Ще изгрее ли на моята улица слънце?
Днес бях на среща с поредния кретен. Единствената му цел беше да ме вкара в леглото си и да отида у тях. Естествено, че се държах на положение. Постоянно ме опипваше и аз му махах ръцете. Да не говорим, че това е първата ни среща, той ми беше колега от работата. Повече няма да се срещна с него.

Мъжът, в когото съм влюбена е същия използвач. Търсих го, звънях му, а той се сеща за мен само като му се прави секс. Никога не ми е говорил за чувства и т. н. Вярно, че ми прави услуги, но това не ми е достатъчно. Искам него, а на него не му е до мен. Незнам коя вечер поред плача за него и не мога да заспя, представям си как ме гушка и как е до мен, а всъщност съм самичка в целия апартамент и ми е супер гадно. Опитвам се да спра да мисля за него, но уви.
помогнете ми

Коментари

1.   А ти на колко години си?

2.   Какви са критериите за мъжа на живота ти?
Мечо Пух

3.   Мила, напълно те разбирам! Повечето мъже са егоисти, които желаят да задоволят единствено собствените си желания. И смятат, че да преспят с колкото могат повече жени е най-голямото геройство на света. А нормалните човешки отношения като любов, разбирателство, ласки са terra incognita!
Ще ти разкажа една история, която смятам за доста поучителна. Имам един познат, който имаше за единствена цел да сваля мадами, да спи с тях и след това да ги зарязва по най-гадния начин. Веднъж така беше се хванал с една мацка, просто за поредната бройка. Но момичето взе, че забременя. И сега се налага да търпи тази мадама до себе си, която не стига, че е с ужасен външен вид, но е и с още по-гаден характер. Всички негови приятели го бъзикат, че той все се стремеше да бъде с хубави момичета, а сега живее с възможно най-лошия вариант! Е, поне момиченцето му прилича на него и е сладурана.
Има и много свестни момчета, така че търси своето под дърво и камък! А когато го намериш дръж здраво! Късмет!
Лиан

4.   ща навърша 22 год това лято. Нямам критерии за мъж, просто да има тръпка и да е свестен. Писна ми от използвачи и кретени. Снощи пак проливах сълзи, той дойде, изчука ме и си замина. Остави ме сама пак. А аз не спирам да го обичам. Снощи се тръшках и ревах като магаре, напих се от мъка сама като най-голямата тъпачка. Как да спра да го обичам, как да спра да мисля за него? Има ли някакво хапче за любовна мъка, знам, че няма..

5.   Не. Няма да изгрее. Споко. На тъмно също се живее ;-)

6.   Дай някви връзки за контакт да си попишем малко ако искаш да видим кво търсиш и кво ще намериш :)

7.   Спасението на давещите се, е в ръцете на самите давещи се!

8.   Я стига! Аман от лигли! На твоите години съм и тези простотий с тръшкането и реването по цяла нощ съм ги правела на 15 години. Имай малко самочувствие и самоуважение. Даваш да се гаврят с теб и после се оплакваш. Този мъж не те обича и като гледам и ти не се обичаш много, много... .

9.   Здравей, имах почти същата история и още лекувам душата си. Бих те посъветвала, не допускай това отношение. незная дали си още с този мъж, но ако ти не си му показала какво искаш още от началото и да играе по твоите правила, вече е твърде късно. Няа компромис за това. Човека до теб трябва единствено да те прави щастлива а не да те разплаква. Иначе мястото му не е та. И нещата ще стват все по зле, повярвай ми. Ставаш като зависима от тези порции любов. Не го позволявай, ако не искаш да станеш нечия играчка.

10.   А на теб не ти ли е кеф? Какво само се правите на използвани!