Харесва ли ме в действителност?
Здравейте! От 1 месец вече се мъча и не мога да разбера дали един колега ме харесва, на моменти се държи толкова мило докосва ме, прегръща ме усещам че наистина изпитва нещо към мен, но на моменти се държи адски странно заглежда др. (по ппринцип съм мн ревнива личност мн се дразня на себе си заради тази ми слабост и не мога да я прогоня). Още при запознаването ни и двамата усетихме нещо в мига щом докоснахме ръцете си стояхме около 2-3 мин и не си ги пуснахме гледайки се в очите. Постоянно го правим смеем се заедно, усещам че е по -срамежлив той е и с 1 г по-малък от мен но не мисля че това е проблем наистина мн ми харесва дори започвам мн да се привързвам към него но искам нещо повече а не искам аз да съм активната все пак той е момчето а и никога не ми се е налагало до сега да го правя! Дайте ми съвет моля ви! :(

Коментари

1.   Що пък да не си ти активната? Какъв ти е проблема? Искаш ли нещо - вземи си го! Не чакай, че ще ти падне от небето, защото може и да не падне! Действане му е майката, не чакане!
Направи ти първата крачка, недей бля! Измисли нещо, нали за това ти е тая глава? Помоли го например да дойде до вас, да ти помогне за нещо, някакви покупки, или да види електроуред, или пък нещо друго... Измисли го!
Другия вариант е да организираш купон у вас и да поканиш и него, или пък да му кажеш, че Вашите са на гости някъде и не ти се прибира в къщи и да го поканиш да пиете кафе, може и навън, не е задължително да е у вас... Важното е да се започне от някъде, да се завърти колелото, както се казва...
Има хиляди начини, измисли си един и действай!
Казва ти го жена, която е изпробвала метода -" хвани бика за рогата" - и да ти кажа действа безотказно. Вече три години си го дундуркам тоя бик и си го опитомих... Супер е! :)
Съвсем отговорно твърдя, че ако не бях действала, никога нямаше да имам това, което искам. Той миличкия никога нямаше да се осмели да направи тази крачка... Както и да е. Много си го обичам и съм щастлива, че си взех това, което исках, а не останах да си чакам със зяпнала уста да ми падне от небето. Както се казва, като искаш да спечелиш от тотото, поне си пусни фиша... :)
Още веднъж ти казвам: Щастието е за смелите и дейните хора, за онези, които не се страхуват да посегнат и да си го вземат, а не за онези, които седят и чакат да им падне от горе... И си чакат и си чакат...

Айде действай!
Успех! :)

2.   Съгласна съм с № 1. Действай, така поне ще разбереш той какви намерения има.