар 293, 294! Абсолютно точен-обстоен анализ на женската същност. Все едно че аз съм писал коментарите.
Поздравления от Херкулес!

297.   294,
Исляма настъпва. Скоро ще измести християнството.
Някои считат че това ще е религията на бъдещето.

201-247 от 247