Всяка част от деня ми е свързана с него.
Знам, че не всички са отворени към връзките от разстояние. Повечето хора дори гледат с насмешка но това. Аз също бях от тях.. докато срещнах него. На кратко, запознах се с един мъж онлайн. В началото беше игра, която бързо прерасна в истина. Да, повечето хора биха казали, че той може да бъде всякакъв. Обмислих го тогава. Разговори по телефона, видео чат.. Водеше ме на срещи и говореше с мен с часове. Но се оказа, че не ми вярва.. искаше да знае всичко сякаш е тук, до мен. Аз бях щастлива, разбирате ли? ! .. Помогнах му да "хакне" телефона ми, за да може да следи движенията ми. За тези 6 месеца, в които се срещахме всичко беше магическо.. с изключение на едно нещо.. допуснах две грешки.. в селото той ми каза, че не ми е позволено да пиша с други мъже.. по влиянието на една приятелка го направих.. съжалих и се опитах да скрия, но той разбра. Мислеше, че го лъжа казвайки, че съм се поддала на провокацията ѝ. Успях да го задържа, но още нещо се случи. В миналото ми бях заобиколена от хомосексуални.. момичета. Най-добрата ми приятелка например. Влизаше във всяка социална мрежа в телефона ми и харесваше неща свързани с тях. Щом той разбра побесня. Реши, че съм го лъгала през цялото време, че аз съм една от тях. (Той е страшен хомофоб. ) Задържах го и тогава, но обстоятелствата стават все по затегнати. Иска да ме контролира.. може да ви се струва странно, но на мен ми харесва. Или поне до моментът, в който започва да се съмнява в думите ми. Аз СЪМ зависима от него. Всеки път, в който реши, че го лъжа и иска да ме напусне аз имам чувството, че сърцето ми ще се пръсне, а аз ще пропадна в най-дълбоката черна дупка. Обсебена съм от него, а? Не знам сама. Плача, свивам се, боли ме. Изпитвам желанието да се нараня, защото съм нараранила него. Той се превърна в най- важното нещо в живота ми. Но какво да правя? Не съм при него, не мога да си позволя да се преместя. А той.. Той не ми вярва. Страх ме е, че може да ме остави всяка секунда. Боли ме, когато каже, че всичко е било грешка и аз не съм това, за което се представям. Той е единственият човек, който му познава. Не мога повече, ни знам какво да правя. Дайте ми съвет.. как да му докажа, че той е най- важното нещо в живота ми? Кълна се.. в себе си, във всичко, което обичам и, за което ме е грижа, но той не ми вярва. Притеснявам се, че може би се разболявам. Обсесия. Не знам. Не мога така. Трябва ми помощ. Моля да ме разберете.. Аз наистина се нуждая от него. Всяка част от деня ми е свързана с него. Всяка мисъл, движение, изречение... Не знам как да постъпя. Аз съм малка.. Той се грижи за мен. Въртя се около него като мушичка около светулка, а той се грижи за мен сякаш съм най-скъпоценната и чуплива вещ на света.. докато не реши, че лъжа, не си състави и стоя за миналото ми и реши да ме остави заради това. Моля ви, посъветвайте ме...
Момиче, 18г.
П. п. Извинявам се за допуснатите грешки.

Коментари

1.   Не разбрах, а на живо срещали ли сте се? Има значение.

2.   Имаш спешна нужда от психолог, той също!

3.   Не мисля че е добра идея той да е най-важното нещо в живота ти. Най-важната трябва да си ти и твоето щастие. Отстрани изглежна ненормалник. Опитай се да изкараш 2 месеца без него и виж как се чувстваш. Такова обсебване не е нормално.

4.   Кажи му всичко точно както е без да се страхуваш от реакцията му може да те разбере и ако той те обича ще направи всичко възможно да сте заедно.

М18г.