Предадох, единствения......
Имам приятел от 3г. Той е прекрсен, мил, нежен и най-важното обича ме истински! Отначалото на връзката ни се чуваше с бившата си приятелка, което мн ме подразни, но с времето разбрах че е било от уважение в началото (към днешна дата вече не се чуват).

Бях мн ревнива, не че толкова го обичах, колкото мислих за себе си и се чувствах прецакана! С времето разбрах, че той е наистина много стойностен човек в живота ми и много го заобичах и се влюбих до безумие в него. Сега сме истински щастливи и мн се обичаме НО?

Във времето, в което се съмнявах в него му изневерих с бивш един вид да се чуствам отмъстена за нещо, което е било приключило отдавна (аз несъм знаела и все се съмнявах). Може да прозвучи глупаво, но проблемът е че ме гризе съвеста и немога да повярвам, че съм срещнала мъжа на живота си съм го предала по най-долен начин!

Той наистина не го е заслужавал, но късно го разбрах, толкова мн го обичам че немога да го преживея, но немога и да му кажа, защото ще го загубя завинаги! Чувствам адската вина и никога няма да го предам, но просто исках всичко между нас да е чисто без лъжи......... Аз съм на 22г. и разбрах какво е да обичаш!

Коментари

1.   В момента аз се чувствам така и ме е страх да не извърша някаква глупост. Той е всичко, което искам и виждам, че ме обича, но много го ревнувам и непрекъснато се съмнявам в него. Сега минавам по твоя път и не мога да те виня за този страх, който си изпитвала. Не се измъчвай, всеки прави грешки !

3.   Горкото момче... има си злобна, прибързваща, ревнива и подозрителна приятелка... Горкото момче...

Ако имаш и капка уважение/обич към него, ще му разкажеш. Ако реши да те остави - знаеш кой е виновен.

bile

4.   Към номер 3 - не съм съгласна. Да - не е трябвало да му изневерява, но ревността не е ли именно страх да не загубиш човека който обичаш? Аз съм твърдо ПРОТИВ изневерите във всяко едно отношение, може би наистина трябва да му разкажеш. Но аз не виня момичето за ревонстта и - мъжете далеч не са такива" ангелчета" или поне повечето.

5.   Знаеш ли мила, не бъди глупава, направила си го и цял живот ще си носиш последствията. Но недей да му казваш. нали го обичаш, поучила си се от грешките си, не се мъчи и него и теб. Прояви малко инстинкт. Не прави това повече, обичай си го, грижи се за него. Влез в мир със себе си. Явно си го преосмислила. Всеки прави глупости през живота си. Успокой се и не се измъчвай и се запитай... . на всеки се е случвало и ще се случва, въпроса е да не е многократно. Стъпвайки върху житейския си опит и философия... ти казвам... не си признавай, а си обещай, че повече никога няма да правиш това и спри да се измъчваш, нали затова сме хора, като грешим да осъзнаваме и да не повтаряме едни и същи житейски грешки всеки път. Хайде, бъди щастлива и не му мисли :) повярвай ми и за двамата ще е по-добре :)

6.   Би трябвало вече да го познаваш достатъчно за да можеш да предположиш каква ще е реакцията му ако му кажеш. Ако няма да ти прости, при положение, че вече си видяла какъв е и сте щастливи не му казвай, в противен случай е по-добре да му кажеш.

7.   Номер 4, въобще не се отплесвай на тема" какви са мъжете" . Мъже всякакви - в случая имаме КОНКРЕТНА ситуация, не обсъждаме темата за изневерите като цяло.
Малко са нещата по-долни и гнусни от изневярата, еле пък такава, провокирана от" нищо" , с цел" отмъщение" .

bile

8.   Затваряш една страница и си отворила друга. Спри с угризенията и пордължи щастливо напред!

9.   Ако го обичаш и УВАЖАВАШ поне мъничко, ще замълчиш и няма да го нараняваш. За да ти самата се почувстваш по-добре, за да не тежи нещо на твоята съвест, ще нараниш най- любимото си създание? ВИСША ФОРМА НА ЕГОИЗЪМ..

