Тя ми се дърпа
Не знам защо но аз винаги, разтройвам своята приятелка, не мога да я направя щастлива, винаги нещо се обърква, винаги се караме и не се разбираме. Много я обичам, тя е всичко за мен, тя се сърди за най-малкото, от 1 г. и 3 месеца сме заедно, когато искам да я прегърна тя ми се дърпа, не ми дава да я прегръщам или да я целувам, било я е срам. Какво да правя с нея?

Коментари

2.   Пф при нас е обратното а сме от 1г и 7м заедно. Сърди ми се за най малкото не ми дава да излизам никъде без него дори у нас на двора да изляза не говоря с никой затварям се в себе си и дори не ми дава да ходя на училище. Българин е обаче е ревнив и то до такава степен че сега оставам на изпит заради него.

3.   Как я разстройваш, какво точно правиш? Явно не я разбираш емоционално или действията ти с нещо я провокират. Много малко информация си дал, за да ти дадем съвет. За прегръдките и целувките, кога го прави, само на публични места ли? Ако е така, явно си е дама по характер и не обича да демонстрира пред други хора. Това сърдене за най-малкото също нищо не показва, за едни едно е малко, за други - друго. Ще ти дам пример, ако за теб да не я изслушваш е малко, за други е всичко. Дай повече информация, иначе няма как да те посъветваме.

4.   Пич елементарно е... не те обича това ти е отговороа.. жена, която обича е съвсем друга и си личи с поведението й!

5.   Не мога да ти отговоря защо е такава, но мога да ти отговоря как се държа с моята жена, като ми стане студено, свалям си горнището и я завивам, на въпроса Що го правиш, и отговарям студено ми е. Като с развика за нещо, я гушкам и я целувам по челото, в момента в който си легне, ако ставам до тоалетната, отивам и задължително и наливам вода, слагам я до спалнята нз може нущеска да ожадне, да не става да се разкарва, ако я видя нервна и изнервена от работа задължително отивам и и купувам цвете (роза) тя много ги обича, и сега тия дето ще ме оплючт да ви кажа, аз не съм под чехъл аз си държа на половинката така като тя на мен, не е нужно всичк ода е скандали и прочие, само така се печели жена ако изкате да ви е вярна да ви обича и дори когато ви няма да си мисли за вас :) В противен случай комшши много колеги много не се чудете що ви слагат рога, а вие си се мислете за велики с коли за 20 бона де кеш де на изплащане, и като стане олеле ми тя изневери ми парите не са всичко бе тарикати!!!!

6.   Защо си го причиняваш? Тя е от тия дето искат нещо, ама не знаят как да ти го кажат. Това ще е сложна връзка. Спри да я търсиш и може тя да се промени и да залипсваш. Не те ли потърси си я зарязвай.