Любов от разстояние да се боря ли до Последно
Здравейте,

Ще ви разкажа моята дълга историйка за едно момиче с което се запознах съвсем случайно в нета..

и така, аз на 22г от малък град, тя на 18г от софия.

Всичко започна съвсем случайно в общ разговор в нета си лафехме и в края на вечерта си разменихме ФБ.. нищо не съм очаквал естествено, но на другия ден викам чакай да и пиша да видя как ще реагира.. и от тогава 3 месеца не спираме да си пишем, лафим, говорим по телефона, скайп..

Говорили сме с часове без омръзване, имаше нещо между нас.. нз как да го нарека но си пасвахме и на характер и на акъл и темите вървяха като по-вода.. Малко по-малко се опознахме, всеки е разказвал за себе си, споделяхме кой какво прави, как е...

Започнахме да говорим да се видим вече, първоначално аз намекнах тя каза.. ами към лятото може да се видим.. първоначално викам няма да стане, но кво пък ще си пишем да си запълваме времето.. но с течение на времето нещата прераснаха в нещо друго.. харесах я... тя искаше да се видим, питаше ме кога ще дойда да я видя, на гости.. викам скоро скоро..

Единствения проблем ми е бил, че тя ми сподели в началото, че с бившия са разделени от година, но са си останали приятелчета и това малко ме напрягаше и нервираше... както и да е.. питах я ако имаш нещо с него или някой друг ми кажи, ще те разбера.. сигурно сто пъти и сто пъти ми отоговаряше С НЕ!

Както и да разбрахме се и ходих да я видя на 1ви Юни, цял ден прекарахме прекрасно, кино, кафе, разходки, молове, разговори.. прегърна ме накрая и си тръгнах..

Беше ми хем хубаво хем тъпо щото трудно бих могъл да я задържа хем заради разстоянието между нас хем щото съм си доста стеснителен и срамежлив а тя си е така по отворена..

Викам малко ще се отдръпна, и тя още на същия ден го забеляза и ме попита много си мълчалив... опитах се да се прикрия но то си личи...

малко по-малко намаляха писаниците тази седмица, тя ми намекна в понеделник пак да се видим ако съм идвал на горе.. помислих 1 час и викам, хуу аре ще го измислим.. и казах за вторника може би.. да дойда.. чаках да отговор и тя не ми писа чак до вечерта.. а аз бях готов да пътувам.. тя каза аре в сряда.. викам няма как имам работа тогава...

и от тогава малко се издразних и и казах че хич не се съобразява с мен.. и се нацупи.. малко.. на другия ден си писахме малко, чухме се.. но отговаряше слабо.. в четвъртък за последно си писахме и до там... беше ми блокнала телефона щото не спрях да я търся в сряда....

а пък в петък вечерта ми написа хайде да не влизаш там където играя аз(в белот. бг) има и други стаи и ме Блокира в фб..

Вече виждам, че и фб и е изтрит(по точно фб го е блокирал заради някакво грешно име и преди и се беше случвало на нея)

Единствения вариант е да и звънна, но няма да вдигне, да нахалствам от друг телефон тя ще знае че съм аз и пак няма да вдигне. да и пиша смс нз да ли ще го прочете...

Не искам да я губя, не искам.. дори като приятел да ми остане пак ще ми е по-добре от колкото да я загубя завинаги..

Толкова се привързах към нея, че нз... харесвам я.. да се боря ли за нея.. да и пиша ли звънна ли.. Да отида да я изненадам и да и покажа колко държа на нея на място в София.. знам къде учи къде живее...

Коментари

1.   Да, направи го! Аз и моя приятел сме разделени в двата края на България и сме заедно!

2.   Много борци станахте. Трябват и лекоатлети.

Коментара ми е ироничен, но ако си умен, ще схванеш замисъла зад иронията.

3.   Това вашето ми се струва детска му работа, но те разбирам, аз бях в подобна ситуация.
И от опит казвам късай с нея, защото връзка от разстояние е почти невъзможно, а и тя не е такава, да се съобразява с теб.
Утре няма да имаш пари, да отидеш, тогава пак ли, ще ти се сърди и ще те блокира?
Утре, ще се хванеш да работиш и няма да имаш, толкова време нито за нея, нито да ходиш постоянно при нея, тогава пак ще проявява капризи.
Една връзка се крепи на компромиси, ако в една връзка няма компромиси, доверие, вярност... тя няма да издържи.
ОЩЕ СИ МЛАД, ЩЕ СИ НАМЕРИШ МОМИЧЕТО, ЗА ТЕБ.
НО НЕ СЕ ВПУСКАЙ ВЪВ ВРЪЗКИ, КОИТО ЗНАЕШ, ЧЕ СА ОБРЕЧЕНО, ЩОМ ОТ ДРУГАТА СТРАНА ПРОЯВЯВАТ ВИДЕН ЕГОИЗЪМ.

5.   Далеч от очите, далеч от сърцето. Ще ти мине.

6.   Отиди да поговорите лично. Щом постъпва толкова детински,явно не си заслужава много.. но изслушай какво ще ти каже. Може пък и тя да има някакви притеснения и да се опитва просто да те отблъсне като мисли , че това е по-лесният вариант. След като разговаряте поне ще получиш някакъв отговор :) успех
ПС: вече много рядко се срещат хора, с които да си допаднем напълно.Когато това стане не бива да позволяваме на някакви километри да бъдат пречка.

7.   Ти й даваш противоречиви сигнали. Видели сте се , било ви е хубаво, а ти на следващия ден си се отдръпнал. И тя си е помислила, че не си я харесал. И после пак същата история. Ти сам са възспираш от действия и се обезкуражаваш. А тя си милси, че си си играл с нея. Мисли как ще се изтълкуват твооте постъпки, а не само ти какво си мислиш.

8.   от Автора. Днес след 4тото позвъняване ми вдигна телефона.. поговорихме 10-на минути.. казах и,че може да съм прекалил с нахалстването и питането и че искам още един шанс.. каза,че е сърдита и ще помисли..

9.   от Автора, как да отида лично като нз да ли ще успея да я намеря? знам и да даскалото, но кво да чакам отвън 6 часа.. и както не си вдига телефона, дори от другия телефон и звъня за да я чуя..

10.   От автора, днес се видяхме.. бяхме на кино, кафе и така.. ако не друго то едно приятелство така може да запазим да имаме, но за повече не мога да се и надявам..

11.   Как да я превъзмогна.. постоянно си мисля за нея..

къв съм такъв глупак да хлътна чак толкова :(

някакви съвети

12.   Няма смисъл да се мотаеш по София, ако тя те е отрязала. Ако не те отрязала все още не се оставяй да те мотае. Бъди смел и й покажи, че я харесваш по най-категоричния начин. Просто поставяш нещата като мъж и ако те отреже я забрави.

13.   Чувствам се уникално зле, излизам опитвам се да се забавлявам, ходя на работа спортувам.. но една мисъл не ми излиза от главата... :(