10.   Не му казвай,и двамата ще съжалявате и ще се разделите,по добре и за двамата да не знае.Повярвай ми,аз бях в същата ситуация и направих грешката да му кажа,е той каза че неиска да ме вижда и че е било по добре да не му казвам,и сега щяхме да сме щасливи е не сме,нито той,нито аз :)

11.   И аз съм на мнението да нему казваш и аз сам правила това и направих грешка че му разказах въпреки че ми прости винаги ми го натяква обещах му да се променя и че няма да се повтори е вече е така несам онова наивно и глупаво момиче но той него вижда вижда само онова и почти винаги като се караме ми го напомня и много ме боли. Да грешна съм но всички грешим все пак от грешките си се учим. Дори и да си пише с момиче аз немога да му кажа нищо защото винаги ми казва " не аз съм този който изневери а ти " нямам право дори на ревност.. А колкото до Ревноста опитай се да нея показваш много защото по този начин единствено можеш да го загубиш и да страдаш мъжете мразят това..

12.   Казваш, че държиш на него, обаче не му казваш за станалото... противоречиви са тези две неща. Макар че съм по - малък от тебе и приятеля ти съм си надрастнал годините, а като се огледам и доста хора които са ми батковци и каки :) Имам мнение за себе си че съм доста добър човек... и не преувеличавам :) Моето мнение е, че трябва да му кажеш. Не казвам че е лесно, а че е правилно. Има голям риск да го загубиш... знам ли... като страничен наблюдател си казвам '' Еми майната му, поне е честна с мене''... но случи ли се на мен :X имам чувството че ще се променя коренно към всички следващи. Нереално деликатна ситуация, просто постъпи както мислиш че е най - добре, но не само за теб... а за двама ви. Имате ли бъдеще ако разбере от друго място... поставила си едни нестабилни основи върху които си градила толкова време връзката ( не само ти де... ). Бих разказал и за моята връзка, защото имаше и тук такава подобна история ( не до колкото знам не е с изневяра ) ии след като разбрах за някои неща много много много се ядосах, но то беше защото питах по 100 пъти като молоумник за тези неща и бях лъган... след това разбрах истината... отплеснах се... честносттна в една връзка е много (най) важна... по този начин натоварваш и себе си... Успех Живко

13.   И как да не му каже? ! !? !? Висша форма на егоизъм, а? !? !? Как можеш въобще да го гледаш в очите!? !? Горкия той... . Кажи му, не му давай напразни илюзии... . Ревността, погубва човека, това е... да не си с него като му нямаш доверие... .. Като искаш да е без лъжи.. КАЖИ МУ!

14.   аз съм доста по-малка от вас но ще си кажа менението :)... с майка ми доста често гледаме романтични филми в който естествено има драма и жената изневерява на мъжа или обратното то или тя разбира и се разделят но това са филми все пак те винаги има щастлив край... и на края на филма мама винаги ми казва: ако изневериш колкото и да ти тежи това никога не признавай изневярата!

15.   Кажи му какво си направила и го освободи от присъствието си завинаги. Няма да лъжеш човека цял живот я. Вече нищо няма да е същото. Да си мислила тогава, ти не си животно а имаш глава на раменете и трябва да контролираш чувствата си. Не ти ли е гузно да го лъжеш и което е по лошо да продължаваш да го лъжеш. Кажи му, че не си за него и всеки по пътя си защото вашия път свърши

16.   Случило се е! Няма връщане назад! Било е отдавна, не си била сигурна в него, нито в себе си, нито в чувствата си. Спокойно! Не му признавай, но не го повтаряй! Никога не можеш да си сигурна, че и той не го е направил и също като теб се измъчва тайно. Но ако го признаеш има 2 варианта: да се разделите или да ти отмъсти, за да сте 1:1, т.е. пак да се разделите! Уважаваш го- Да, ОК, обичаш го, НО СЕГА, а тогава в началото си била омотана! Имаш безброй оправдания пред съвестта ти, не се предавай!