Може ли човек да е щастлив с алкохолик
Здравейте, истината е че имам много приятели на който мога да споделям, но искам да чуя мнение изказано от странични хора. Моята история е следната, вече от година и половина съм с човек, който много обичам или обичах разделихме се съвсем на скоро. При запознанството ни всичко беше приказка, заминахме да живеем заедно извън България след половин година се върнахме тук. Когато се върнахме, заживяхме в нас при моите родители решихме, че ще правим общ бизнес всички средства бяха дадени от моята майка, която го прие като свое дете издържаше ни, купуваше всичко по-две прощаваше му всичко, той постоянно пиеше напиваше се след което започва да обижда мама мен който давахме всичко за него взима си багажа отива при техните, който изобщо не ме уважават за което е виновен той позволяваше им да се държат както искат без да застане на моя страна пие по 2 3 дни след което идва моли се уж съжалява всичко щяло да се промени не можел без мен щял да умре и така до следващият път в който се напие и изчезне и след 3 дена пак се върне търпяхме всичко това толкова много време и мама и аз да сме обиждани и унижавани и накрая пак го приемах с надежда е всичко което казва е така и ще се промени днес отново съм в омагьосаният кръг пак в същото положение и с болка в сърцето как може човек който те обича да постъпва всеки път така и как може да има толкова неблагодарни хора на света а аз продължавам да страдам за нещо което го няма. Помогнете

Коментари

1.   Дай си зор да го забравяш тоя, че не е просто алкохолик, а и паразит! Как така майка ти ше дава пари да сте си правили бизнес двамата моля ти се. Ти вместо сама да си отвориш бизнес щом са от майка ти парите.. или заедно с майка ти да си отворите бизнес....! От какъв зор да участва и той в бизнеса? Само заради едната 'голяма' любов ли..? Прави си поука и друг път вече си опичай акъла да не те използва така мъж! То по - често се случва - жена да паразитира мъж. Но и обратните случаи не са невъзможни - ето, ти си пример.
За кво техните на тоя на са ви наляли парички както майка ти? Тя да ее будалата начи, иначе устите им са знаели да се отварят..

Мръсен паразит - чак мен ме хваща яд като си го представям сега. Просто изхвърли (и изтрий от комп, телефон) всичко, което ти е останало от него. Все едно не го е имало. Все едно не си го познавала! Знам, че ще е трудно докато се настроиш, но такива хора не заслужават нищо повече! И вече не се поддавай така да те използват.. че и майка ти покрай теб.
Научила си един урок. Това е.

2.   Не знам до кой клас си изкарала, ама не си ли виждала главни букви?
На въпроса ти отговарям така-може да е щастлив, ако и той стане алкохолик.
Какво още трябва да ти се случи с този мъж да си отворите зъркелите с майка ти? Ти сега не му виждаш очите по 3 дни, а като се уредите с няколко чавета, какво мислиш ще става? Много глупав народ, ейй!

3.   Зарежи го тоя, забрави че го е имало. Трудно е казано на думи, но истината е само тази.

4.   Не знам за този 'алкохолик', но той със сигурност е щастлив! :)

5.   Защо да е щастлив, как може да си щастлив с този живот и с този начин по-който използваш хората и не ги цениш?

7.   Жени, мъж, който има нужда от алкохол, за да превъзмогва трудностие в живота, не е мъж. Това го казвам заради широко разпространения лаф "какъв мъж си щом не пиеш". Този просташки манталитет не води до нищо добро и трябва да не се толерира.