Не мога да си позволя връзка с жена вече.
Здравейте.
Аз съм бисексуална. Имала съм сериозни връзки и с двата пола, това обаче, което съсипва тези с жените е, че аз не бих си позволила за в бъдеще да бъда с жена. Казвам бъдеще, защото съм едва на 22. Не желая да създам такова семейство, макар че съм се влювала силно в жена и сега сърцето ми е разбито. Просто не мога да си го позволя. Влечението ми, разбира се, не спира. Тръпката е различна. Въпросът ми е- лошо ли е от моя страна, че продължавам да търся подобни взаимоотношения, след като знам какъв ще е краят?

Коментари

1.   Ще ти го кажа така както на никой не съм си позволявала да го кажа. Когато бях на 16 преживях страхотна любов с коя приятелка изгаряща страстна луда ревнива и за жалост скрита от целия свят. Когато почнахме да излизаме с момчета заради хорското мнение всичко между нас продължи до момента в който не станахме на 19 завършихме училище и аз незнаех колко още щях да издържа да се крия и да ме боли от тази любов. Запознах се с един мъж доста по голям от мен и избягах на другия край на страната. Не я чух и видях повече от мислите ми рядко излизаше но поради хората създадох семейство имам две страхотни деца за обич между мен и мъж ни не може и да се говори аз просто съм друг човек. Между всичко това се случи за жалост отново влюбих се до полуда но в жена отново и много ми е трудно да се крия защото тя е нормална незнам дали си пада по жени но не ме отблъсква когато я докосвам гушкаме пишем си много мили думи говорим си за секс и така а с въпросното момиче се видяхме миналата година на 10 години от завършването и сами като я поздравих ми се подкосиха краката гушнаха я и само и казах " май наистина съм те обичала щом още ми действаш" но ме беше страх тя чакаше да я потърся а мен ме е страх тя също има деца. Така че има и други хора като теб. Щом е любов боли

2.   Ако и двете търсите само да се забавлявате, няма лошо. Но ако другата жена търси сериозни взаимоотношения, редно е да й кажеш, че не се виждаш в бъдеще да имаш сериозна връзка с жена. Самият пол тук в случая няма такова значение колкото твоите намерения за бъдещите ви отношения. Бъди искрена и сигурно ще намериш човек, с когото да си паснете и с когото търсите едно и също нещо.