Ако можех да умра от мъка..
Здравейте!
Ще се постарая да бъда много кратичка и да не се увливам в излишни обяснения. Младо момиче съм, бях ужасно усмихната и по възможност, винаги жизнена, но - вече не... . много ми тежи, задушавам се от мъка.

Прекарах най-красивите 4 години от живота си с един ПРЕКРАСЕН мъж! За жалост, Господ реши да го прибере едва на 33. Това НИКОГА не бих могла да преживея.. Когато той загина, носех бебето ни и.. пометнах.. не знам защо изобщо останах жива. Не знам какво съгреших.. не разбирам живота, не мога да си простя, че аз дишам, а най-любимите ми създания ме напуснаха, дори преди да сме се порадвали на семейството си.
Той беш чужденец от доста заможно семейство. Получавах лошо отношение от страна на родителите му, заради това, че съм българка и защото бях така малка, когато се запознахме. Сега.. ме ненавиждат още повече, но не мога да ги съдя, знаейки какъв яд изпитвам, колко съм ядосана на живота, на всяка бременна жена по улицата.. не себе си, на Господ..

Единственият близък за мен човек след смъртта му-това е брат му. Сега и неговите и моите родители ме гледат с погнуса, щом се доближа до брат му, само той ми дава сили да продължа. Чувствам се безсилна, понякога плача с часове, с дни и просто припадам от умора. Имам нужда от подкрепата му, от глъдка въздух.. не мога да се примиря, не мога да си простя..

Коментари

1.   Просто каквото и да кажа не бих могла да ти помогна. Мога само да ти съчувствам. Което съшо по никакъв начин не би могло да ти помогне. Много съжалявам че ти се е случилото такова ужасно нещо.

2.   Баси..

3.   е ти наистина си много неприятна! детето ти е умряло и мъжът ти е умрял и сега отиваш да се сваляш с брат му. за кво го правиш??? кво печелиш така???

4.   До авторката:
Вчера прочетох историята ти и реших да драсна няколко реда. Писах, писах и ...го изтрих... Колкото повече се замислях в-у проблемите си, които сподели тук, толкова повече се убеждавах, че нямаш нужда от нашите ох-кания и ах-кания. Да, не се нуждаеш от съжаления или от разни клишета като „живота продължава”.
Защото той живота наистина ще продължи, но трябва да се научиш да живееш с болката, да я надмогнеш и да си дадеш шанс отново да обичаш и да бъдеш обичана.
А дали времето лекува – може би, но не заличава...
Живота предлага всякакви неща – ти си получила едни от най-лошите, сега позволи на хората, на които държиш да са близо до теб за да се подготвиш да изживееш и най-хубавите.
Желая ти много щастие!
До ном. 3: От позицията си на кой или какво си позволяваш да съдиш?!?

от една такава-онакава

5.   такава-онакава сега ще ти кажа от ква позиция съдя. не съм много дърт и аз обаче една катастрофа прееба и моят живот. сега не се движа свободно като преди не мога да скачам да тичам да се радвам на движенията с крака и моята любима малко след катастрофата отиде при брат ми пак така за подкрепа и сега си живеят щастливки и си чакат дете а аз съм съкат и преебан от една **** като тази. съдбата знае кои са лошите хора и им го тъпче много лошо и моята неверна жена ше страда яко много скоро и тази страда щото е същата. аз даже знам защо се случи всичко тва с мене бях лош човек.
съдбата учи тва е.заслужавала си си го

6.   Миличка,искрено ти съчувствам за случилото се. Единственото,което мога да ти кажа и пожелая е да гледаш напред в живота, вярно,че живота предлага всякакви гадости и ти си се сблъскала с една от тях,но повярвай ми,че всичко ще отмине,ще намериш и ти своя принц,ще се радваш на бебче и ще бъдеш щастлива. Пожелавам ти го от сърце. Нали знаеш,че и след най-тежката буря изгрява най-топлото слънце! Целувки и успех !

7.   Благодаря ВИ! Не искам изповедта ми да звучи като жалване, не търся съчувствие, но понякога е много тежко..
5, дано успееш да простиш и дано Господпрости на теб!
Успех!

8.   Щом на Бог разчиташ, ще се оправят нещата. Явно взаимоотношенията между Вас, семейството на мъжа, брат му и Вашето семейство са много сложни. Моят съвет е да направиш сложното просто. В скръбта само от допълнително усложняващо тегло няма нужда човек. " само той ми дава сили да продължа" може да крие някакъв егоизъм. Внимавай с това.