Защо привличам такива жени ?
Здравейте,

Заглавието е сравнително красноречиво.
Става въпрос за това, че от години насам да речем 3-4 години аз привличам само омъжени жени, обвързани жени, жени с деца и т. н.
В началото се отдавах на такива връзки. Патил съм си доста, защото в последствие се влюбвах, а и тогава ми се е струвало, че тези жени наистина са страхотни. Винаги са били по-големи от мен от 2 до 10 години разлика. Напоследък, обаче все повече се замислям много сериозно. В момента има отново жена, която иска секс от мен, отново е омъжена от 8 години и отново има дете. Напълно честен съм, че не съм имал никакви намерения към нея. Просто работим на едно и също място и се засичаме постоянно. Говорим си, бъзикаме се, но никога не съм го правил с цел да я сваля. В момента тя е изключително директна и ясно ми показва какво иска. Аз обаче се мотая, а тя се чуди защо.
Не искам да се правя на Дева Мария, но се замислих за единия секс заслужава ли си. Страх ме е, че един ден бъдещата ми жена ще се окаже в нейното положение. И най-вероятно ще се случи, защото вече съм го правил, но сега наистина адски много се замислям. Само, ако реша мога да правя секс още сега, но наистина се спирам. Може да звуча, като някаква жена или като някакъв гей, но все повече се замислям дали си заслужава.
Тук мъжете най-вероятно ще ме заклемят и ще кажат, ако не си ти ще е някой друг и най-вероятно е така, но все пак в случая не е ли по-добре да бъдем моралисти.
Ще се радвам да чуя мнения и на мъже и на жени.
За сведения иначе на 24 години съм.

Коментари

1.   Човек, който си отстоява на принципите, не допуска грешки, да е с омъжени, обвързани и жени с деца.

Абе човек, много си млад, за да се отчайваш, ти самият си го причиняваш!
На 24 години, а се занимава с лелки, защо се примиряваш с малкото?
Утре ще си на 34, ще се занимаваш отново с омъжени и обвързани, ти ще си лягаш сам, а те при мъжете си, толкова голям мазохист ли си?

Преди пълнолетие, аз също съм била сваляна главно от батковци и чичковци, които са били обвързани или направо женени, но нищо не се е случвало, освен един чат или разговор по телефона, защото съм знаела, какво искам.
По едно време, бях отчаяна, като теб... но отново отстоявах желанията си.
Близо 3 години съм с любовта на живота ми, никога не бих си причинила, да съм любовница, да съм просто парче месо, за задоволяване на плътски удоволствия.

Има приказка, която гласи: "Не прави това което не искаш и на теб да направят"

По-добре отивай при проститутки и задоволявай нуждите си, отколкото да начесваш п... ките на неверните женици, които гледат в очите мъжете си казвайки им "Обичам те" и заспиват спокойно, без угризения.

Не си пропилявай младините, като любовник, защото "всяко нещо си има срок на годност"!

Ако ти не помислиш за щастието си, ако ти не се погрижеш за бъдещето си, никой друг няма да го направи.

Не си, си намери х.. я на пътя и сърцето също, за това отказвай, това е формулата!

Бъди търпелив, всяко нещо си идва с времето, ще откриеш липсващата си половинка.

Ж. 21

2.   Идеята е следната: като малък ти си създал поведение, което да привлича майка ти. Искал си го, защото си искал да притежаваш майка си. Всички мъже израснали в долу-горе средностатистически семейства сме го искали. В зависимост от това каква е майка ти, твоето поведение привлича такива жени. Всъщност, нещо повече - най-вече зависи каква е била тя около раждането ти и няколко години след това.

3.   Не е нужно да си светец изобщо, но и не е нужно внаги да казваш да. Дори да ти харесва жената, ако не е подходяща за теб - за сериозна връзка, просто не започвай отношения - каквито и да е. Вътрешно трябва да си свободен за това, което търсиш. Иначе няма да стане. Иначе си губиш времето. Има хора - и за бях от тях, които така са възпитани, че да не отказват, да са добри. Но в личните отношения това вреди. Много.

4.   Не звучиш като гей, а като мъж, който мисли разумно, а това е рядко. И точно, защото си такъв, един ден ще срещнеш жена, която не е като другите и ще те обича. Аз съм момиче и ще ти кажа да не се занимаваш с обвързани жени, защото те не оставят мъжете си и само ще те правят на луд. Вярвай, че ще срещнеш различната и ще се случи.

5.   Може би просто средата ти е такава. Замисли се сред какви хора движиш. Ако не движиш сред млади и меобвързани момичета, а сред омъжени, не се чуди.

6.   И аз мисля, че трябва да си смениш средата. Намери място, където има необвързани момичета, пък дори и да ти е някакво хоби. Иначе мислиш разумно. Помисли и друго- отношенията с обвързани не изискват отговорност. Ако е необвързана може да се стигне до сериозни отношения, брак и пр. Помисли дали не попадаш на обвързани, защото още не си готов за сериозни връзки?

7.   Ти пък какви терзания имаш!
Някой път срещу тебе ще излезне излъган мъж и ситуацията ще ти се изясни по трудния начин, човече ;)

9.   С тия омъжени може да изядеш някой бой да знаеш