Не мога без него
Здравейте... Става дума за момче което познавам от 3 години, били сме заедно, но в последните месеци само се карахме и решихме да си останем приятели.. Излизахме си почти всеки ден, бяхме заедно.. Скарахме се преди около месец и половина след което не си говорихме месец. Аз му писах първа, той се изненада и всичко се оправи.. Пак почнахме да си излизаме, но за съжаление това траеше една седмица за което аз съм виновна.. Той попринцип ми пише всеки ден, но миналата седмица не ми беше писал един ден и нещо ми стана.. Не знам какво точно, но имах някакво странно чувство. Реших да не си влизам в фейсбука 1-2 дена. С една моя приятелка направихме фалшив профил и му писахме от там.. Той не се усети, че това съм аз. Разпитваше къде живея, коя съм, на колко съм и т. н.. Аз му пишех че е много сладък, че го харесвам и той накрая се върза и каза"Започвам да летя в облаците"

Коментари

1.   Значи е женкар и не държи на теб. Спри да му се натрапваш. Нали знаеш-Насила хубост не става. Не може да ги накараш насила да те хареса. Остави го на мира. Имай себеуважение и достойнство.

2.   Колко познато... Накрая такава история не свършва хубаво, от личен опит ти го казвам.