Прекалено ниско либидо
Здлавейте, аз съм жена на 25г и съм с мъжа ми от 5г. Винаги сме се разбирали чудесно, обичаме се страшно много, правили сме много секс и той винаги е бил повече от перфектен. От скоро обаче нямам никакво ама никакво желание за секс. Обичам мъжа си и продължава да ме привлича адски много, по никакъв начин не ми е омръзнал нито той нито пък секса с него. Просто не ми се прави секс. Виждам че при всеки отказ го отблъсквам и разочаровам и се чувствам адски гадно но просто не искам да правя нещо което не ми се прави. До преди няколко месеца не пропускахме вечер или поне през вечер а сега едва 2-3 пъти на месец. Започвам да се притеснявам да не ми има нещо. Не съм променяла абсолютно нищо в живота си като храна, работа и т. н. Просто изведнъж либидото ми спадна на нулата. Страх ме е да не го отблъсна от себе си, моля дайте съвети какво да направя или на какво може да се дължи този проблем.

Коментари

1.   Само е от някакъв стрес. От личен опит ти говоря. Няма как изведнъж да ти спадне без причина.

2.   Според мен вече не те привлича приятеля ти.
Не го обичаш като мъж, а просто като човек, с който си свикнала. Влязла си в рутина. На много хора им се случва, но въпреки това остават във връзката. Което е много тегав начин на живот според мен, но както ти казвам - много хора живеят така. Ти си решаваш дали дали да си като тях или да проявиш смелост да търсиш човек, който наистина ще те кефи.

4.   На 25 год и да не ти се прави секс? !! Кога смяташ да правиш, на 65??? Вземи се в ръце и помисли кое преди те е радвало, доставяло удоволствие и го надграждай. Не лишавай мъжът си от секс, интимност и еротика. Ще съжаляваш за поведението си. А дали не си бременна, може инстинктивно да предпазваш бебето и себе си по някакъв начин. Ако е така, пак не е редно да не предоставяш удоволствие на мъжът, има много начини да се прави любов и да се пази бебе. Млади сте, сексът е много важен за здрави отношения в семейството. Има много начини да се разнообразявате и експериментирате в тази област. Не се отказвай от тази интимност...

5.   Аз съм същия, от месец насам нямам никакво желание.. Имам приятелка млада, красива, доста секси но желание от моя страна нямам и не знам на какво се дължи. Ще се радвам да чуя вашите мнения.
Мъж на 24г

6.   Определено ще изстине връзката ви