Побърквам се , едвам издържам да не полудея
И да споделите ващо мнение... Преди 3 години се запознах с любовта на Живота ми, аз в момента съм на 24 а тя на 30.. Запознахме се, но се оказа че има дете на 1 годинка и друг мъж с който живеят вече на приятелски начела само зареди детето... И тогава веднага се отказах от нея, но излязохме еднаа вечер после втора и така нататак и последствие усещам че това е жената коята винаги съм искал, макар че има Дете мен това не ме бърка, обичам го колкото нея... И От тогава решихме че и двамата искаме да живеем заедно но обаче тя неможеше веднага да се изнесе от неговия дом пореди куп пречини, просто станаха някой неща около семейството му и тя просто нямаше как да го остави и аз също бях на това мнение и измина се една година и тя вече беше на крачка да се изнася и сполетя друго на бившия и мъж и така още много време измина и вече тя се изнесе от него.... Вече си живее в нейния дом, няма как да заживеем на мига заедно трябва поне малко време да отмине.. И така вечее живее в нейния дом, вечер спим заедно но обаче разбрах че когато не сме заедно през Деня защото Работимм, бившия и звънни постоянно с цел да се събератт, а тя найстина винаги му дига и говори с него защото е много Мила и Добра... и не може да му каже : искам да ми званиш само когато става въпрос за детето, имам друг живот остави ме (Примерно) А тя е с него от малка, и ми е казвала никога тая връзка не е била истинска и не и е мечтаната и не си е представяла да живее старините си с него... А бившия и Знае че сме заедно с нея.. И аз и го казах това нещо или да му го каже това или да се отказва от мене, аз по тоя начин все едно ми изневерява един вид така го усещам.. и полудявам, а в същото време толкова многоо ме Обича и иска да е с мен и Абсолютно всичко ми дава когато всичко е наред, даже толкова силна е любовта даже не мога да е опиша найстна.... Незнам вече какво да правя 3 години вече минаха и все някви такива неща стават, все изпада в някви тсщакива състояние и се държи безгрижно към мен.. Просто имам чуството че ще полудея найстина вече кръвнно дигам не мога да спа постоянно съм нервен.... и вчераа си поговорихме и е питах ако найстина искаш да си с мен, ако си представяш бъдещето с мен ми кажи ако ли не ми кажи да си тръгна да те оставя и да спрем да се мъчим, а тя ми каза с усмивка бъдещето ми е с теб, но пак е няква странна, вече някъде 15 дена е така няма никво време за мен а за приятелките си има, а никога не е била така... Постоянно излизат напред назад а аз работя 24часа и не може да ми отдели 1 час време спокойно от 15 дена , все като се видим и двмата сме супер изморени вечер и заспиваме за 5 минути и не може да поговорим нищо същественно... А аз от 3 години съм само с нея друга съм нямал, имал съм хиляди възможности да бъда с някоя друга жена с която ще е по-лесно, но не искамм.. Тя е жената за мене.... Но обачее това с бившият и ме подлудява, хем и тя зняе че няма как да се съберат защото въобще не си подхождат и от 10 години двамата живеят като приятели и си изневерявали много пъти и са коренно различни със съвсем различен начин на живот... Аз всичко съм го приел, да приех го много трудно всичко това беше ми много трудно всичко но е Обичам повече от моя живот.... Интересувам се от вашето мнениее, дали си заслужава да продължавам да стискам зъби, или просто живота ще и отмине така, защото тя живее така с такъв начин на живот 10 години

Коментари

1.   Здравей, самата аз не мога да повярвам че все още има такива Мъже... Дългото време прекарано в старата и връзка и е повлиашо изцяло на живота, според мен тя никога не е била истински щастлива и се е залъгвяла с разни други неща... А ако найстина се пробва да се събере с бившия си, точно до единн месец щее се върне при теб, защото бившия и никога няма да и даде това ти коети си и го давал.. Акоо съм на тебе няма да е приема повече защото това което търпиш е неуписуема болка за сърцето и любовтаа... За мене най-добре и дай 1 месец още, ако ли не бягай от нея.. Цял животт ще о протече живота такаа, защото така и е започнал.. А според мен ти си Момче което е найстина истинско и заслужава доста обич :) Аз самата се учудвам все още че ви има такива мъже!!

2.   "и си изневерявали много пъти" - обърни внимание на това. Тая те мотае и то яко. Човече, не е подходяща за теб. Това се вижда от километри. Все нещо й пречи да сте заедно, знаеш ли кое - не й пука за теб. Не се занимавай с нея, твоето не е любов, а мазохизъм. ГУБИШ СИ ВРЕМЕТО.

3.   Майка съм на двама синове, единият ти е връстник, авторе. Чета историята ти и ми става безкрайно тъжно, засрамих се заради родителите и учителите ти, жалко, много жалко...

4.   Просто при тях все още нищо не е приключило и това че се търсят трябва да ти говори, че е така.

5.   Момче, събуди се от този кошмар. Рядко мъж приема жена с дете от друг мъж, но се случва, но бившия постоянно да и звъни и тя постоянно да му вдига, нещата намирисват. Намери си свободно момиче, което ще дава за теб, така както ти си готов да даваш.

7.   Да си измисля човек истории и сам да си ги коментира, представяйки се за жена, очарована от автора, е толкова жалко и непочтено... Приемам като лична обида този нескопосан опит за измама и манипулиране на потребителите на сайта, подобна подигравка с отзивчивостта и съпричастността на хората е недопустима. Вината и срамът за този все по-често срещан феномен е изцяло на модераторите. И не защото не са забелязали, че авторът и коментиращият под номер 1 са едно и също лице и са публикували бълнуванията на "великия комбинатор", не, а за толерирането и подхранването на егото му, като не допускат коментари, които го разкриват и разобличават. Изключително ми е неприятно, че трябва да го кажа, но за пореден път се убеждавам, че в сайта, който ми стана любим в мига, в който го открих, се обгрижват старателно и всячески се закрилят персони със съмнителни морални принципи и ограничени ментални възможности. Дълбоко съм разочарована и безкрайно омерзена, съжалявам.

8.   Искам да видя "авторът" как ще коментира номер 7.

10.   Тука всички нападат автора вместо да му помагат, това е този форум, момче заеби форумите, слушай патило... Докажи и че обичаш отново, ако не обърне с "прегръдка" Епа заебавай тая живота ще и приключи така, горе главатаа живота е пред тебе