Нещо повече от само секс
От малко повече от една година се занимаваме с едно момче. Миналата година излизахме за кратко, но спряхме, тъй като той искаше от мен да го правим, а аз още бях девствена и ме беше страх. Та, разделихме се. Оттогава се виждаме от време на време, излизаме, просто се натискаме, но той вимаги иска нещо повече. Проблемът е, че аз го харесвам адски много. Искам да съм с него, а той не иска връзка. Иска просто да се забавлява. Той също има чувства към мен, но явно не достатъчно силни. Всеки път, когато иска да се видим, аз отивам. Не мога да му откажа нищо, толкова го харесвам... Преди седмица отново се разбрахме да се видим. Отидохме в тях, но той отново започна да настоява да правим секс и да ме моли. Аз реших, че съм готова да опитам. Направих го заради него, за да бъде доволен. От тогава той ме търси по-често, но единственото, което иска от мен е това. Проблемът е, че аз искам повече. Искам да бъда с него, харесвам го адски много. Мислила съм много пъти да му поставя ултиматум и да му кажа, че или ще бъдем заедно, или повече няма да се виждаме, но нещо все ме спира. На първо място страхът, че ще ме остави и ще спрем всичко.. Освен това съм сигурна, че колкото и ядосана да му бъда, няма да мога да го изпълня, тъй като обади ли ми се, аз винаги съм готова да бъда с него.. Не мога повече така, искам да сме заедно.. Моля ви за помощ, какво да права? Как да не му бъда просто партньорка за удоволствия?

Коментари

1.   Ти сама си виновна!!! Като е търсел, само секс, защо не си го отсвирила, ами се връзваш? Самоуважение имаш ли? !
Имах случай, аз също харесвах един мъж, но като псуваше и говореше грозни думи, някак си ми се отврати и спрях контакт, ако бях като теб до сега, да съм спряла контакт, какво като имаш чувства, нима не могат да се изпарят, когато се подиграят с теб и изхвърлят? !
Мъж, само със секс, не може да задържиш миличка!!!
Ще си намери приятелка, а теб ще зарежат.

2.   Имай достойнство и не му угаждай на всичко, което иска. Прояви характер и на някои искания му кажи-не. Отказвай му неща, които на теб не ти харесват. А иначе -Насила хубост не става. Ако той не иска сериозна връзка трудно може да го завържеш за себе си. Просто поставяй и своите оскания-той да задоволява и тях, не само собствените си желания.

4.   Зарежи го! Намери си някой, който те цени, ако не искаш да спиш с него не си длъжна! Ако ти наистина го искаш добре, но не давай да се възползват от теб! Сигурно бъркаш любовта с привличането, но ако не иска връзка с теб няма как да го принудиш! Решението е твое, дали искаш да намериш твоето момче или да си момиче за секс. Не се страхувай от самотата всеки има такива периоди. :)
Дори да му поставиш ултиматум едва ли ще има полза. Помисли си какво наистина искаш, и какво ще те направи щастлива, не се страхувай да му отказваш. :)

5.   Това положение, е мечта за всяко момче. Връзка за секс, без обвързване. Според мен ако искаш нещо повече му кажи, или не си губи времето с него. Той няма да се промени.

6.   Няма как. Вече си му дала това, което иска. Не е мотивиран :)
Аварийно решение - кажи му, че повече не искаш да се виждате и без да му даваш повече обяснения започни да се виждаш с други мъже. Не му вдигай телефона и го избягвай старателно.
Вероятността да "изтрещи" и да почне да те гони е доста добра в твоя полза. Въпросът след това ще е дали ти ще искаш пак да сте близки ;)