Oбичам го,но той си има приятелка
Здравейте! Ще ви разкажа моята история... от близо две години се познаваме с момчето към което имам чувства. Говорих с него казах му, че съм влюбена в него попитах го той дали има нещо към мен и той ми каза че имал само някакви симпатии нищо повече към мен. Той замина за чужбина за един два месеца през това време нито сме се чували нито сме си писали. Бях попитала негови приятели какво става с него и те ми казаха че си имал сериозна приятелка да не го търся повече, спрях да питам за него и наскоро си дойде от чужбина и се видяхме и го попитах какво става със приятелката му как върви, но той ми каза че нямал такава. После приятелите му почнаха да се оплакват, че той ги зарязвал заради приятелката му, нямам смелост да го попитам защо ме е излъгал в очите. После си писахме малко казах му, че дори и да си има приятелка аз пак ще съм влюбена в него и той ми отговори със същото, но този път добави че съм се разкрасила, че имал повече от симпатии към мен, но за да се влюби трябва да преспи с дадения човек (тоест аз)... какво да правя, как да постъпя?

Коментари

3.   Ти луда ли си? :Д Не виждаш ли, че те манипулира, само и само да те използва. Бягай надалеч по-добре и не се занимавай с този, защото ще съжеляваш. Ще преспиш с него, с надежда че ще му се " проявят" някакви по-дълбоки чувства ии след това ще ти каже " съжелявам, но това с чувствата не се получи" и ти ще страдаш след това. Така, че избирайй дали да страдаш или да му теглиш шапката.

4.   Този сaмо те използва зa дa преспи с теб
Рaзкaрaй го докато можеш

5.   Иска просто да спи с теб.

7.   Чист курвар ( с извинения за израза )

8.   Не го прави.

11.   Той ти е казал много ясно, че има само симпатии към теб, ти му се натискаш, искаш му обяснения и т. н. Нямаш ли малко достойство? Ще му виснеш на врата, той от нема и къде ще излиза теб, но от това любов няма да произлезе.
В момента, чисто и просто, ще преспи теб.
П. П. Той и сега е пределно ясен-ако му харесаш за секс, ще бъде с теб/за секс/. Ти избираш.

12.   Не го обичаш - харесваш го. Обичта е нещо много повече от това, изисква много време и опозонаване, за да надскочи фазата на влюбването и харесването.

14.   Недей момиче. Това е използвач.

15.   Божичко девойки явно сте много наивни или просто го искате ама се прайте на наивни, че да не изглежда, че го искате? :)