Тя се промени!
Здравейте, пиша за втори път тук, момче съм на 18. Та от близо 2 месеца си имам приятелка, знам че не е много като време, но мисля, че почти успях да а опозная максимално добре. Всичко започна много внезапно и романтично, първият месец всичко беше наред, тя ме търсеше постоянно и искаше да прекарваме време заедно. Но сега изведнъж се промени, започна да излиза само с приятелките си, обещава ми да се срещнем, но в последния момент решава да излезе с тях и мен ме оставя на заден план. Много пъти съм и казвал и показвал, че все още имам същите чувства към нея, за които тя твърди че са взаимни, но някак си не изглежда така. Веднъж я попитах дали още ме харесва и тя се разстрой много и ми се извини, че е постъпила така с мен. И не след дълго същата история. Вече почвам да се съмнявам дали има друг или нещо от сорта? Посъветвайте ме какво да правя... вече съм я питал дали има чувства към мен и тя много се разстрой, дано не ме е излъгала!
Пешо

Коментари

1.   Спри да я търсиш и това е.

2.   От Автора
Сега пък ми каза че и трябва време и временно скъсахме. Но твърди, че ме обичала! Иска да си вземем почивка един от друг за известно време. Какво да правя?

3.   На мен ми изглежда като да е търсила чувства, да е опитала да ги изгради, но май не се е получило.
На мен ми се е случвало. С чудесни момчета. Всичко им беше на място, затова и вярвах, че ще бъдем страхотни заедно, започвах връзка, но химията не се получаваше. И така постепенно се отдръпваш, разбираш, че такава връзка няма бъдеще. В един момент тя се превръщаше в мъчение за мен и нечестност спрямо момчето.
Дай й място, остави я да поеме инициатива. Ако не го направи, приеми, че си е тръгнала и не търси вина - това са чувствата, не си ги избира човек, не може да ги управлява.

4.   Може да не е готова още за сериозна връзка. Тя на колко години е? Може да й се ходи насам-натам. Спри да я търсиш и виж как ще реагира.

5.   Отблъснал си я с несигурността ти.
Голям артист трябва да си за да я върнеш.

6.   Автора
Така, в крайна сметка се разделихме, тя ми каза че просто иска свобода и че няма друг. Но не след дълго, след 4-5 дни се появи друг, който е от друг град и реално погледнато едва ли ще се срещат много често, наясно съм че го прави с цел да ме дразни, но за съжаление е просто поредната к*рва! Много малко останаха свестните момичета, които да оценяват човека до себе си не според парите и възможностите му, а заради самия него.

7.   Нищо не се е променила... Просто е на 18, има тълпа обожатели, сега открива собствената си стойност (чрез това какви мъже и свалят звезди). И да те "обича", нито повечето жени, нито повечето мъже са моногамни. Ценят по-високо как се котират сред противоположният пол, увеличават "бройката" си...

8.   Здравей приятелю
Позволих си да те наричам така заради думите които си написал.
Моята приятелка е също на 18, почти 19
Познавам я от 5 години от как бе дете.
Израстна с мен, моята обич и подкрепа, като се опитвах да я науча на добро и зло, на добри и лоши хора, и че света не е място на розови облаци както по филмите.
5 години през които всичко бе мъчение за мен заради лъжите и изневерите й спрямо мен... И все научавах от други хора, а колко още не знам....
В крайна сметка порастна, започнаха да я снимат фотографи, фото сесии, стана красиво момиче с тълпа от обожатели, и ето как дойде деня в който аз бях излишен и ненужен в живота й.
От нейното всичко, аз се превърнах в нищо, днес вече е с друг 2 дена след като ме захвърли, и то с фотографа си!
Избра визията и снимките пред човека който я обичаше с цялото си сърце, и дори не съжалява в този миг...
Тя е на такива години където иска да живее, да опита от всичко, да лудее, да излиза по дискотеки, да си ляга с различни момчета.... Пали, коли....
Не се е променила, просто нейните очаквания са се променили спрямо живота.
Ако и аз питам нея сега ще ми каже, че винаги ще ме обича, а как ме обича, а с друг си ляга? ....
Трудно е знам, но живота е пред теб, момичета много, но знам, че твоите очи виждам само нея като проклятие...

9.   Мозъкът на човек расте до 21г. Едва тогава човек е порастнал и се е формирал като личност. Под 18 г. Хората са полу-възрастни, полу-деца. Те незнаят още кои са, нито какво искат. Това е нормално. Да очаквате сериозна връзка с полу-деца е невъзможно. Защо се занимавате с деца?

10.   Номер 8, забрави да кажеш, че си на 35.